Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui

 (11)
Maskvoje atsidarė nauja maitinimo įstaiga – „Pakvaišusi tualeto kavinė“. Šioje vietoje lankytojams siūloma realistiška patirtis valgant kavinėje, kurioje vyrauja tualeto tematika, papildyta fekalijų įkvėptais patiekalais, pateikiamais mažyčiuose klozetuose ir pisuaruose.
© Vida Press

Kavinėje, kuri atsidarė judrioje Arbato gatvėje, yra apie 50 realių unitazų, ant kurių sėdėdami valgo klientai. Stalai padengti stiklu, ant kurio yra nupiešti įvairūs personažai, besinaudojantys tualetu. Kavinės administracija sako, kad jų strategija paprasta – labiausiai jie tikisi pritraukti „vieno karto“ klientus, nes dauguma žmonių greičiausiai į kavinę antrą kartą nebeateis.

„Galvojame, kad žmonės praeis pro šalį, pagalvos „kas tai?“, o tada sugrįš, kad išbandytų“, – sako Inga Jaroslavskaja, „Pakvaišusio tualeto kavinės“ administracijos vadovė. „Tikrai ne visur už pakankamai adekvačią kainą gali gauti gero maisto iš unitazo ir gerti iš mažyčių pisuarų“.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press

„Pakvaišusių pietų“ meniu, kainuojančių 500 rublių (8 doleriai) žmogui, sudaro trys patiekalai – trinta, rudos spalvos grybų sriuba, kuri patiekiama mini unitaze, kakučio formos dešrelė, patiekiama su bulvių koše bidė formos inde, desertui – plakti šokoladiniai ledai. Gėrimų meniu taip pat įkvėptas tualeto temos, į jį įeina „įvairūs karšti kokteiliai, patiekiami mažuose pisuaruose“. Tualeto temos čia išvengti nepavyks net užsisakant sveikesnių variantų, tokių kaip žalioji arbata – ji patiekiama baltame mažyčiame unitaze, o jos spalva – neraminančiai geltona. Sąskaitą už pietus gausite vintažiniame metaliniame naktipuodyje.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press

Nors kavinę, visą iškabinėtą fekalijų tematikos piešiniais, lengva supainioti su tualetu, tačiau ta tikroji vieta yra lokalizuota kavinės gale. Unitazo sėdynės kavinėje yra laikomos uždarytos, kad būtų išvengta bet kokių „incidentų“, klientai savo natūraliam gamtos šauksmui turi naudotis viena iš trijų tikro tualeto kabinų.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press

Manoma, kad „Pakvaišusi tualeto kavinė“ yra pirmoji tualeto tematikos kavinė Europoje. Ji priklauso Aleksandrui Donskojui, buvusiam Archangelsko merui, kuris anksčiau Maskvoje yra atidaręs „G taško“ muziejų.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press

Kavinė priima visus civilizuotai besielgiančius klientus. „Sunku juos įvertinti tik pažiūrėjus, todėl, be abejo, visi laukiami, kol elgiasi normaliai“, – pasakė Donskojus, kalbėdamas apie kaprofilus. „Atidarėme keistą restoraną, todėl natūralu, kad čia gali ateiti keistų žmonių“.

Įdomu yra tai, kad daug klientų sako, kad fekalijų tema kavinėje jų neerzina ir neblaško. „Apskritai, tai viskas čia yra skanu“, – pasakė vienas klientas. „Čia yra puiki atmosfera. Atpalaiduojanti ir linksma“.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press

„Tai labai neįprasta Maskvai“, – teigė kitas. „Niekada anksčiau nesu to matęs. Tačiau labai smagu čia apsilankyti ir šią vietą išbandyti. Apskritai, manau, kad čia galima grįžti ir dar kartą, nes maistas čia tikrai skanus“.

Ne pati geriausia vieta pirmajam pasimatymui
© Vida Press
www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Galerijos

Ką pamatyti Paryžiuje per 2 dienas (2)

Jeigu norite trumpam atsiplėšti nuo darbų, savaitgalio kelionės - pats tas. Ypač kai galima surasti pigius bilietus ir dviems dienoms nuskristi kad ir į Paryžių.

Įspūdingiausi gatvės meno kūriniai iš viso pasaulio (1)

Gatvės menas turi savo žavesio. Spalvingi piešiniai gali atgaivinti ir pilkiausius pastatus, dažnai jie prajuokina ar priverčia susimąstyti.

Kelionė į Prancūzijos Alpes: Šamoni, Monblanas, strazdai ir švilpikas (6)

Šis skaitytojos pasakojimas atsiųstas konkursui „Mano įsimintinos atostogos“. Dėkojame skaitytojai Astai. Laukiame Jūsų istorijų ir įspūdžių!

Romėnų pirčių griuvėsiai Varnoje, Bulgarijoje

Varnos miestas Bulgarijoje didžiuojasi vienu įdomiausių Romos imperijos palikimų – senovinėmis pirtimis. Tai didžiausias romėniškų pirčių kompleksas Balkanų pusiasalyje.

Portas – gražuolis prie Atlanto vandenyno (13)

Portas – miestas Portugalijos šiaurės vakaruose, prie Atlanto vandenyno. Tai – antrasis pagal gyventojų skaičių miestas Portugalijoje.

Brazilijos kasdienybė lietuvės dviratininkės akimis

Beveik keturiasdešimt laipsnių karštis, upeliais žliaugiantis prakaitas, kurį nusiplovus akimirksniu vėl tampi šlapias. Tokia lietuvės dviratininkės Nijolė Marcinkėnienės, jau penktą mėnesį minančios aplink Pietų Ameriką, kasdienybė. Su daug pakeliui sutiktų žmonių ir nuotykių.

Maldyvai - Rojus Žemėje

Kas buvo Maldyvuose - gali patvirtinti - tai tikrai Rojus Žemėje.

Užburianti Maljorka, kurioje gimsta mūzos (1)

Ar gerai pameni akvarelės spalvų paletę? Jei taip, nebus sunku įsivaizduoti Maljorkos grožio paveikslą.

Kelionių nuotraukos, kurios kaip reikiant sužadins apetitą

Melissa Hie – užsienietė, kuri per keliones ypač daug dėmesio skiria maistui. Ji ragauja ir skuba įamžinti tiek populiarius, tiek pačius keisčiausius kitų šalių skanėstus.

8 faktai apie „Ladurée“ prašmatnius skanėstus (4)

Dažnas, neatsispiriantis saldumynams, svajoja aplankyti prašmatnių desertų „Ladurée“ parduotuvę - restoraną pačiame Paryžiaus centre.

Keliautojo poelgis pribloškė jo mamą (22)

Dažnas yra pasvajojęs mesti darbą, pasiimti kuprinę ir leistis į kelionę. Būtent taip ėmė ir padarė užsienietis Jonathanas Quiñonez.

Dėl atostogų tokioje vietoje tikriausiai padarytum viską (10)

Pasak keliautojų, Santorinio sala (Graikija) yra ta vieta, kurią privalai aplankyti nors kartą gyvenime.

Keliautojas Justas: į šią vietą taip lengvai nepateksi

Tortuguero (vėžlių žemė) – kaimelis ir Nacionalinis parkas, esantis prie Karibų jūros. Jis garsus tuo, kad kasmet jame tūkstančiai vėžlių patelių atkeliauja dėti kiaušinių, o kai jie pradeda ristis – vaizdas būna neapsakomas.

Stebuklinga vieta, kurioje norisi sau įžnybti

Pasak keliautojų, Kosta Rikos upė Rio Celeste daro stebuklus. Lietuvis Justas pasidalino šioje vietoje patirtais įspūdžiais ir fotografijomis.

Panama: kas joje privers jaustis nejaukiai?

Panamos miestas – Panamos sostinė ir moderniausias miestas visoje Centrinėje Amerikoje, turintis ne vieną savo veidą. Keliautojas Justas Rėkašius dalinasi įamžintomis akimirkomis jame.