Keliautojas Martynas: ten moterys yra nesveikai pavydžios

 (1)
Aplankyti Keniją verta dėl gamtos ir gyvūnijos. Žmonės, pasak keliautojo Martyno, draugiški ir paslaugūs. Tiesa, jų gyvenimo sąlygos ar įpročiai dažnam europiečiui sukelia ne pačius maloniausius potyrius.
Moteris
© Asmeninio albumo nuotr.

Pasak keliautojo Martyno, Kenijoje verta pamatyti Naivašos ežerą, aplink kurį ne tik įspūdingas gamtos peizažas, bet ir plaukiojantys begemotai. Tiesa, jie laikomi vieni pavojingiausių gyvūnų.

Vietos gyventojai yra išties draugiški. Daugiausiai dėmesio sulaukia moterys, kurios yra draugiškos ir mėgsta puoštis. Tačiau, net ištekėjusios jos nesijaučia saugios. Pasak lietuvio, taip nutinka dažniausiai toms, kurios amžiną meilę prisiekė baltaodžiams. Moterys pavydi bet kokio vyro elgesio, ypač, jei jo darbas susijęs su išvykomis ar bendravimu su moteriškos lyties atstovėmis. Jos linkusios kelti pavydo scenas dėl šiek tiek vėliau nei įprasta grįžusio sutuoktinio. Tokias situacijas teko matyti ir keliautojui.

„Vietines moteris yra apėmęs nesaugumo jausmas. Jos labai nori kontroliuoti savo vyrus, nes žino, kad baltajam juodą moterį ten susirasti lengviau negu švarų tualetą“, – pasakojo vyras.

Keliautojas Martynas: ten moterys yra <em>nesveikai</em> pavydžios
© Asmeninio albumo nuotr.

Kalbėdamas apie jų išvaizdą, vyras pasakojo, kad jos nelinkusios stipriai dažytis, tačiau mielai vilki itin ryškius drabužius ir mėgsta tatuiruotes, nepaisant to, kad ant tamsios kūno odos jų beveik nematyti. Būtina paminėti, kad kai kurios pamiršta higienos priemones ir gali drąsiai atvykti į barą ar vakarėlį smirdėdamos.

Pasak keliautojo, tikėtina,kad minėtos moterys neturi galimybės nusiprausti. Pavyzdžiui, kai kurie gyvena iš skardos lakštų sukaltuose namukuose, kuriuose nėra vandens ir tualetų. Dar prieš kelerius metus būdavo elgiamasi taip: žmonės tuštindavosi į maišelius, kuriuos užrišę mesdavo kuo toliau. Žinoma, taip elgdavosi lūšnynų gyventojai.

Akimirkos Kenijoje
Akimirkos Kenijoje
© Asmeninio albumo nuotr.

Vyras minėjo, kad moterys ten taip pat kantrios, kasdien paprastai jos dirba 10 valandų, o po jų dar maždaug 2 val. vyksta namo autobusu, vadinamu Matatu.

„Jis paprastai skirtas 10 žmonių, tačiau jame susigrūda kone 20, kas, beje, yra labai pavojinga“, – sakė Martynas.

Minėtame viešajame transporte dažnam europiečiui gali būti itin nejauku, nes autobusas gali būti aplaužytas, be langų. Tiesa, keliautojas rekomenduoja jame geriau nesinaudoti mobiliuoju telefonu. Jau netrukus jis bus pavogtas iš jūsų taip meistriškai, kad net nepastebėsite.

Akimirkos Kenijoje – nuotraukų galerijoje:

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Galerijos

Ką pamatyti Paryžiuje per 2 dienas (2)

Jeigu norite trumpam atsiplėšti nuo darbų, savaitgalio kelionės - pats tas. Ypač kai galima surasti pigius bilietus ir dviems dienoms nuskristi kad ir į Paryžių.

Įspūdingiausi gatvės meno kūriniai iš viso pasaulio (1)

Gatvės menas turi savo žavesio. Spalvingi piešiniai gali atgaivinti ir pilkiausius pastatus, dažnai jie prajuokina ar priverčia susimąstyti.

Kelionė į Prancūzijos Alpes: Šamoni, Monblanas, strazdai ir švilpikas (6)

Šis skaitytojos pasakojimas atsiųstas konkursui „Mano įsimintinos atostogos“. Dėkojame skaitytojai Astai. Laukiame Jūsų istorijų ir įspūdžių!

Romėnų pirčių griuvėsiai Varnoje, Bulgarijoje

Varnos miestas Bulgarijoje didžiuojasi vienu įdomiausių Romos imperijos palikimų – senovinėmis pirtimis. Tai didžiausias romėniškų pirčių kompleksas Balkanų pusiasalyje.

Portas – gražuolis prie Atlanto vandenyno (13)

Portas – miestas Portugalijos šiaurės vakaruose, prie Atlanto vandenyno. Tai – antrasis pagal gyventojų skaičių miestas Portugalijoje.

Brazilijos kasdienybė lietuvės dviratininkės akimis

Beveik keturiasdešimt laipsnių karštis, upeliais žliaugiantis prakaitas, kurį nusiplovus akimirksniu vėl tampi šlapias. Tokia lietuvės dviratininkės Nijolė Marcinkėnienės, jau penktą mėnesį minančios aplink Pietų Ameriką, kasdienybė. Su daug pakeliui sutiktų žmonių ir nuotykių.

Maldyvai - Rojus Žemėje

Kas buvo Maldyvuose - gali patvirtinti - tai tikrai Rojus Žemėje.

Užburianti Maljorka, kurioje gimsta mūzos (1)

Ar gerai pameni akvarelės spalvų paletę? Jei taip, nebus sunku įsivaizduoti Maljorkos grožio paveikslą.

Kelionių nuotraukos, kurios kaip reikiant sužadins apetitą

Melissa Hie – užsienietė, kuri per keliones ypač daug dėmesio skiria maistui. Ji ragauja ir skuba įamžinti tiek populiarius, tiek pačius keisčiausius kitų šalių skanėstus.

8 faktai apie „Ladurée“ prašmatnius skanėstus (4)

Dažnas, neatsispiriantis saldumynams, svajoja aplankyti prašmatnių desertų „Ladurée“ parduotuvę - restoraną pačiame Paryžiaus centre.

Keliautojo poelgis pribloškė jo mamą (22)

Dažnas yra pasvajojęs mesti darbą, pasiimti kuprinę ir leistis į kelionę. Būtent taip ėmė ir padarė užsienietis Jonathanas Quiñonez.

Dėl atostogų tokioje vietoje tikriausiai padarytum viską (10)

Pasak keliautojų, Santorinio sala (Graikija) yra ta vieta, kurią privalai aplankyti nors kartą gyvenime.

Keliautojas Justas: į šią vietą taip lengvai nepateksi

Tortuguero (vėžlių žemė) – kaimelis ir Nacionalinis parkas, esantis prie Karibų jūros. Jis garsus tuo, kad kasmet jame tūkstančiai vėžlių patelių atkeliauja dėti kiaušinių, o kai jie pradeda ristis – vaizdas būna neapsakomas.

Stebuklinga vieta, kurioje norisi sau įžnybti

Pasak keliautojų, Kosta Rikos upė Rio Celeste daro stebuklus. Lietuvis Justas pasidalino šioje vietoje patirtais įspūdžiais ir fotografijomis.

Panama: kas joje privers jaustis nejaukiai?

Panamos miestas – Panamos sostinė ir moderniausias miestas visoje Centrinėje Amerikoje, turintis ne vieną savo veidą. Keliautojas Justas Rėkašius dalinasi įamžintomis akimirkomis jame.