Keliautojas Martynas: ten moterys yra nesveikai pavydžios

 (1)
Aplankyti Keniją verta dėl gamtos ir gyvūnijos. Žmonės, pasak keliautojo Martyno, draugiški ir paslaugūs. Tiesa, jų gyvenimo sąlygos ar įpročiai dažnam europiečiui sukelia ne pačius maloniausius potyrius.
Keliautojas Martynas: ten moterys yra <em>nesveikai</em> pavydžios
Moteris
© Asmeninio albumo nuotr.

Pasak keliautojo Martyno, Kenijoje verta pamatyti Naivašos ežerą, aplink kurį ne tik įspūdingas gamtos peizažas, bet ir plaukiojantys begemotai. Tiesa, jie laikomi vieni pavojingiausių gyvūnų.

Vietos gyventojai yra išties draugiški. Daugiausiai dėmesio sulaukia moterys, kurios yra draugiškos ir mėgsta puoštis. Tačiau, net ištekėjusios jos nesijaučia saugios. Pasak lietuvio, taip nutinka dažniausiai toms, kurios amžiną meilę prisiekė baltaodžiams. Moterys pavydi bet kokio vyro elgesio, ypač, jei jo darbas susijęs su išvykomis ar bendravimu su moteriškos lyties atstovėmis. Jos linkusios kelti pavydo scenas dėl šiek tiek vėliau nei įprasta grįžusio sutuoktinio. Tokias situacijas teko matyti ir keliautojui.

„Vietines moteris yra apėmęs nesaugumo jausmas. Jos labai nori kontroliuoti savo vyrus, nes žino, kad baltajam juodą moterį ten susirasti lengviau negu švarų tualetą“, – pasakojo vyras.

Keliautojas Martynas: ten moterys yra <em>nesveikai</em> pavydžios
© Asmeninio albumo nuotr.

Kalbėdamas apie jų išvaizdą, vyras pasakojo, kad jos nelinkusios stipriai dažytis, tačiau mielai vilki itin ryškius drabužius ir mėgsta tatuiruotes, nepaisant to, kad ant tamsios kūno odos jų beveik nematyti. Būtina paminėti, kad kai kurios pamiršta higienos priemones ir gali drąsiai atvykti į barą ar vakarėlį smirdėdamos.

Pasak keliautojo, tikėtina,kad minėtos moterys neturi galimybės nusiprausti. Pavyzdžiui, kai kurie gyvena iš skardos lakštų sukaltuose namukuose, kuriuose nėra vandens ir tualetų. Dar prieš kelerius metus būdavo elgiamasi taip: žmonės tuštindavosi į maišelius, kuriuos užrišę mesdavo kuo toliau. Žinoma, taip elgdavosi lūšnynų gyventojai.

Akimirkos Kenijoje
Akimirkos Kenijoje
© Asmeninio albumo nuotr.

Vyras minėjo, kad moterys ten taip pat kantrios, kasdien paprastai jos dirba 10 valandų, o po jų dar maždaug 2 val. vyksta namo autobusu, vadinamu Matatu.

„Jis paprastai skirtas 10 žmonių, tačiau jame susigrūda kone 20, kas, beje, yra labai pavojinga“, – sakė Martynas.

Minėtame viešajame transporte dažnam europiečiui gali būti itin nejauku, nes autobusas gali būti aplaužytas, be langų. Tiesa, keliautojas rekomenduoja jame geriau nesinaudoti mobiliuoju telefonu. Jau netrukus jis bus pavogtas iš jūsų taip meistriškai, kad net nepastebėsite.

Akimirkos Kenijoje – nuotraukų galerijoje:

www.perpasauli.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Galerijos

Kelionių nuotraukos, kurios kaip reikiant sužadins apetitą

Melissa Hie – užsienietė, kuri per keliones ypač daug dėmesio skiria maistui. Ji ragauja ir skuba įamžinti tiek populiarius, tiek pačius keisčiausius kitų šalių skanėstus.

8 faktai apie „Ladurée“ prašmatnius skanėstus (4)

Dažnas, neatsispiriantis saldumynams, svajoja aplankyti prašmatnių desertų „Ladurée“ parduotuvę - restoraną pačiame Paryžiaus centre.

Keliautojo poelgis pribloškė jo mamą (22)

Dažnas yra pasvajojęs mesti darbą, pasiimti kuprinę ir leistis į kelionę. Būtent taip ėmė ir padarė užsienietis Jonathanas Quiñonez.

Dėl atostogų tokioje vietoje tikriausiai padarytum viską Nuotraukų albumas (10)

Pasak keliautojų, Santorinio sala (Graikija) yra ta vieta, kurią privalai aplankyti nors kartą gyvenime.

Keliautojas Justas: į šią vietą taip lengvai nepateksi

Tortuguero (vėžlių žemė) – kaimelis ir Nacionalinis parkas, esantis prie Karibų jūros. Jis garsus tuo, kad kasmet jame tūkstančiai vėžlių patelių atkeliauja dėti kiaušinių, o kai jie pradeda ristis – vaizdas būna neapsakomas.

Stebuklinga vieta, kurioje norisi sau įžnybti

Pasak keliautojų, Kosta Rikos upė Rio Celeste daro stebuklus. Lietuvis Justas pasidalino šioje vietoje patirtais įspūdžiais ir fotografijomis.

Panama: kas joje privers jaustis nejaukiai?

Panamos miestas – Panamos sostinė ir moderniausias miestas visoje Centrinėje Amerikoje, turintis ne vieną savo veidą. Keliautojas Justas Rėkašius dalinasi įamžintomis akimirkomis jame.

Karalių miestas, kurį būtina aplankyti nors kartą gyvenime (1)

Viena, Austrijos sostinė, dažnai vadinama karalių miestu. Jame išvysite įstabią architektūrą, aplankysite vietas, kuriose ne vieną muzikos šedevrą sukūrė žymūs kompozitoriai: Mocartas, Bethovenas ir Štrausas ir kiti.

Vieta, kurioje turistas gali atrasti aukso (4)

Osa Peninsula yra itin tankus ir drėgnas atogražų miškas. Gamtos ir gyvūnijos mylėtojams jis yra tas pats, kas Meka musulmonams ar Paryžius įsimylėjeliams.

Maistas akims: rojus, kuriame gyvena indėnai

195 dienos, 28 savaitės, 4680 valandos, 280,800 minutės, 16,848,00 sekundės – tiek laiko Justas Rėkašius praleido keliaudamas po Centrinę Ameriką.

Įdomiausia nemokama atrakcija, kurią išbandytų ne kiekvienas (6)

Keliautojas Justas Rėkašius keliavio po Kostą Riką. Viena iš aplankytų jo vietų – isškirtinė.

Pasigrožėkite fantastiškomis „National Geographic“ konkurso dalyvių nuotraukomis (1)

Kone kiekvienas fotografas svajoja, kad jo nuotrauka papultų į „National Geographic“ leidinio puslapius. Būtent dėl tos priežasties didžioji dalis profesionalų suskubo dalyvauti jo skelbiamame nuotraukų konkurse.

Turtuolių sostinė, viliojanti restoranais, turinčiais „Michelin“ žvaigždutes (2)

Seraparatistinė grupuotė ETA ir kino žvaigdes sutraukiantis festivalis toli gražu nėra vieninteliai su Baskų regionu siejami objektai, o šie metai vieni iš tinkamiausių tuo įsitikinti.

Pamatę šias nuotraukas, panorėsite ir jūs: aplink pasaulį skriejo su „Vespa“ motoroleriu (1)

Užsieniečių pora Stergiosas ir Aleksandra įsitikinę: nėra netinkamo amžiaus kelionei aplink pasaulį. Tokią idėją jie įgyvendino su savo motoroleriu „Vespa“.

Poros, pasibučiavusios šioje vietoje, niekada neišsiskiria (14)

Veneciją keliautoja Vaida apibūdina kaip labirintą, kuriame visiškai nebaisu pasiklysti. Merginos įspūdžiai ir fotografijos – lietuvės pasakojime.