Keliautojas apie pramogą Tailande: man tai – dramblių išnaudojimas

 (2)
Tropinis botanikos sodas Nong Nooch yra viena iš labiausiai lankomų vietų Tailande. Jame gausu pramogų, kurios, pasak lietuvio, sukelia ne pačius maloniausius jausmus.
Dramblių pasirodymas Tailande
© M. Strazdo nuotr.

Lankytojams šis tropinis sodas buvo atvertas 1980 metais. Per kelis dešimtmečius jo teritorija plėtėsi ir šiuo metu turistai gali pasivaikščioti po 2 kv. km dydžio sodo zonas. Jame siūlomos įvairios pramogos.

Pasak keliautojo Martyno, vaizdai garsiajame sode išties užburia: augalijos rūšys ir tai, kaip, pasitelkiant žmogaus rankas, suformuojami jų kilimai.

Sode galima užsisakyti ekskursijas, atšvęsti vestuves ar kitas svarbias sukaktis, išbandyti tailandietišką masažą. Tačiau pati populiariausia pramoga – jodinėjimas ant dramblių, taip pat įsiamžinimas nuotraukose, sėdint ant jų straublių. Tiesa, kelis kartus per dieną organizuojami ir jų pasirodymai.

Jų metu turistai gali pamatyti, kaip drambliai spardo kamuolį, neva demonstruodami futbolo žaidimą, taip pat tapo piešinius, šoka ir kita. Už tokį malonumą tereikia sumokėti vos kelis eurus. Tačiau keliautojui Martynui tokia pramoga sukėlė pasigailėjimą.

„Aš kategoriškai atsisakiau fotografuotis ant jų straublių, nors tai tekainavo vos 2,5 eur. Man nepatiko tai, kai darbuotojai tuos vargšus dramblius tampo už tų straublių specialiais kabliais. O stebint tą pasirodymą tebuvo viena mintis, kaip jų gaila. Man toks gyvūnų išnaudojimas nėra priimtinas“, – Perpasauli.lt pasakojo Martynas.

Keliautojo įamžintos akimirkos – nuotraukų galerijoje:

www.perpasauli.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Galerijos

Ką pamatyti Paryžiuje per 2 dienas (2)

Jeigu norite trumpam atsiplėšti nuo darbų, savaitgalio kelionės - pats tas. Ypač kai galima surasti pigius bilietus ir dviems dienoms nuskristi kad ir į Paryžių.

Įspūdingiausi gatvės meno kūriniai iš viso pasaulio (1)

Gatvės menas turi savo žavesio. Spalvingi piešiniai gali atgaivinti ir pilkiausius pastatus, dažnai jie prajuokina ar priverčia susimąstyti.

Kelionė į Prancūzijos Alpes: Šamoni, Monblanas, strazdai ir švilpikas (6)

Šis skaitytojos pasakojimas atsiųstas konkursui „Mano įsimintinos atostogos“. Dėkojame skaitytojai Astai. Laukiame Jūsų istorijų ir įspūdžių!

Romėnų pirčių griuvėsiai Varnoje, Bulgarijoje

Varnos miestas Bulgarijoje didžiuojasi vienu įdomiausių Romos imperijos palikimų – senovinėmis pirtimis. Tai didžiausias romėniškų pirčių kompleksas Balkanų pusiasalyje.

Portas – gražuolis prie Atlanto vandenyno (13)

Portas – miestas Portugalijos šiaurės vakaruose, prie Atlanto vandenyno. Tai – antrasis pagal gyventojų skaičių miestas Portugalijoje.

Brazilijos kasdienybė lietuvės dviratininkės akimis

Beveik keturiasdešimt laipsnių karštis, upeliais žliaugiantis prakaitas, kurį nusiplovus akimirksniu vėl tampi šlapias. Tokia lietuvės dviratininkės Nijolė Marcinkėnienės, jau penktą mėnesį minančios aplink Pietų Ameriką, kasdienybė. Su daug pakeliui sutiktų žmonių ir nuotykių.

Maldyvai - Rojus Žemėje

Kas buvo Maldyvuose - gali patvirtinti - tai tikrai Rojus Žemėje.

Užburianti Maljorka, kurioje gimsta mūzos (1)

Ar gerai pameni akvarelės spalvų paletę? Jei taip, nebus sunku įsivaizduoti Maljorkos grožio paveikslą.

Kelionių nuotraukos, kurios kaip reikiant sužadins apetitą

Melissa Hie – užsienietė, kuri per keliones ypač daug dėmesio skiria maistui. Ji ragauja ir skuba įamžinti tiek populiarius, tiek pačius keisčiausius kitų šalių skanėstus.

8 faktai apie „Ladurée“ prašmatnius skanėstus (4)

Dažnas, neatsispiriantis saldumynams, svajoja aplankyti prašmatnių desertų „Ladurée“ parduotuvę - restoraną pačiame Paryžiaus centre.

Keliautojo poelgis pribloškė jo mamą (22)

Dažnas yra pasvajojęs mesti darbą, pasiimti kuprinę ir leistis į kelionę. Būtent taip ėmė ir padarė užsienietis Jonathanas Quiñonez.

Dėl atostogų tokioje vietoje tikriausiai padarytum viską (10)

Pasak keliautojų, Santorinio sala (Graikija) yra ta vieta, kurią privalai aplankyti nors kartą gyvenime.

Keliautojas Justas: į šią vietą taip lengvai nepateksi

Tortuguero (vėžlių žemė) – kaimelis ir Nacionalinis parkas, esantis prie Karibų jūros. Jis garsus tuo, kad kasmet jame tūkstančiai vėžlių patelių atkeliauja dėti kiaušinių, o kai jie pradeda ristis – vaizdas būna neapsakomas.

Stebuklinga vieta, kurioje norisi sau įžnybti

Pasak keliautojų, Kosta Rikos upė Rio Celeste daro stebuklus. Lietuvis Justas pasidalino šioje vietoje patirtais įspūdžiais ir fotografijomis.

Panama: kas joje privers jaustis nejaukiai?

Panamos miestas – Panamos sostinė ir moderniausias miestas visoje Centrinėje Amerikoje, turintis ne vieną savo veidą. Keliautojas Justas Rėkašius dalinasi įamžintomis akimirkomis jame.