Pagindinėje grupėje finišą pasiekė 84 sportininkai, o etapo nugalėtoju tapo ispanas Alejando Valverde („Caisse d'Espargne“). Antroji vieta atiteko dar vienam Ispanijos dviratininkui Rubenui Plaza („Liberty Seguros“), trečioji - jo tautiečiui Javierui Moreno („Andalucia-Cajasur“).

Tomas Vaitkus iš „Astana“ ekipos nuo lyderių atsiliko 9 min. 10 sek. ir trečiajame etape užėmė 132-ą vietą tarp 133 varžybas tęsiančių dviratininkų.

Bendroje įskaitoje lyderio poziciją išsaugojo T. Vaitkaus komandos draugas amerikietis Levi Leipheimeris (8 val. 33 min. 26 sek.), kuris trečiadienį užėmė 18-ą vietą. Antras toliau rieda ispanas Alberto Contadoras („Astana“, atsilieka 16 sek.), trečias - JAV sportininkas Davidas Zabriskie („Garmin-Slipstream“, 22 sek.).

I. Konovalovas po trečiojo etapo pakilo iš 14-os vietos į 12-ąją ir L. Leipheimeriui pralaimi 1 min. 47 sek.

T. Vaitkus smuktelėjo į 132-ąją poziciją (atsilieka 20 min. 40 sek.).

Varžybų dalyviams liko įveikti dar du etapus.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.