Pirmąją dieną varžybos vyko trumpoje trasoje. Moterų elito grupėje 3,5 km trasą su 13 kontrolinių punktų (KP) greičiausiai įveikė ir čempione tapo Jolanta Šulčienė („OK Perkūnas“). Antrąją vietą užėmė Ramunė Arlauskienė („IOSK Būdakalnis“), o bronzos medalį iškovojo Gabija Ražaitytė („OK Medeina“).

Vyrų elito grupėje 4,2 km trasą su 13 KP greičiausiai įveikė ir aukso medalį iškovojo Regimantas Kavaliauskas („OK Perkūnas“). Sidabro apdovanojimą iškovojo Vilius Aleliūnas („IGTISA-Perkūnas“), o trečioje vietoje liko Egidijus Pilybas („OK Kopa“).

Antrąją varžybų dieną sportininkai varžėsi vidutinėje trasoje. Moterų elito grupėje šį kartą varžovėms vilčių nepaliko daugkartinė Lietuvos čempionė R. Arlauskienė. Ji 7,1 km trasą įveikė per 35:43 min. ir beveik 3 minutėmis aplenkė antrąją vietą iškovojusią J. Šulčienę. Bronzos medaliu ir vėl pasidabino G. Ražaitytė.

Vyrų elito grupėje 8,1 km trasą greičiausiai įveikė V. Aleliūnas ir pirmąjį kartą tapo Lietuvos čempionu. Sidabro medalį iškovojo E. Pilybas, o nuo jo atsilikęs tik 1 sek. Nerijus Šulčys („OK Perkūnas“) liko trečioje vietoje.

Jaunimo merginų varžybose abi dienas nugalėtoja tapo Šiaulių „Sako“ atstovė Vesta Ambrazaitė. Jaunimo vaikinų grupėje pirmąją dieną nugalėtojo Tomas Kokanka („Zarasų SM“), o antrąją – Vilius Stankevičius („OK Perkūnas“ – „SM Sietynas“).

Vasario 14-15 dienomis Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas ilgoje trasoje bei estafetėse bus surengtas Latvijoje, Plavina apylinkėse. Tai bus paskutinis išbandymas prieš kovo pradžioje įvyksiantį pasaulio orientavimosi sporto slidėmis čempionatą Japonijoje.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.