DELFI Sportas

LSKL: nutrūko LKKA pergalių serija

LSKL
2010 vasario mėn. 9 d. 09:22
Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) šešių Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) pergalių seriją pirmadienį nutraukė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai, kurie artėja prie čempionato lyderių. LKKA krepšininkai VDU ekipai nusileido rezultatu 82:87 (18:16, 20:21, 27:28, 17:22).

Šiose rungtynėse komandos koja kojon žengė nuo pirmųjų iki paskutiniųjų rungtynių minučių. Lygos čempionų vardus ginantys VDU krepšininkai jau kelintose rungtynėse atsakymus į visus klausimus išsprendžia susitikimo pabaigoje. Ir šįkart lygos čempionai spurtavo mačo gale, kuomet to labiausiai reikėjo.

„Beveik pusė komandos narių ryte turėjo treniruotę svarmenų salėje, tad vakare buvo sunku. Kai kuriems krepšininkams linko kojos, tad ir rezultatas galbūt ne toks, kokio norėtume“, – apie sunkią pergalę pasakojo VDU strategas Arūnas Juknevičius.

„Šiek tiek pritrūkome jėgų, šiek tiek koją pakišo teisėjavimas ir šiek tiek trūko sėkmės. Tačiau vaikinų žaidimu esu labai patenkintas“, – auklėtinius gyrė LKKA treneris Edas Nickus.

REKLAMA

LKKA: V. Sragauskis 32 taškai, Š. Vingelis 20, A. Lencevičius 11.
VDU: Ž. Janavičius 16, Š. Vasiliauskas 15, M. Valukonis 13.

Penktoji VPU pergalė

Ilgai lauktą pergalę iškovojo Vilniaus pedagoginio universiteto studentai (VPU), kurie namuose tik antrojoje rungtynių pusėje 113:97 (26:27, 24:27, 33:20, 30:23) palaužė Klaipėdos universiteto (KU) komandos pasipriešinimą.

VPU komanda išrikiavo geriausių krepšininkų armadą – Artūrą Jomantą, Martyną Gecevičių ir Justą Sinicą, tačiau ir tokios varžovų artilerijos KU krepšininkai neišsigando. Tik antrojoje rungtynių pusėje, kai klaipėdiečiai pavargo, šeimininkai sugebėjo įgyti lemiamą pranašumą.

„Niekada nekritikavau teisėjų ir nesiruošiu to daryti. Tačiau kai varžovų komanda ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo tik 4 komandines pražangas, o per visas rungtynes jų surinko vos 7, tai kaip reikia gintis, kad visiškai neprasižengti? Absurdas“, – po rungtynių sakė techninę pražangą užsidirbęs KU strategas Mindaugas Mockus.

„Pradžioje žaidėme padrikai, tačiau antrojoje pusėje buvome šviežesni ir pavyko palaužti pavargusius varžovus“, – pergale džiaugėsi VPU vyriausiasis treneris Algimantas Šatas.

VPU: M. Gecevičius 39, A. Jomantas 28, J. Sinica 14.
KU: V. Chodosovskis 22, J. Kazakauskas 20, R. Bloškys, E. Lengvinas po 15.

Saldus VGTU revanšas

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) namuose pasiekė revanšą už pralaimėjimą pirmajame rate prieš Šiaulių universitetą (ŠU), nugalėdami varžovus rezultatu 73:68 (15:12, 20:18, 14:15, 24:23).

Atkakliose ir nervingose rungtynėse viskas sprendėsi dvikovos pabaigoje. Komandinį žaidimą demonstruojantiems aikštelės šeimininkams pavyko išsaugoti daugiau jėgų ir vilniečiai šventė sunkią pergalę.

„Visada sunku žaisti su Vilniaus komanda, ypač jų aikštėje. Šįkart stipresni buvo varžovai“, – po rungtynių lakoniškas buvo ŠU treneris Rolandas Vaičiūnas.

„Vyrai pademonstravo charakterį ir nugalėjo varžovus. Šiauliuose stipresni buvo šeimininkai, savo aikštelėje geriau sekėsi mums“, – apie revanšą pasakojo VGTU vyriausiasis treneris Gintaras Šerkšnas.

VGTU: M. Norkus 23, G. Poška 15, M. Girnius 14.
ŠU: Ž. Petraitis 30, A. Kvedaravičius 11, V. Grigaitis 10.

Sensacinga LŽŪU pergalė

Netikėtą pergalę Vilniuje iškovojo Lietuvos žemės ūkio akademijos krepšininkai (LŽŪU), kurie išvykoje rezultatu 82:80 (22:22, 21:18, 21:23, 18:17) nugalėjo Mykolo Riomerio universitetą (MRU).

Rungtynėse nugalėtojo likimas paaiškėjo tik paskutinėmis sekundėmis. MRU krepšininkai buvo išlyginę rezultatą, tačiau persverti jo savo naudai nepavyko ir LŽŪU komanda šventė antrąją pergalę šiame sezone.

„Vyrai kovėsi iš paskutiniųjų ir tai galų gale davė vaisių. Be to, juk žaidėme be dviejų ekipos lyderių – P. Stasiulionio ir Ž. Danieliaus, tad pergalė dvigubai saldesnė. Net atsiranda viltys kautis dėl vietos atkrintamosiose varžybose“, – apie geriausiųjų komandų aštuntuką juokavo LŽŪU vyriausiasis treneris Robertas Ragauskas.

MRU: Š. Kulevičius ir L. Samėnas po 20, A. Lukoševičius 17.
LŽŪU: K. Plikaitis 27, Š. Dimša 20, L. Biesagirskas 17.

Turnyrinė padėtis (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškai):


1.KTU10323
2.VDU10323
3.ŠU9322
4.LKKA8521
5.VGTU8521
6.VPU5919
7.KU4917
8.MRU31016
9.LŽŪU21216

Dalintis:


Straipsnių komentarai
Vardas El. paštas
Komentaras
neburnok.lt
 
 
Krepšinis Archyvas
Artėjantis pasaulio čempionatas kelia rūpesčių Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentui Vladui Garastui. Jau keli patyrę krepšininkai oficialiai LKF vadovams pareiškė, kad tikrai nepadės mūsų šalies nacionalinei rinktinei šios vasaros pabaigoje Turkijoje prasidėsiančiose planetos pirmenybėse. Prie jau seniau savo apsisprendimą neatstovauti Lietuvos rinktinei pareiškusių NBA žaidėjų Žydrūno Ilgausko ir Dariaus Songailos, prisijungė visą grupė Europoje rungtyniaujančių krepšininkų.
Nuo šiol prie Rimo Kurtinaičio pavardės teks rašyti žodžius „buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneris“. Pirmadienį olimpinis čempionas ir dukart olimpinių žaidynių bronzos medalininkas per „Lietuvos ryto“ pagerbimo renginį sostinės Rotušėje elgėsi oriai ir neišsidavė, ar jam yra skaudu netikėtai – per savaitgalį – netekti pareigų komandoje, kurioje praleido dvejus įspūdingus metus.
Maskvos srities „Chimki“ krepšinio komandos vyriausiasis treneris Sergio Scariolo po šio sezono turėtų nutraukti sutartį su klubu ir palikti Rusiją. Pagrindinė to priežastis – teisėjavimo skandalas Rusijos krepšinio superlygoje. 49-erių metų Ispanijos rinktinės treneris liko nepatenkintas kilusiu teisėjavimo skandalu ketvirtfinalio metu. Pasak italo, tokių incidentų neturėtų būti aukščiausio lygio krepšinyje.