„Techaso“ krepšininkai per 5 ketvirtojo kėlinio minutes sugebėjo iššvaistyti 11 taškų pranašumą, o po Vytenio Jasikevičiaus tritaškio metimo iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms kauniečiai persvėrė rezultatą.

"Techaso" ekipai daugiausiai - 16 taškų - pelnė Paulius Staškūnas. Jis pataikė lemiamą tritaškį iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 23 sek. (81:77).

Kauniečių paskutinė ataka, kurią baigti bandė Artūras Milaknis ir Juozas Ramanauskas - nepavyko.

"Triobet Kaunas" klubo gretose rezultatyviausias buvo Šarūnas Vasiliauskas - 20 taškų (17 jų per antrąją rungtynių pusę). J. Ramanauskas įmetė 13 (13 atkov. kam.), o Artūras Milaknis 12, o Povilas Butkevičius - 11 taškų (10 atkov. kam.).

„Techasas“ (3 pergalės/5 pralaimėjimai): P. Staškūnas 16, Ch. Hillas 15, A. Stašaitis 14, D. Griškėnas 10 taškų.

„Kaunas Triobet“ (3 pergalės/5 pralaimėjimai): Š. Vasiliauskas 20, V. Jasikevičius 17, J. Ramanauskas 13 (13 atk. kam.), A. Milaknis 12, P. Butkevičius 11 (10 atk. kam.) taškų.

Abi komandos turnyrinėje lentelėje dalinasi 6-7 vietas, nes yra iškovojusios po tris pergales ir patyrusios po 5 pralaimėjimus.

Rimvydas Samulėnas („Kauno Triobet“ vyr. treneris): rungtynes pralaimėjome, nes labai prastai sužaidėme gynyboje. Varžovams leidome įmesti daug lengvų taškų. „Techaso“ komanda per susitikimą metė tik šešis baudų metimus, atrodė, jog mūsų krepšininkai taupė save. Pirmoje rungtynių pusėje musu žaidimas buvo lyg „vaikščiojimas“, antroje dalyje atsibudome, bet jau buvo vėlu“.

Paulius Matulevičius („Techaso“ vyr. treneris): pergalę lėmė geras užsivedimas rungtynėms. Mes visada tikėjome sėkme. Varžovai turi gerą komandą, ketvirtojo kėlinio pradžioje gal truputį per anksti patikėjome pergale. Kiekvienose rungtynėse būną duobių bei pakilimų, rungtynių gale mūsų komanda buvo pavargusi, todėl buvome įkritę į duobę“.