Lietuvos komandoje vėl puikiu žaidimu išsiskyrė Ramūnas Šiškauskas, tuo tarpu lietuviams daugiausiai problemų kėlė Nikolaos Zisis.

Lietuviai geriau pradėjo ir susitikimo pradžioje įsiveržė į priekį 7:2. Sužaidus 6 min. pirmajame kėlinyje lietuvių persvara išaugo iki 8 taškų – 14:6. Nugalėtojų titulą gynę Graikijos krepšininkai nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir iki kėlinuko pabaigos sumažino atsilikimą iki minimumo – 20:19.

Sužaidus 2.30 min. antrajame rungtynių ketvirtyje graikai persvėrė rezultatą savo naudai (24:23), o netrukus lietuvių deficitas buvo 3 taškai – 29:26. Tačiau Lietuvos ekipa nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir iki didžiosios pertraukos įgijo 7 taškų persvarą – 41:34.

Trečiąjį kėlinį veržliau pradėjo graikai, kuriems pavyko priartėti prie lietuvių. Tačiau netrukus Lietuvos krepšininkai įsibėgėjo ir likus 2.30 min. iki ketvirčio pabaigos įgijo 11 taškų persvarą – 59:48. Iki trečiojo kėlinio pabaigos skirtumas kiek sumažėjo – 62:54.

Paskutiniame kėlinyje Graikijos ekipa vėl pavojingai priartėjo, tačiau lietuviai iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui įgijo 12 taškų persvarą – 70:58.

Iki susitikimo pabaigos graikai sumažino skirtumą, tačiau lietuviai šventė užtikrintą pergalę - 78:69.

Lietuva: K.Lavrinovičius 19, R.Šiškauskas (5 rez.perd.) ir L.Kleiza (8 atk.kam.) - po 13, Š.Jasikevičius 11 (5 rez.perd.), D.Lavrinovičius ir S.Jasaitis - po 6.

Graikija: N.Zisis 23, D.Dikoudis 10, T.Papaloukas ir P.Vasilopoulos - po 8, K.Tsartsaris ir D.Diamantidis (7 atk.kam., 4 rez.perd.) - po 7.