Pastaraisiais mėnesiais vis dažniau Seimo valdančiųjų ir opozicinių partijų vadovai mini Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą bei jos pirmininką Ramūną Karbauskį.
Ramūnas Karbauskis
© DELFI (R.Achmedovo nuotr.)

Mini kaip grėsmę Lietuvos stabilumui. Kaip atsitiko, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, turėdama vieną Seimo narę, tapo tokia svarbi ir grėsminga?

Atsakymas matyt nieko nenustebins – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga gina tautos teisę spręsti valstybei svarbius klausimus, kalba apie Lietuvos nacionalinius interesus, pamirštus Briuselio koridoriuose, pasisako už ribojimus užsienio kapitalui įsigyti Lietuvos žemę, prieš skubotą euro įvedimą, skurdinant žmones, mažinant ir taip apgailėtinai mažus atlyginimus, ypač regionuose. Primenamas ir mūsų inicijuotas privalomasis referendumas prieš Visagino atominės elektrinės statybas.

Politinis „elitas“, neturėdamas tvirtų argumentų diskusijai bei šokiruotas 320 tūkstančių žmonių parašų referendumo iniciatyvai, ėmėsi seniai patikrintos taktikos – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei jos pirmininkas Ramūnas Karbauskis įvardinti prorusiškais.

Tai toks nuvalkiotas ir pigus štampas, kuris po referendumo dėl Visagino atominės elektrinės buvo pritaikytas visai valdžios „nesupratusiai“ tautos daliai. Sistemos akyse tampame „prorusiški“, kai nerodome noro paklusti. Kai nesutinkame, kad Europos Sąjungos sutartis su Lietuva yra aukščiau Lietuvos Respublikos Konstitucijos, kai reikalaujame teisės pasisakyti visais mums svarbiais klausimais, peržiūrėti anksčiau padarytus ir Lietuvai nenaudingus susitarimus.

Esame viena iš kelių Lietuvoje išlikusių patriotinių politinių partijų, kurios nusistovėjusiai politinei sistemai pradeda kelti rimtą grėsmę. 

Bet koks Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos gretinimas su prorusiškais interesais yra melagingas, o visi tokiais kaltinimais besišvaistantys politikai neišvengiamai susilauks teisinio persekiojimo už sąmoningą šmeižtą.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vykdoma politika yra patriotinė, pilietiška, paremta kultūros, švietimo, gamtosaugos, sveikos gyvensenos, tradicinės šeimos vertybiniais prioritetais. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga yra politinė jėga turinti tvirtą stuburą, aplink mus buriasi Lietuvos pilietinė visuomenė.

Sugebame konstruktyviai kalbėti apie valstybės problemas ir jų sprendimo būdus. Mums nereikia vaidinti prieš Briuselį, kad Lietuvoje viskas gerai. Trečdalis žmonių Lietuvoje skursta, šeimos nežino kaip išgyventi žiemą dėl šildymo kainų, vaikų sveikatos rodikliai nuolat blogėja, valdžios sprendimus veikia alkoholio pramonės lobistai...

Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose iškėlėme Bronį Ropę – kandidatą, kurio kompetencija, patirtis ir darbo rezultatai gali išjudinti reformas visose valstybės gyvenimo srityse. Kaip merui jam pavyko įgyvendinti skaidriausią, sparčiausią ir pigiausią Lietuvoje renovaciją.

Kaip valstybės atstovas Briuselio derybose jis visada gins žmonių interesą, nes jam rūpi, kad Lietuvos šeimų vaikai liktų gyventi ir dirbti savame krašte, auginti čia vaikus, kad jiems paliktume neišparduotą žemę, nenuniokotą gamtą, nepraskolintą, kultūringą ir ekonomiškai stabilią šalį.

Nesame populistai ar radikalai. Tapome politine jėga, galinčia keisti politikos kryptis, pasinaudojant demokratinės valstybės valdymo mechanizmais. Sudarydami rimtą konkurenciją dominuojančioms partijoms, mes norime valstybę grąžinti žmonėms. Norime grąžinti tikėjimą savo tauta, valstybe ir jos valdymo institucijomis.

Rinkimų kampanijoje negalėsime pasigirti tokiais finansiniais resursais kaip Seimo valdančiosios ar opozicinės partijos, tačiau mūsų stiprybė - tai tūkstančių piliečių pagalba ir tikėjimas bendromis idėjomis.

Lietuvos žmonių balsas turi būti girdimas ir gerbiamas, skirtingai negu yra dabar, kai politinis „elitas“ tarnauja pats sau, skleidžia mitus apie tariamas grėsmes ir girdi tik savo nuomonę.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Prastos naujienos planuojantiems uždirbti iš būsto nuomos (1)

Dar neseniai bankai ir įvairūs ekspertai buto įsigijimą nuomai įvardino kaip patrauklią...

Mokestis už mokyklos įnorius mamai atėmė žadą: išeitis – tik užsienis (194)

Naujiems mokslo metams besiruošiantys tėvai atakuoja ne tik parduotuves, bet ir siuvyklas. Tiesa,...

Meilės V. Putinui kaina: už pinigus gali parduoti ne tik tėvynę, bet ir visą Europą? (375)

„Putino samdinys“, „apmokamas Putino tarnas“, „Kremliaus lobistas“ – taip buvusį...

Krito naujų butų pardavimai (54)

Naujų butų pardavimo apimtys Lietuvos didmiesčiuose antrąjį šių metų ketvirtį buvo...

Lietuvė iki šiol sapnuoja Etiopijos moterų klyksmus: tai, ką pamatai čia, smegenys atsisako suprasti (49)

„Tai unikali šalis, daugiau tokių nėra likę, - apie paslaptingąją Etiopiją sako kelionių...

V. Matijošaitis: per ateinančius porą metų neatpažįstamai pasikeis visos centrinės Kauno gatvės (256)

Dalies medžių, kurie yra sergantys ir pažeisti, pakeitimas bus neišvengiamas, sako Kauno meras...

Rizikingų bitkoinų vertė vilioja: ar gali pabrangti iki 25 tūkst. JAV dol.? (16)

Bitkoino vertė šią vasarą pasiekia vis naujas rekordines aukštumas, o analitikai žada ir...

Pavojų kelia ir nedidelė žaizda (1)

Iškylas į gamtą ir tolimesnes keliones neretai apkartina dėl neatsargaus elgesio atsiradę...

Suskaičiavo algų didėjimą: kam pasisekė labiausiai? (217)

Antrąjį šių metų ketvirtį, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, šalies...

A. Juškevičiui – bilietas į Europos čempionatą, L. Lekavičiui – du mėnesiai be krepšinio (14)

Negailestingą diagnozę išgirdęs Lukas Lekavičius ketvirtadienio rytą galėjo šiek tiek...