Lietuvos mergaitės, merginos, moterys, priimkite Kalėdinę dovanėlę iš dosnių Lietuvos kunigėlių rankų. Bučiuokite rankas Andriui Kubiliui, kažkokiems Sveikatos ministerijos ir Vyriausybės klerkams, kurie ketina Lietuvoje uždrausti abortą, rengdami medicinos normą, įgalinančią ginekologą atsisakyti teikti moteriai nėštumo nutraukimo paslaugas.
© A.Solomino nuotr.

Lietuvos mergaitės, merginos, moterys, ruoškitės prieš jus rengiamam kryžiaus žygiui, XXI amžiaus vergovei, kuri privers jus pamiršti, kas yra asmens pasirinkimo laisvė, teisė į savo kūną. Kuri privers jus kruvinais keliais šliaužti paskui kunigėlį ar bailų, gydytoją, paminusį priesaiką padėti žmonėms.

„Nėštumas nėra liga, kurią reikėtų gydyti abortu“, - sako kunigėlis Ričardas Doveika, neturintis jokios teisės lemti moterų gyvenimo, neturintis jokios teisės įtakoti pilietinio gyvenimo, nes bažnyčia Lietuvoje atskirta nuo valstybės. Neturintis jokios teisės pažeisti universitetų autonomijos ir diktuoti universitetams, kokias studijų programas siūlyti būsimiems ginekologams ir akušeriams.

Apsiskaitęs kunigėlis, pasirodo, nežino žmogaus pagrindinių teisių, tarptautinių konvencijų, naikinančių visas moters diskriminacijos formas, Jungtinių tautų tarptautinių konferencijų Veiksmų programų, kurias ratifikavo Lietuva, kuriose teigiama moters pasirinkimo teisė planuoti šeimą, reguliuoti vaisingumą, gimdyti tuomet, kai moteris tam yra pasirengusi, ir gimdyti tiek kartų, kiek ji pati nusprendžia.

Baigiasi Lietuvos moterų laivė ir lygios galimybės. Lietuvos moterys kunigėlių ir ministerijų potvarkiu gimdys tiek, kiek pastos nuo neatsakingų vyrų, tiek, kiek bus smurtautojų išprievartautos. Tiek, kiek to norės Ministras pirmininkas ir ministerijų klerkai.
Marija Aušrinė Pavilionienė

Baigiasi Lietuvos moterų laivė ir lygios galimybės. Lietuvos moterys kunigėlių ir ministerijų potvarkiu gimdys tiek, kiek pastos nuo neatsakingų vyrų, tiek, kiek bus smurtautojų išprievartautos. Tiek, kiek to norės Ministras pirmininkas ir ministerijų klerkai. Iš užaugs Lietuvoje nauja kunigėlių užsakyta ir ministerijų palaiminta vaikų karta. Ir taip nauju vaikų prieaugliu, nauja darbo jėga Lietuva įveiks ekonominę ir finansinę krizę.

Mielos Lietuvos mergaitės, merginos, moterys, greitai jūsų asmeninį gyvenimą reguliuos jauni arba pagyvenę kunigėliai, kuriems lytinis gyvenimas yra draudžiamas, tačiau kurie savo vyrišką galią išreiškia draudimais žmogui gyventi jį tenkinantį lytinį ir reprodukcinį gyvenimą.

Jei leisime katalikų dvasininkams ir konservatyviai mąstantiems ministerijų klerkams pažeidinėti moterų teises, Lietuvos moterys, kurios patirs nėštumo komplikacijas, mirs, nes joms niekas negalės pagelbėti, kadangi Lietuvos ginekologai jau nesugebės atlikti aborto procedūrų. Lietuvos moterys mirs nuo nelegalių ir nuo nesaugių abortų. O kunigėlis Ričardas sako: „nėštumas nėra liga“.

Tačiau yra Lietuvos mergaitėms, merginoms ir moterims reali išlikimo galimybė - kelionė į Kaliningradą, ar Baltarusiją, Rusiją, ar kokią kitą posovietinę respubliką, kurioje buvusioms sesėms lietuvėms už pinigus bus suteiktos nėštumo nutraukimo paslaugos. Ir prasidės Lietuvoje organizuojamas naujas pelningas biznis, kunigėlių ir ministerijų klerkų palaimintas, kuris taip pat padės Lietuvai išbristi iš ekonominės krizės.

Mergaitės, merginos, moterys, neliūdėkite, Kalėdų išvakarėse dėkingai bučiuokite kunigėliams rankas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Ispanijoje įvykdyta dar viena ataka: nušauti penki teroristai, vilkėję mirtininkų liemenes sužeisti septyni žmonės (311)

Ispanijos pajūrio kurorte Kambrilse penktadienį paryčiais automobiliui „Audi“ įsirėžus į...

E. Jakilaitis: paskutinė mano laida, kurią rekomendavau pažiūrėti šeimai, buvo su R. Karbauskiu (53)

Trečius metus iš eilės DELFI vykdomame projekte „Lietuvos įtakingiausieji 2017“...

N. Vasiliauskaitė. Daugiau nei nužudymas, mažiau nei pergalė

Įvykiai Virdžinijoje daugelyje reportažų pristatomi kaip smurtingosios ultradešinės susidūrimo...

Lėktuvnešio apsauga kelia abejonių: ant jo nutūpęs dronas liko nepagautas (51)

„HMS Queen Elizabeth“ lėktuvnešis – naujas, modernus ir didelis Jungtinės Karalystės...

Apklausa: konservatoriai jau lenkia valstiečius (235)

Opoziciniai konservatoriai pagal populiarumą aplenkė valdančiąją Lietuvos valstiečių ir...

Mirė Lietuvos futbolo federacijos komunikacijos vadovė V. Zizaitė (2)

Rugpjūčio 18-ą dieną po ilgos ir sunkios ligos mirė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ilgametė...

Papasakojo, kaip išsirinkti skaniausius vaisius ir daržoves (1)

8 iš 10 Lietuvos gyventojų vaisių ir daržovių kokybę vertina remdamiesi vien jų išvaizda....

Keisis atliekų tvarkymas: pokyčius pajus kiekvienas gyventojas (15)

Visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje, greitai augant vartojimui planuojama, kaip spręsti sparčiai...

Požymiai, kad jūsų svoris normalus ir nereikia daugiau lieknėti (9)

Kartais aklavietė lieknėjant yra ženklas, kad reikia gero postūmio toliau savo tikslui pasiekti....