Žuvo trys aukšti čečėnų vadai

Per pastarąsias dvi dienas žuvo trys iš aukščiausių čečėnų sukilėlių vadų, įskaitant pirmojo Čečėnijos prezidento Džocharo Dudajevo sūnėną. Tai antradienį pranešta sukilėlių tinklalapyje kavkaz.org. Jame sakoma, kad sekmadienį žuvo Leča Dudajevas, kuris buvo Grozno meras ir vadovavo vienam sostinės gynėjų būrių. Be to, anksti antradienį rytą mūšyje žuvo sukilėlių generolai Aslambekas Ismailovas ir Chunkarpaša Israpilovas, sakoma tinklalapyje, kuris daugiau smulkmenų nepraneša. Nepriklausomo šios informacijos patvirtinimo negauta. Rusijos kariuomenė, kuri jau kontroliuoja didžiumą gyvenamų Vidurio ir Šiaurės Čečėnijos žemumų, jau daugiau kaip mėnesį stengiasi užimti Grozną. Ji taip pat grumiasi su sukilėliais, įsitvirtinusiais pietinių kalnų bazėse.
BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministras lankosi Turkijoje

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministras Borisas Johnsonas pirmadienį pradėjo svarbų vizitą Turkijoje, praėjus keliems mėnesiams po jo sėkmingos kampanijos dėl Didžiosios Britanijos išstojimo iš Europos Sąjungos, per kurią jis pasinaudojo antiturkiškomis nuotaikomis visuomenėje.

Po išpuolio netoli Paryžiaus dviejų žmonių būklė kritinė (17)

Į vakarus nuo Paryžiaus esančiame Port Marli mieste, netoli nuo prekybos centro vyriškiui ėmus šaudyti, du žmonės buvo sunkiai sužeisti, praneša independent.co.uk.

Nustatė Budapešto centre nugriaudėjusio sprogimo taikinį (5)

Vengrijos policija sekmadienį pranešė, kad sprogimą Budapešto centre, per kurį buvo sunkiai sužeisti du policijos pareigūnai, sukėlė savadarbė bomba, pripildyta šrapnelio.

JAV Hiustono mieste – šaudynės (42)

JAV Teksaso valstijoje, Hiustono mieste – šaudynės. Pranešama, kad policija susišaudė su užpuoliku šalia prekybos centro. Apie aukas kol kas nepranešama.

Maskva atremia jai metamus kaltinimus (59)

Maskva pirmadienį pasmerkė Jungtines Valstijas ir Didžiąją Britaniją, apkaltinusias Rusiją „barbariškumu“ ir karo nusikaltimais Sirijoje per posėdį Jungtinėse Tautose.