Žudiką pasmaugs, sukapos ir įmes į rūgštį

 (9)
Pandžabo provincijos sostinės Lahoro teismas pripažino J. Iqbalą kaltu dėl 100 žmogžudysčių. Nusikaltėlis turėtų būti 100 kartų smaugiamas, sukapotas į 100 dalių ir įmestas į rūgštį, nes taip elgėsi su savo aukomis.

Nuosprendis būtų vykdomas prie Pakistano minareto miesto aikštėje.

Dėl 1 žmogžudystės bei 98 sužalojimų nuteistas ir J. Iqbalo bendrininkas Sabiras. Jam paskirta panaši bausmė. Abu teisiamieji, praėjusį mėnesį teismui pareiškę apie savo nekaltumą, dar gali teikti apeliaciją.

Tai didžiausia žmogžudysčių serija per visą Pakistano 53 metų istoriją. J. Iqbalas vaikus į savo lūšną parsivesdavo iš gatvės.

Žudikas maniakas buvo nusiuntęs policijai laišką, kuriame rašė žaginęs ir žudęs tuos vaikus. Po šio laiško, kuriame dar šaipytasi iš policijos, buvo paskelbta žudiko paieška visoje šalyje.

Pakistano visuomenę sukrėtė rūgšties statinių J. Iqbalo namuose vaizdai ir aukų tėvų pastangos atpažinti savo vaikų drabužius.

Beveik mėnesį J. Iqbalas slapstėsi, bet paskui atėjo į laikraščio "The News" redakciją Lahore.

"Nesigailiu. Nužudžiau 100 vaikų. Galėjau nužudyti ir 500 - tai nebuvo problema. Nesvarbu ir pinigai. Aš pažadėjau (nužudyti) 100 vaikų ir niekada nenorėjau (šio įžado) pažeisti", laikraščio redakcijoje pasakė J. Iqbalas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Įtampa dėl MH17 tęsiasi: Nyderlandai ėmėsi veiksmų (2)

Nyderlandai iškvietė Rusijos ambasadorių pareikšti nepasitenkinimo, kad Rusija sukritikavo Olandijos prokuratūrą, vykdančią tyrimą dėl 2014 metais Rytų Ukrainoje numušto oro bendrovės „Malaysian Airlines“ lėktuvo.

Po susidūrimo su Pietų Korėjos pakrantės apsauga žuvo trys kinų žvejai

Rugsėjo 30 d. pranešta apie tris nelegaliai Pietų Korėjos teritoriniuose vandenyse žvejojusius ir per gaisrą, kilusį laive po to, kai pakrantės apsaugos tarnautojai mėgino sulaikyti šiuos asmenis paleisdami įspėjamųjų petardų į patalpą, kurioje jie slėpėsi, žuvusius kinus.

Čekijos premjeras prašo D. Britanijos sustabdyti neapykantos atakas prieš čekus (2)

Čekijos premjeras paprašė britų ministrės pirmininkės Theresos May sustabdyti smurtą prieš čekus, anot Prahos, prasiveržiantį po britų rinkėjų priimto sprendimo išstoti iš Europos Sąjungos, penktadienį paskelbė jo biuras.

Šalys, kuriose lankytis pavojingiau nei slaptojoje Šiaurės Korėjoje (22)

Didžiausia slaptumo aura gaubiama Šiaurės Korėja, pasirodo, nėra ta valstybė, į kurią vykstant reikėtų daugiausia baimintis, mat esama šalių, kuriose besilankantiems turistams kyla dar didesnė rizika, rašo „The Independent“.

Princesė Charlotte Kanadoje ištarė pirmąjį žodį viešumoje (1)

Didžiosios Britanijos princesė Charlotte, kuriai vieni metai, ketvirtadienį, rugsėjo 29 dieną pirmą kartą pasakė viešą kalbą – tiksliau, žodį. Karališkosios šeimos vizito Kanadoje metu ji su savo broliu žaidė su balionais ir mažoji Charlotte pasakė žodį „pop“ – „pokšt“.