Žodžio suteikimas čečėnams - įstatymo pažeidimas

Tai pareiškė žurnalistams šios spaudos ministro pirmasis pavaduotojas Michailas Seslavinskis antradienį po Pasipriešinimo politiniam ekstremizmui komisijos prie Rusijos prezidento posėdžio.

"Mes tikimės, jog mums nereikės įspėti žiniasklaidos priemonių dėl to, kad čečėnų kovotojų lyderiams suteikiamas žodis Rusijos žiniasklaidoje", sakė jis.

Tarp tų, kuriems negalima suteikti žodžio žiniasklaidoje M. Seslavinskis nurodė Aslaną Maschadovą, Šamilį Basajevą ir Movladi Udugovą (Movladį Udugovą).

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Estija nesugebėjo išrinkti prezidento (9)

Estijos rinkikų kolegijai šeštadienį per antrąjį balsavimą nepavyko išrinkti prezidento Toomo Hendriko Ilveso įpėdinio, nes nei vienas kandidatas nesurinko paprastos balsų daugumos, todėl šis procesas gražinamas į parlamentą.

Stulbinanti sekimo istorija: užaugęs sužinojo neįtikėtinų detalių apie savo tėvą-fašistą (17)

Penktajame dešimtmetyje, kaip ir dabar, saugumo tarnybų galios buvo kone beribės. O ar kas stebėjo slaptųjų agentų darbą?

Buvęs Prancūzijos prezidentas lieka ligoninėje (1)

Buvęs Prancūzijos prezidentas Jacques'as Chiracas ligoninėje Paryžiuje tebegydomas nuo plaučių infekcijos, o jo žmona Bernadette (Bernadet) išleista po keturias dienas trukusio gydymo gydoma dėl „pervargimo“, šeštadienį pranešė šeimos nariai.

Estijos prezidento rinkimų Rinkikų kolegijoje pirmąjį ratą laimėjo A. Joksas ir S. Kallas (2)

Estijos rinkikų kolegija šeštadienį per prezidento rinkimų pirmąjį ratą, balsuodama už penkis kandidatus, daugiausiai balsų atidavė už teisininką Allarą Joksą ir pagrindinės valdančiosios Reformų partijos pirmininką Siimą Kallas, paskelbė pareigūnai.

Sirijos pajėgoms ir toliau intensyviai bombarduojant Alepą žuvo 25 žmonės (31)

Šeštadienį Sirijos ir Rusijos vykdomi intensyvūs oro antskrydžiai prieš sukilėlių valdomas rytų Alepo teritorijas pražudė mažiausiai 25 civilius, praneša stebėtojai.