Ziuganovas reikalauja panaikinti lengvatas

Taip pat vyriausybės potvarkį dėl Anatolijaus Čiubaiso patvirtinimo akcinės bendrovės "Rusijos bendroji energetikos sistema" vadovu. "Ponas Putinas gali lengvai parodyti, kad jo paskelbta "įstatymų diktatūra" - tai griežtas teisėtumo principo laikymasis demokratinėje valstybėje, o ne specialiųjų priemonių neaiškiems tikslams pasiekti rinkinys", pareiškė G. Ziuganovas žurnalistams prieš prasidedant Dūmos Tarybos posėdžiui antradienį.

Jis pabrėžė, kad pernai gruodžio 31 dieną pasirašytais įsakais, kuriais įvestos materialinės privilegijos "saujelei aukštų pareigūnų ir atsistatydinusių asmenų bei jų vaikams ir šeimos nariams", laikinasis prezidentas įsibrovė į Rusijos įstatymų leidybą, Rusijos parlamento įgaliojimus ir ignoruoja dabar galiojančius šalies įstatymus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Somalio sostinėje per sprogimą žuvo trys žmonės

Ketvirtadienį Somalio sostinėje Mogadiše per bombos sprogimą žuvo trys žmonės. Kaip pranešė Anatolijos naujienų agentūra, atsakomybę už šį teroro aktą prisiėmė islamistinė „Al Shabaab“ grupuotė – „Al Qaeda“ filialas šalyje.

Perspėja dėl islamistinių organizacijų: paskutinė rugsėjo diena gali tapti siaubinga (25)

Kaip praneša Rusijos užsienio reikalų ministerija, kelios organizacijos, tarp jų ir islamistinės, rugsėjo 30 d. ketina surengti „pasaulinę pykčio ir protesto dieną“. Užsienyje esantys Rusijos piliečiai įspėjami dėl galimų ekstremistų išpuolių.

Penki Čekijos naikintuvai išskrido saugoti Islandijos oro erdvės (7)

Ketvirtadienį penki Čekijos naikintuvai "JAS 39 Gripen" išskrido iš savo bazės Časlave į Islandiją. Jie šešias savaites saugos šios šalies, kuri neturi savo karinių oro pajėgų, oro erdvę, praneša portalas "Idnes".

Ispanijos socialistai atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio (1)

Ispanijos Socialistų partija ketvirtadienį atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio, pusei jos lyderių surengus pervesmą, kuris gali būti gera žinia tiems, kurie nori išvesti šalį iš politinės aklavietės.

Rusija nepaiso JAV perspėjimo: tęs bombardavimą Sirijoje (153)

Rusija ketvirtadienį pranešė tebetęsianti bombardavimo kampaniją Sirijoje, nepaisydama JAV perspėjimo, kad Vašingtonas nutrauks derybas dėl šio konflikto, jeigu Maskva nesustabdys Alepo puolimo.