Žirinovskiui čigonė pranašaus ateitį

Naujausios sociologinės apklausos duomenimis, už V. Žirinovskį balsuotų tik 3 proc. potencialių prezidento rinkėjų.

"Ką Putinas galvoja apie mane? Kodėl jis man nepadeda? Aš jam nieko blogo nedarau", - klausė jis čigonės, vardu Nataša. Jų susitikimą rodė komercinė NTV televizija.

V. Žirinovskis smarkiai atsilieka nuo kitų prezidento kampanijos dalyvių - laikinojo prezidento Vladimiro Putino ir Komunistų partijos lyderio Genadijaus Ziuganovo.

Skandalais pagarsėjusiam politikui buvo leista dalyvauti rinkimuose tik praėjusią savaitę, kai Konstitucinis teismas panaikino rinkimų komisijos draudimą.

"Jūs turite daug priešų. Jums svarbiausia ne pinigai, o teisybė. Žmonės jūsų nesupranta", sakė jam būrėja.

V. Žirinovskis šoko su jaunomis, plačiais sijonais seginčiomis čigonėmis. Įsismaginęs politikas trenkė žemyn stiklinę su degtine, kuri sudužo į šukes, ir prisipažino, kad jį "erzina" V. Putinas, nes yra jaunesnis, ir buvęs prezidentas Borisas Jelcinas, nes yra aukštesnis.

Pasak NTV, čigonė iš klausimų išsisuko "diplomatiškai", - V. Žirinovskiui ji sakė, kad rinkimus laimės asmuo, kurio inicialai - V.V. Ir V. Putinas, ir V. Žirinovskis turi tuos pačius inicialus, nes jų tėvavardžiai prasideda raide V.

Atsidėkodamas, V. Žirinovskis čigonei Natašai ant stalo padėjo du 100 JAV dolerių banknotus.

Vidutinis mėnesio atlyginimas Rusijoje nesiekia 100 dolerių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

H. Clinton ir D. Trumpas susikaus pirmuosiuose TV debatuose

Kandidatai į JAV prezidento postą Hillary Clinton ir Donaldas Trumpas naktį į antradienį (3.00 val. Vidurio Europos vasaros laiku) susikaus pirmuosiuose savo TV debatuose iš trijų, praneša agentūra AFP.

V. Vachštainas: po 2011 m. Dūmos rinkimų Rusijoje – trys pokyčiai (5)

Rusijoje praėjusį sekmadienį įvyko Dūmos rinkimai: absoliučią daugumą vietų laimėjo Vladimiro Putino „Vieningoji Rusija“, o į šalies parlamentą šįkart nepateko nė vienas valdantiesiems nelojalus parlamentaras. Sociologai teigia, kad nuo paskutiniųjų Dūmos rinkimų 2011-siais šalyje trys pagrindiniai pokyčiai – valstybės institucijomis pasitikima ypač mažai, politiniu gyvenimu ne tik nepasitikima, bet absoliučiai nebesirūpinama, o pagrindinių problemų sprendimo vieta ne valstybės institucijos, o telefoninė teisė.

Su B. Netanyahu susitikęs D. Trumpas žada pripažinti Jeruzalę nedaloma Izraelio sostine

JAV Respublikonų partijos kandidatas į prezidentus Donaldas Trumpas sekmadienį per susitikimą su Izraelio premjeru Benjaminu Netanyahu pažadėjo pripažinti Jeruzalę „nedaloma“ žydų valstybės sostine, jeigu būtų išrinktas valstybės vadovu.

Iš B. Johnsono – griežti kaltinimai Rusijai (175)

Mirtiną išpuolį prieš pagalbos vilkstinę greičiausiai įvykdė Rusijos lėktuvas, teigia Didžiosios Britanijos užsienio reikalų ministras Borisas Johnsonas. Pasak jo, „jeigu tai įvykdyta tyčia“, šis veiksmas prilygsta karo nusikaltimui, praneša independent.co.uk.

Meksikos įlankoje liepsnoja tanklaivis atnaujinta 09:53 (9)

Ilgiau nei parą trukęs didžiulis gaisras tūkstančius barelių degalų gabenančiame tanklaivyje sekmadienį buvo užgesintas, o naftos produktai į jūrą neišsiliejo, pranešė Meksikos valstybinė naftos bendrovė „Pemex“.