Žirinovskis pasiryžęs atiduoti savo balsus

"Aš galiu atsisakyti savo kandidatūros ir Genadijaus Ziuganovo, ir Grigorijaus Javlinskio naudai", sakė jis interviu agentūrai "Interfax" antradienį.

Jis pabrėžė, jog antradienis - paskutinė diena, kai galima priimti tokį sprendimą.

Tuo tarpu kandidatas į prezidentus, "Jabloko" lyderis Grigorijus Javlinkis rimtai nežiūri į šį V. Žirinovskio siūlymą.

Kaip pranešė "Jabloko" frakcijos sekretorė spaudai Jevgenija Dilendorf, G. Javlinskis jau "10 metų didžiojoje politikoje ir išmoko skirti tokius siūlymus ne pagal skonį ar net kvapą, o vien tik pagal išvaizdą", todėl jis šios V. Žirinovskio idėjos rimtai nevertina".

Rusijos Federacijos komunistų lyderis, kandidatas į Rusijos prezidentus Genadijus Ziuganovas sakė, jog jį nustebino tai, kad V. Žirinovskis savo iniciatyvos nepateikia jam asmeniškai, o apie ją praneša žinisklaidoje.

"Jeigu G. Žirinovskis kreipsis į mane, aš apsvarstysiu jo siūlymą. Tačiau kol kas nėra ką komentuoti", pažymėjo G. Ziuganovas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Ispanijoje vyksta svarbūs vietos valdžios rinkimai

Ispanijos autonominėse srityse Galisijoje ir Baskijoje sekmadienį vyksta svarbūs vietos valdžios rinkimai. Balsavimo teisę juose turi 4 mln. žmonių. Rinkimų rezultatai gali turėti įtakos devynis mėnesius besitęsiančiai politinei blokadai Madride, informuoja agentūra dpa.

Turkija: Sirija vykdo karo nusikaltimus prieš savo tautą (8)

Turkija griežtai pasmerkė įnirtingus oro antskrydžius Alepe ir apkaltino Sirijos režimą vykdant karo nusikaltimus prieš savo tautą, informuoja agentūra dpa.

Su nukentėjusiais per teroro aktą Nicoje susitikęs popiežius ragino siekti dialogo (7)

Šeštadienį su išgyvenusiais per Bastilijos paėmimo dieną Nicoje įvykdytą teroro aktą bei žuvusiųjų artimaisiais susitikęs popiežius Pranciškus paragino siekti „nuoširdaus dialogo“ tarp krikščionių ir musulmonių.

Jordanijoje nušautas dėl antiislamiškos karikatūros kaltintas rašytojas (5)

Jordanijos sostinėje sekmadienį nušautas įžymus rašytojas Nahedas Hattaras. Išpuolis įvyko Amane prie teismo, kuriame jam ketinta pareikšti kaltinimus islamo įžeidimu, padarytu dalijantis karikatūra, pranešė valstybinė naujienų agentūra „Petra“.

Filipinai gina savo agresyvią kovos su narkotikais politiką (16)

Filipinų užsienio reikalų ministras Perfecto Yasay'us gina agresyvią savo šalies kovos su narkotikais politiką, praneša agentūra dpa.