Žirinovskis ketina įvesti "karinę ir policinę diktatūrą"

"Jeigu ne aš, tai kitas (rinkimus laimėjęs prezidentas) tai padarys", pareiškė V. Žirinovskis pirmadienį spaudos konferencijoje Kazanėje, kur jis atvyko rinkimų reikalais.

Kandidato į aukščiausią valstybės postą įsitikinimu, "komunistų ir demokratijos laikas mūsų šalyje praėjo visiems laikams".

"Jūs turite pasirinkti - arba mane, arba Putiną", pareiškė V. Žirinovskis.

Savo galimą būsimąjį valdymą jis įsivaizduoja kaip "policinį režimą, kariuomenės ir policijos diktatūrą". "Jeigu liaudis už tai balsuos, aš darysiu tai, ko nori liaudis", pareiškė V. Žirinovskis.

Kreipdamasis į rinkėjus, jis pažymėjo, jog, jei ateis į į valdžią, neketina "būtinai griebtis kruvinų priemonių", bet įspėjo, kad, "jeigu reikės pralieti kraujo, aš jį liesiu, o jūs, jei bijote, nebalsuokite", pareiškė V. Žirinovskis. Jis paaiškino, kad tokių priemonių imsis tik esant kraštutinei būtinybei.

Pagal kandidato sumanymą, "visur bus KGB skyriai, visur bus informatorių, aš žinosiu, kas vyksta šalyje".

"Sunaikinsiu visus, sakau iš anksto. Praliesiu upes kraujo. Dešimt milijonų žus, penkiolika, bet visi kiti 135 gyvens normaliai", paaiškino V. Žirinovskis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Paskelbs išvadas dėl MH17 tragedijos (12)

Trečiadienį Nyderlanduose bus paskelbtos Malaizijos oro linijų lainerio katastrofos Rytų Ukrainoje kriminalinio tyrimo išvados.

D. Trumpas rado priežastį, kodėl nesužibėjo kovoje su H. Clinton (18)

Donaldas Trumpas apkaltino pirmuosius JAV prezidento rinkimus moderavusį Lesterį Holtą, kad šis jam buvo griežtesnis nei Hillary Clinton, praneša BBC.

Mirė buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas atnaujinta 07:16  (8)

Buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas mirė trečiadienį, praėjus apie dviem savaitėms po patirto smarkaus insulto, pranešė jo asmeninis gydytojas.

Atsistatydina Seišelių Salų prezidentas (5)

Antradienį Seišelių Salų Respublikos prezidentas Jamesas Alixas Michelis pareiškė atsistatydinąs. Kaip pranešė Seišelių naujienų agentūra, šių metų spalio 16 d. valstybės vadovo pareigas pradės eiti viceprezidentas Danny Faure.

Iš ES bėgančiai Britanijai žada geresnę ateitį: jai seksis geriau nei kontinentinei Europai (88)

Leidybos milžinės „Axel Springer“ vykdomasis vadovas Mathiasas Doepfneris teigė matantis, kad Jungtinė Karalystė (JK) linksta prie laisvesnio į rinką orientuoto modelio, kuris galėtų tapti itin patrauklia Europos Sąjungos (ES) alternatyva.