Žinomas Rusijos televizijos žurnalistas Sergejus

Žinomas Rusijos televizijos žurnalistas Sergejus Dorenka įsitikinęs, kad yra nušalintas nuo televizijos ekrano Kremliaus spaudimu. Tai jis pareiškė pirmadienį spaudos konferencijoje Maskvoje.
Analitinė autorinė S. Dorenkos laida televizijoje ORT nebuvo rodoma, nors ji iš anksto programoje buvo paskelbta.

Žurnalisto nuomone, niekas iš televizijos darbuotojų "nenušalinamas iki laidos likus penkioms minutėms", "niekas neišdrįs to padaryti", kol Rusijos prezidentas "nemostels ranka".

Kol Vladimiras Putinas nepasakys, kad "šis vaikinas ne iš mano komandos", niekas neišdrįs atleisti žurnalisto, mano S. Dorenka.

S. Dorenka išsamiai papasakojo apie savo susitikimus su valstybės vadovu, pabrėždamas jos siūlymą dirbti "vienoje komandoje". Į tai atsakydmas žurnalistas ne kartą sakė V. Putinui, kad jis "nėra jokios komandos narys", o "dirbo dėl savo teisės gyventi Rusijoje, auginti savo vaikus".

Rugsėjo 29 dieną, pasak S. Dorenkos, jis buvo susitikęs su prezidento administracijos vadovu Aleksandru Vološinu, kuris kalbėjo apie tai, kad "pirmajame kanale pasikeitė valdžia, apie akcijas ir t.t.". Žurnalistas jam atsakęs, jog kadangi "niekada nebuvęs šio kanalo savininkas, liekąs su savo idėjomis".

Po to, kaip pranešė S. Dorenka, įvyko jo dar vienas susitikimas su Rusijos prezidentu, kuris jį prašęs "likti ir dirbti kaip komandos narys". Žurnalistas, pasak jo, vėl pareiškęs, kad jis dirbąs "žiūrovui ir tam vaikinui, kurį matau veidrodyje, kai skutuosi".

V. Putinas, anot S. Dorenkos, jam pasakęs: "Pagalvokite, neskubėkite".

Po to, sakė S. Dorenka, ORT vadovybės nusprendė jo laidos netransliuoti.

Televizijos žurnalistas mano, jog po jo laidos iš Vidiajevo prezidentas nusprendė, kad jis - "ne jo komandos narys".

S. Dorenka taip pat atsakė į žurnalistų klausimus apie savo santykius su žinomu Rusijos verlininku Borisu Berezovskiu ir pažymėjo, kad atakos prieš B. Berezovskį "jų draugiškiems tarpusavio santykiams neatsilieps".

Kalbėdamas apie savo perspektyvas, S. Dorenka neatmetė galimybės pereiti į politinę veiklą.

"Jeigu mane išstums į politiką, politikoje dirbsiu rimtai. Aš tęsiu dialogą su prezidentu ir pamėginsiu išsiaiškinti, kuris iš dviejų prezidentu yra tikrasis", sakė S. Dorenka.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Venesuelos parlamentas apkaltino prezidentą N. Maduro „valstybės perversmu“ (2)

Venesuelos Nacionalinės Asamblėjos pirmininkas Julio Borgesas apkaltino šalies prezidentą Nicolą Maduro „valstybės perversmu“ po to, kai Aukščiausiasis teismas nusprendė perimti parlamento įstatymų leidžiamąją valdžią, praneša AFP.

JAV Senatorius: Rusija mėgino kištis į JAV prezidento rinkimus (37)

JAV Senato Žvalgybos komiteto pirmininko pavaduotojas Markas Warneris apkaltino Rusiją mėginimu kištis į Amerikos prezidento rinkimus, kuriuos laimėjo Donaldas Trumpas, praneša BBC.

Izraelio premjeras B. Netanyahu žada įgyvendinti naujos gyvenvietės statybų planą (11)

Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu ketvirtadienį pažadėjo imtis veiksmų įgyvendinant planą okupuotame Vakarų krante įkurti pirmąją žydų gyvenvietę po ilgesnės kaip 20 metų pertraukos, praneša naujienų agentūra AFP.

V. Putinas: už nesankcionuotus protestus būtina bausti (162)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį pareiškė, kad nesankcionuotų masinių protestų dalyviai turi būti baudžiami.

Skambina pavojaus varpais: demokratijai Lenkijoje iškilo reali grėsmė (293)

2015 m. atėjusi į valdžią, Lenkijos populistinė Teisės ir teisingumo partija (TTP) pradėjo sisteminį puolimą prieš šalies liberaliosios demokratijos institucijas. TTP ėmėsi riboti Lenkijos konstitucinio teismo įgaliojimus, be paliovos kėsinasi į teisėjų nepriklausomumą ir siekia nutildyti spaudą, interneto svetainėje project-syndicate.org teigia buvęs Belgijos ministras pirmininkas ir Europos Parlamento liberalios ALDE frakcijos vadovas Guy Verhofstadas.