Žinomas Rusijos televizijos žurnalistas Sergejus

Žinomas Rusijos televizijos žurnalistas Sergejus Dorenka įsitikinęs, kad yra nušalintas nuo televizijos ekrano Kremliaus spaudimu. Tai jis pareiškė pirmadienį spaudos konferencijoje Maskvoje.
Analitinė autorinė S. Dorenkos laida televizijoje ORT nebuvo rodoma, nors ji iš anksto programoje buvo paskelbta.

Žurnalisto nuomone, niekas iš televizijos darbuotojų "nenušalinamas iki laidos likus penkioms minutėms", "niekas neišdrįs to padaryti", kol Rusijos prezidentas "nemostels ranka".

Kol Vladimiras Putinas nepasakys, kad "šis vaikinas ne iš mano komandos", niekas neišdrįs atleisti žurnalisto, mano S. Dorenka.

S. Dorenka išsamiai papasakojo apie savo susitikimus su valstybės vadovu, pabrėždamas jos siūlymą dirbti "vienoje komandoje". Į tai atsakydmas žurnalistas ne kartą sakė V. Putinui, kad jis "nėra jokios komandos narys", o "dirbo dėl savo teisės gyventi Rusijoje, auginti savo vaikus".

Rugsėjo 29 dieną, pasak S. Dorenkos, jis buvo susitikęs su prezidento administracijos vadovu Aleksandru Vološinu, kuris kalbėjo apie tai, kad "pirmajame kanale pasikeitė valdžia, apie akcijas ir t.t.". Žurnalistas jam atsakęs, jog kadangi "niekada nebuvęs šio kanalo savininkas, liekąs su savo idėjomis".

Po to, kaip pranešė S. Dorenka, įvyko jo dar vienas susitikimas su Rusijos prezidentu, kuris jį prašęs "likti ir dirbti kaip komandos narys". Žurnalistas, pasak jo, vėl pareiškęs, kad jis dirbąs "žiūrovui ir tam vaikinui, kurį matau veidrodyje, kai skutuosi".

V. Putinas, anot S. Dorenkos, jam pasakęs: "Pagalvokite, neskubėkite".

Po to, sakė S. Dorenka, ORT vadovybės nusprendė jo laidos netransliuoti.

Televizijos žurnalistas mano, jog po jo laidos iš Vidiajevo prezidentas nusprendė, kad jis - "ne jo komandos narys".

S. Dorenka taip pat atsakė į žurnalistų klausimus apie savo santykius su žinomu Rusijos verlininku Borisu Berezovskiu ir pažymėjo, kad atakos prieš B. Berezovskį "jų draugiškiems tarpusavio santykiams neatsilieps".

Kalbėdamas apie savo perspektyvas, S. Dorenka neatmetė galimybės pereiti į politinę veiklą.

"Jeigu mane išstums į politiką, politikoje dirbsiu rimtai. Aš tęsiu dialogą su prezidentu ir pamėginsiu išsiaiškinti, kuris iš dviejų prezidentu yra tikrasis", sakė S. Dorenka.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Paryžiuje pristatytas NATO karinėms operacijoms pritaikytas bepilotis sraigtasparnis (1)

Greta milžiniško karinio transportinio lėktuvo A400M kitas „Airbus“ orlaivis – bepilotis sraigtasparnis – atrodo kaip žaisliukas. Nepaisant nedidelių gabaritų, šis aparatas gali iš esmės pakeisti NATO vykdomų karinių jūrų operacijų pobūdį.

Hitlerio varpas kursto aistras: protu nesuvokiama, kad jis skamba per pamaldas (119)

Vokietijos Herxheim am Berg miesto senojoje bažnyčioje kabantis varpas kelia aršias diskusijas. Kam ir kodėl jis galėjo užkliūti? Maža to, miesto meras „Deutsche Welle“ portalui tvirtina, kad bent jau artimiausiu metu nesantaiką kurstantis varpas niekur nedings.

Rusija perspėja Norvegiją, kad dėl JAV karių dislokavimo pablogės santykiai (90)

Norvegijos santykiai su Rusija gali pablogėti, o įtampa NATO šiauriniame flange - išaugti dėl Norvegijos leidimo Jungtinėms Valstijoms dislokuoti jūrų pėstininkus savo teritorijoje, Rusijos ambasada Norvegijoje šeštadienį pranešė naujienų agentūrai „Reuters“.

Kataras teigia, kad šaliai iškelti reikalavimai yra nerealistiški

Kataro užsienio reikalų ministras atmetė arabų šalių įteiktą 13 reikalavimų sąrašą, kuriuos reiktų įgyvendinti tam, kad būtų atšauktos sankcijos. Pasak ministro, reikalavimai yra nepagrįsti ir neįgyvendinami, informuoja BBC.

Pietų Korėjos prezidentas pakvietė Pchenjano delegaciją į 2018-ųjų žiemos olimpines žaidynes

Pietų Korėjos prezidentas Moon Jae-inas šeštadienį pakvietė Šiaurės Korėją į kitąmet vyksiančias žiemos olimpines žaidynes ir sakė, kad sportas galėtų tapti priemone siekti taikos.