Vyksta sunkūs mūšiai prie įėjimo į Argūno tarpukalnę

Informacijos centro, skelbiančio informacija internete, duomenimis, iš pradžių po smarkaus artilerijos apšaudymo ir aviacijos bombardavimo federalinės pajėgos išstūmė kovotojus iš aukštumos ir laikė ją savo rankose maždaug 6 valandas. Po to, šio šaltinio teigimu, separatistai surengė kontrpuolimą ir vėl paėmė anksčiau prarastą aukštumą.

Šie duomenys nepatvirtinti iš nepriklausomų šaltinių. Informacijos centras www. kavkaz.org taip pat praneša apie federalinių pajėgų aviacijos ir artilerijos smūgius Alchan Kalos, Chambi Irzio, Šaami Jurto, Katyr Jurto, Gechi Ču gyvenvietėms, esančioms į pietvakarius nuo Grozno. Per šias gyvenvietes kovotojai mėgino išsiveržti iš Čečėnijos sostinės.

Tuo tarpu Čečėnijos viceprezidentas Vacha Arsanovas susitiko su lauko vadu Šamiliu Basajevu, kuris buvo sunkiai sužeistas per išsiveržimą iš Grozno, informuoja ww. kavkaz.org. Po susitikimo V. Arsanovas pareiškė, kad Š. Basajevo sužeidimas nekelia jam būgštavimų. Pasak jo, gydytojai padarė "puikią chirurginę operaciją".

Informacijos centro "Kavkaz" žiniomis, iš viso per mūšius nuo 1993 metų Š. Basajevas buvo sužeistas 14 kartų. Pastarasis sužeidimas - prie Grozno - sunkiausiais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Moteris stojo į nuožmią kovą su ISIS: jie bandė nužudyti mane šešis kartus (41)

„Nutilti ir stovėti ramiai“, – ginkluotiems vyrams sukomandavo juoda uniforma dėvinti ir juoda skara ryšinti moteris, sėsdamasi duoti interviu, rašo CNN.

Vokietija ketina pasiūlyti 50 tūkst. darbo vietų pabėgėliams sirams (34)

Vokietijos valdžia iki šių metų pabaigos išleis 200 milijonų eurų, kad sudarytų 50 tūkstančių darbo vietų pabėgėliams sirams Turkijoje, Irake, Libane ir Jordanijoje. Tai šeštadienį pranešė žurnalas „Spiegel“.

Per sprogimą Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių (3)

Šeštadienį sprogus bombai Hilmendo provincijoje Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių. Tai pranešė naujienų agentūra „Xinhua“.

Buvęs Slovakijos prezidentas M. Kovačas paguldytas į ligoninę, jo būklė sunki

Buvęs Slovakijos prezidentas Michalas Kovačas paguldytas į vieną iš Bratislavos ligoninių, jo būklė sunki. Tai šeštadienį pranešė laikraščio „Novy Čas“ tinklalapis.

Per sprogimą Somalio sostinėje žuvo mažiausiai trys žmonės (3)

Šeštadienį Somalio sostinėje Mogadiše buvo užpultas restoranas, praneša „Reuters“.