Vyksta mūšiai Komsomolskojės gyvenvietėje

Čečėnijoje aštuntą parą vyksta mūšiai Čečėnijos Komsomolskojės gyvenvietėje už 4 kilometrų į vakarus nuo išvažiavimo iš Argūno tarpukalnės. Kaip pranešė antradienį jungtinės kariuomenės grupuotės Šiaurės Kaukaze spaudos centras, "kovotojai atkakliai priešinasi Rusijos kariuomenei".
Šiuo metu Ruslano Gelajevo grupuotės kariai tebėra įsitvirtinę pietrytinėje gyvenvietės dalyje. Federalinės kariuomenės dalinius jie sutinka smarkia snaiperių ugnimi Kaunamasi dėl kiekvieno namo, praneša mačiusieji.

Praėjusią parą Seržen Jurto gyvenvietės šiaurės rytų pakraštyje Rusijos pajėgų žvalgai aptiko blindažą su kovotojų ginklų sandėliu. Be to, už 3 kilometrų į rytus nuo Šaro Argūno gyvenvietės, Argūno tarpukalnės viduryje, kovotojų grupė pirmadienio vakarą nesėkmingai mėgino prasiveržti pro federalinių pajėgų pozicijas ir buvo priversti sugrįžti gintis į iš anksto parengtas pozicijas, pranešė spaudos centras.

Kalnuose esančioms kovotojų grupėms trūksta maisto ir vaistų, todėl jie "mėgina išeiti iš kovos veiksmų rajonų", pažymi Rusijos kariškiai.

Praėjusią parą federalinių pajėgų artilerija apšaudė kovotojų grupių pozicijas prie Selmentauzeno, Agištų, Tangų, Šaro Argūno, Martan Ču, Čiri Jurto, Dubai Jurto ir Vedeno gyvenviečių, pranešė Rusijos kariuomenės grupuotės spaudos centras.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Iškapstė įdomių detalių: slaptose schemose dalyvauja net V. Putino meilužės močiutė (115)

Buvęs naftos bendrovės „Gunvor“ bendrasavininkis Piotras Kolbinas, pasirodo, yra Vladimiro Putino vaikystės draugas. Tai išsiaiškino televizijos kanalas „Dožd“.

Lenkijoje atleistas finansų ministras

Konservatorė Lenkijos ministrė pirmininkė trečiadienį atleido šalies finansų ministrą, o jo pareigas pavedė eiti ministro pirmininko pavaduotojui. Tai – jos inicijuotos vyriausybės pertvarkos dalis, praneša AP.

JAV papildomai siųs 600 karių į Iraką (15)

JAV prezidentas Barackas Obama ir Irako ministras pirmininkas Haideras al-Abadi sutarė, kad į Iraką papildomai bus atsiųsta 600 JAV karių, kurie padės rengti Mosulo puolimą, sakė trečiadienį gynybos sekretorius Ashtonas Carteris.

E. Snowdenui vėl nepavyko gauti garantijų (13)

Norvegijos teismas trečiadienį atmetė Rusijoje prieglobstį radusio žvalgybos paslapčių viešintojo Edwardo Snowdeno prašymą suteikti garantijų, kad jis nebus perduotas Jungtinėms Valstijoms, jeigu atvyks į Norvegiją atsiimti apdovanojimo.

Vokietijoje agresyvus keleivis sutrikdė traukinių eismą (7)

Trečiadienį Vokietijos policija sulaikė agresyvų vyrą, grasinusį greitojo traukinio keleiviams. Dėl šio incidento Leipcigo rajone laikinai buvo sustabdytas traukinių eismas.