Vokietijos televizijos korespondentas atleistas dėl juostos iš Čečėnijos

 (1)
Kaip pranešė RTR korespondentas, F. Hoeflingas atleistas "už žurnalisto etikos pažeidimą, melą ir apgaulę". Buvo pabrėžta, kad jis labai pakenkė ne tik televizijos kompanijai N-24, bet ir visoms Vakarų žiniasklaidos priemonėms, kurios nušviečia įvykius Čečėnijoje.

F. Hoeflingas pasisavino vaizdo juostos, kurią gavo iš Rusijos korespondento ir kurioje buvo nufilmuota, kaip Rusijos kareiviai laidoja žuvusius mūšiuose čečėnų kovotojus, autorystę. Be to, Vokietijos žurnalistas visų didžiausių pasaulio televizijos kompanijų parodytam siužetui pateikė savo komentarą, kad jis pats matė, kaip čečėnai kankinami ir žudomi.

Sugrįžęs iš Maskvos F. Hoeflingas prisipažino, kad nebuvo įvykio vietoje ir gavo juostą iš Maskvos laikraščio "Izvestija" žurnalisto Olego Blockio.

N-24 vadovybė atsiprašė O. Blockį.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Izraelyje stiprinamas saugumas, uždaromi keliai: ruošiamasi S. Pereso laidotuvėms (2)

Izraelyje stiprinamos saugumo pajėgos, uždaromi pagrindiniai keliai, ruošiantis penktadienį įvyksiančioms buvusio šalies prezidento Shimono Pereso laidotuvėms, į kurias turėtų atvykti daugybė pasaulio lyderių.

Somalio sostinėje per sprogimą žuvo trys žmonės

Ketvirtadienį Somalio sostinėje Mogadiše per bombos sprogimą žuvo trys žmonės. Kaip pranešė Anatolijos naujienų agentūra, atsakomybę už šį teroro aktą prisiėmė islamistinė „Al Shabaab“ grupuotė – „Al Qaeda“ filialas šalyje.

Perspėja dėl islamistinių organizacijų: paskutinė rugsėjo diena gali tapti siaubinga (62)

Kaip praneša Rusijos užsienio reikalų ministerija, kelios organizacijos, tarp jų ir islamistinės, rugsėjo 30 d. ketina surengti „pasaulinę pykčio ir protesto dieną“. Užsienyje esantys Rusijos piliečiai įspėjami dėl galimų ekstremistų išpuolių.

Penki Čekijos naikintuvai išskrido saugoti Islandijos oro erdvės (16)

Ketvirtadienį penki Čekijos naikintuvai "JAS 39 Gripen" išskrido iš savo bazės Časlave į Islandiją. Jie šešias savaites saugos šios šalies, kuri neturi savo karinių oro pajėgų, oro erdvę, praneša portalas "Idnes".

Ispanijos socialistai atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio (1)

Ispanijos Socialistų partija ketvirtadienį atsidūrė ant „pilietinio karo“ slenksčio, pusei jos lyderių surengus pervesmą, kuris gali būti gera žinia tiems, kurie nori išvesti šalį iš politinės aklavietės.