Vokietijos kancleris nemato grėsmės Baltijos šalims

 (1)
Vokietijos kancleris Gerhardas Schroederis (Gerhardas Šrėderis) nemano, kad šiuo metu Baltijos šalims gresia karinė agresija.
"Tokios grėsmės nematau. Tai teorinis klausimas", sekmadienį sakė G. Schroederis, atsakydamas į Latvijos žurnalistų klausimus.

Pirmadienį G. Schroederis pradeda kelionę po Baltijos šalis. Trečiadienį Vokietijos kancleris laukiamas Vilniuje.

Lietuva, Latvija ir Estija ne kartą yra pareiškusios būgštavimus dėl Rusijos agresijos pavojaus. Tokie pareiškimai visada sukeldavo audringą Maskvos reakciją.

G. Schroederis taip pat patvirtino, kad Vokietija remia Baltijos šalių integraciją į Europos Sąjungą.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Irake islamistai sudegino gyvus devynis dezertyrus (3)

Teroristinė „Islamo valstybės“ (IS) grupuotė nubaudė mirties bausme devynis savo narius, mėginusius bėgti iš karo veiksmų zonos Mosule. Tai antradienį pranešė „Iraqi News“.

Rusija tvirtina pratęsianti moratoriumą Alepo bombardavimui (12)

Maskva antradienį pranešė, kad Rusijos ir Sirijos karo lėktuvai nerengė antskrydžių virš Alepo miesto pastarąsias septynias paras ir kad laikomasi moratoriumo bombardavimui.

Ispanijos karalius pavedė Rajoy formuoti vyriausybę

Ispanijoje premjero pareigas einantis Mariano Rajoy antradienį pareiškė, kad karalius Felipe VI patikėjo jam sudaryti vyriausybę; tokiu būdu konservatyvusis premjeras per žingsnelį priartėjo prie valdžios dar vienai kadencijai.

S. Lavrovas Mosulo operaciją Irake prilygino Alepo bombardavimui Sirijoje (34)

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas antradienį pareiškė, kad JAV parama Irako pastangoms išvaduoti Mosulą prilygsta Maskvos paramai Sirijos vyriausybei, kurios pajėgios puola sukilėlių kontroliuojamą Alepo miestą šalies rytuose.

Prancūzų darbininkai pradėjo griauti Kalė „Džiungles“ (2)

Prancūzų darbininkai, lydimi policininkų, antradienį atvyko į „Džiunglėmis“ vadinamą Kalė migrantų stovyklą ir ėmė griauti lūšnas ir palapines, kuriose gyvenę migrantai autobusais buvo išvežioti į kelis centrus įvairiose Prancūzijos vietose.