Vokietijos ir Vienos biržos sukūrė bendrą prekybos sistemą NEWEX

Tokios prekybos sistemos sukūrimo sutartį biržos pasirašė praėjusių metų pradžioje.

Agentūros "Dow Jones" duomenimis, pradiniame NEWEX veiklos etape bus kotiruojami Lenkijos, Vengrijos, Čekijos ir Rusijos įmonių vertybiniai popieriai. Vėliau į NEWEX sąrašus planuojama įtraukti ir kitų Vidurio bei Rytų Europos valstybių bendrovių akcijas.

Pasak NEWEX direktorių tarybos pirmininko Eriko Oberstainerio, kandidatams patekti į šios prekybos sistemos sąrąšus bus keliami dideli reikalavimai, todėl iš pradžių joje bus kotiruojamos tik kelios dešimtys akcijų.

E. Oberstainerio tvirtinimu, NEWEX šiuo metu derasi su keliomis regioninėmis vertybinių popierių biržomis dėl aljanso sukūrimo.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Moteris stojo į nuožmią kovą su ISIS: jie bandė nužudyti mane šešis kartus (39)

„Nutilti ir stovėti ramiai“, – ginkluotiems vyrams sukomandavo juoda uniforma dėvinti ir juoda skara ryšinti moteris, sėsdamasi duoti interviu, rašo CNN.

Vokietija ketina pasiūlyti 50 tūkst. darbo vietų pabėgėliams sirams (34)

Vokietijos valdžia iki šių metų pabaigos išleis 200 milijonų eurų, kad sudarytų 50 tūkstančių darbo vietų pabėgėliams sirams Turkijoje, Irake, Libane ir Jordanijoje. Tai šeštadienį pranešė žurnalas „Spiegel“.

Per sprogimą Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių (3)

Šeštadienį sprogus bombai Hilmendo provincijoje Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių. Tai pranešė naujienų agentūra „Xinhua“.

Buvęs Slovakijos prezidentas M. Kovačas paguldytas į ligoninę, jo būklė sunki

Buvęs Slovakijos prezidentas Michalas Kovačas paguldytas į vieną iš Bratislavos ligoninių, jo būklė sunki. Tai šeštadienį pranešė laikraščio „Novy Čas“ tinklalapis.

Per sprogimą Somalio sostinėje žuvo mažiausiai trys žmonės (3)

Šeštadienį Somalio sostinėje Mogadiše buvo užpultas restoranas, praneša „Reuters“.