Vokiečių pareigūnai atliko kratas įtariamų „Islamo valstybės“ narių namuose

Vokietijos policija ieškodama trijų žmonių, įtariamų ryšiais su džihadistų grupuote „Islamo valstybė“ (IS), atliko kratas keturiose žemėse, paskelbė federalinė prokuratūra.
Islamistai
© Sipa Press/Scanpix

Prokuratūros atstovė Frauke Koehler pareiškime nurodė, kad kratos trečiadienį ryte buvo atliktos butuose ir kitose vietose Berlyne, Bavarijoje, Saksonijoje ir Saksonijoje-Anhalte.

Du įtariamieji yra kaltinami naryste teroristinėje organizacijoje, o trečias – teroristinės organizacijos rėmimu. Du taip pat yra kaltinami ginklų kontrolės įstatymų pažeidimais. Niekas nebuvo areštuotas, jokie vardai nepaskelbti.

Prokurorai mano, kad įtariamieji yra susiję su 2016 metais suimtu siru, kuris buvo įtariamas planavęs susprogdinti bombą, ir kitu siru, kuris praėjusią savaitę buvo areštuotas Leipcige įtariant, kad jis yra IS narys.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

G7 vadovai nesutarė dėl klimato kaitos strategijos (10)

Didžiojo septyneto (G-7) viršūnių susitikime penktadienį nepadaryta pažangos mėginant suderinti skirtingus Jungtinių Amerikos Valstijų ir jų partnerių požiūrius į klimato kaitos problemas, pranešė šio susitikimo šeimininkė Italija.

„Didelė dalis“ Mančesterio teroristų tinklo išaiškinta (6)

Didžiosios Britanijos kovos su terorizmu policijos vadovas Markas Rowley penktadienį pareiškė, kad didelė dalis tinklo, susijusio su pirmadienio išpuoliu po koncerto Mančesteryje, areštuota.

Rusija pavadino diplomatų išsiuntimą iš Estijos provokacija (37)

Maskva laiko dviejų Rusijos diplomatų išsiuntimą iš Estijos provokaciniu ir nepagrįstu Talino žingsniu.

G7 lyderiai konstatavo padidėjusią Šiaurės Korėjos grėsmę (6)

G7 lyderiai susitarė Taorminos viršūnių susitikimo baigiamojoje deklaracijoje pažymėti, kad Šiaurės Korėjos keliama grėsmė dėl jos raketų ir branduolinės programų realizavimo „pasiekė naują lygį“. Tai penktadienį pranešė Japonijos naujienų agentūra „Kyodo“.

Izraelis pasmerkė koptų krikščionių žudynes Egipte (4)

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu penktadienį pasmerkė teroristų ataką Egipte, kur buvo nužudyti mažiausiai 26 koptai, tarp aukų buvo ir vaikų.