Vokiečių pareigūnai atliko kratas įtariamų „Islamo valstybės“ narių namuose

Vokietijos policija ieškodama trijų žmonių, įtariamų ryšiais su džihadistų grupuote „Islamo valstybė“ (IS), atliko kratas keturiose žemėse, paskelbė federalinė prokuratūra.
Islamistai
© Sipa Press/Scanpix

Prokuratūros atstovė Frauke Koehler pareiškime nurodė, kad kratos trečiadienį ryte buvo atliktos butuose ir kitose vietose Berlyne, Bavarijoje, Saksonijoje ir Saksonijoje-Anhalte.

Du įtariamieji yra kaltinami naryste teroristinėje organizacijoje, o trečias – teroristinės organizacijos rėmimu. Du taip pat yra kaltinami ginklų kontrolės įstatymų pažeidimais. Niekas nebuvo areštuotas, jokie vardai nepaskelbti.

Prokurorai mano, kad įtariamieji yra susiję su 2016 metais suimtu siru, kuris buvo įtariamas planavęs susprogdinti bombą, ir kitu siru, kuris praėjusią savaitę buvo areštuotas Leipcige įtariant, kad jis yra IS narys.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Maskva reikalauja sumažinti JAV diplomatinį personalą Rusijoje (109)

Rusijos užsienio reikalų ministerija penktadienį paskelbė atsakomąsias priemones į Jungtinių Valstijų planuojamas naujas griežtas sankcijas Maskvai ir pareikalavo, kad Vašingtonas sumažintų Rusijoje dirbančių diplomatų skaičių.

Rusijoje sulaikyti septyni asmenys, įtariami planavę teroro aktus (9)

Rusijos federalinė saugumo tarnyba (FST) sulaikė septynis atvykėlius iš Vidurinės Azijos, kurie, kaip įtariama, planavo teroro aktus Sankt Peterburge, praneša „RIA Novosti“.

Pakistano teismas pripažino premjerą neturinčiu teisės eiti pareigų

Pakistano Aukščiausiasis Teismas penktadienį pripažino ministrą pirmininką Nawazą Sharifą neturinčiu teisės eiti pareigų dėl seniai reiškiamų kaltinimų korupcija, o dėl šio sprendimo jis bus priverstas palikti postą.

Dukra gimė praėjus pustrečių metų nuo tėvo mirties (7)

Praėjus pustrečių metų nuo Niujorko policijos detektyvo Wenjiano Liu nužudymo, kuris sukrėtė visą miestą, jo dirbtinai apvaisinta našlė šią savaitę pagimdė jųdviejų dukrelę.

Lenkijos pareigūnai renka informaciją apie antivyriausybinių protesto akcijų dalyvius (4)

Lenkijos policija ir Vidaus saugumo agentūra renka informaciją apie valdančiosios Teisės ir teisingumo partijos vyriausybės priešininkus. Tai penktadienį pranešė laikraštis „Gazeta Wyborcza“.