Vidiajevo kariniame miestelyje, kur prieš

Vidiajevo kariniame miestelyje, kur prieš išplaukdamas į jūra buvo dislokuotas atominis povandeninis laivas "Kursk", šiuo metu yra 213 įgulos narių artimųjų. Apie tai "Interfax" pranešė karinės įgulos atstovai.
Pirmadienį turėtų atskristi nauja jūreivių giminių grupė.

Sekmadienį Murmansko srities gubernatorius Jurijus Jevdokimovas kreipėsi į Peterburgo karo medicinos akademiją, prašydamas atsiųsti papildomai psichologų ir psichoterapeutų, nes daugelis jūreivių šeimų narių yra labai sunkios būklės.

Jau per šimtas žmonių kreipėsi pagalbos į medikus. Viena šeima nuo šeštadienio gydoma reanimacijos skyriuje. Tarp atvykusių artimųjų yra ir nėščių moterų, ir J. Jevdokimovas būgštauja, jog Murmansko srityje turimų medikų kadrų "gali elementariai pritrūkti pačiai paprasčiausiai, bet būtinai pagalbai".

Pirmadienį į Vidiajevo rajoną atplauks laivas ligoninė "Svir", kuriame yra reanimacijos skyrius ir barokameros.

Taip pat, atsižvelgus į gausius prašymus užsienio valstybių atstovų, kurie nuolatos skambina į "karštąją liniją" Murmansko srities administracijoje, čia bus atidaryta valiutinė aukų sąskaita.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Ukrainos sprogimų šaudmenų sandėlyje auka tapo moteris (3)

Per sprogimus Ukrainos šaudmenų sandėlyje prie Charkovo srities Balaklijos miesto žuvo moteris. Tai pranešė Ukrainos valstybinės nepaprastųjų situacijų tarnybos vadovas Mykola Čečetkinas, kuriuo remiasi „Interfax“.

Iš jūros gelmių keliamas nuskendęs Pietų Korėjos keltas „Sewol“

Kovo 24 dieną iš paukščio skrydžio nufilmuota, kaip Pietų Korėjoje vykdoma prieš trejus metus nuskendusio ir kelių šimtų žmonių gyvybes nusinešusio kelto iškėlimo operacija.

Ukrainos žiniasklaida įvardijo D. Voronenkovo žudiką (74)

Ukrainos leidinys „Obozrevatel“ paskelbė spėjamo buvusio Rusijos Valstybės Dūmos deputato Deniso Voronenkovo žudiko nuotrauką ir vardą.

Po teroro atakos Londone areštuoti dar du žmonės

Londonas, kovo 24 d. (AP-BNS). Po teroro atakos Vestminsteryje įvykdyti dar du „reikšmingi areštai“, centrinėje ir Šiaurės Anglijoje, penktadienį pranešė Londono kovos su terorizmu padalinio vadovas.

Čečėnijoje užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo kovotojų ir karių (25)

Čečėnijoje buvo užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo šeši užpuolikai, bet nuostolių patyrė ir Gvardija, pranešė Nacionalinis kovos su terorizmu komitetas.