Vidiajevo kariniame miestelyje, kur prieš

Vidiajevo kariniame miestelyje, kur prieš išplaukdamas į jūra buvo dislokuotas atominis povandeninis laivas "Kursk", šiuo metu yra 213 įgulos narių artimųjų. Apie tai "Interfax" pranešė karinės įgulos atstovai.
Pirmadienį turėtų atskristi nauja jūreivių giminių grupė.

Sekmadienį Murmansko srities gubernatorius Jurijus Jevdokimovas kreipėsi į Peterburgo karo medicinos akademiją, prašydamas atsiųsti papildomai psichologų ir psichoterapeutų, nes daugelis jūreivių šeimų narių yra labai sunkios būklės.

Jau per šimtas žmonių kreipėsi pagalbos į medikus. Viena šeima nuo šeštadienio gydoma reanimacijos skyriuje. Tarp atvykusių artimųjų yra ir nėščių moterų, ir J. Jevdokimovas būgštauja, jog Murmansko srityje turimų medikų kadrų "gali elementariai pritrūkti pačiai paprasčiausiai, bet būtinai pagalbai".

Pirmadienį į Vidiajevo rajoną atplauks laivas ligoninė "Svir", kuriame yra reanimacijos skyrius ir barokameros.

Taip pat, atsižvelgus į gausius prašymus užsienio valstybių atstovų, kurie nuolatos skambina į "karštąją liniją" Murmansko srities administracijoje, čia bus atidaryta valiutinė aukų sąskaita.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Britų premjerės pasirinkta partnerė DUP vertinama prieštaringai (1)

Šiaurės Airijos Demokratinė junionistų partija (DUP), kuri pirmadienį pasirašė susitarimą su konservatoriais, leidžiantį britų premjerei Theresai May išlikti valdžioje, kai kam kelia nerimą dėl savo pažiūrų ir bauginančios praeities.

„Al Qaeda“ po šešerių metų paleido įkaitą švedą (1)

Į laisvę paleistas nuo 2011 metų Malyje įkaitu „Al Qaedos“ laikytas Johanas Gustafssonas, remiantis Švedijos užsienio reikalų ministerijos pranešimu skelbia Didžiosios Britanijos transliuotojas BBC.

90-metis japonas mirė laukdamas mirties bausmės

Japonijos Fukuokos prefektūros kalėjime mirė Takešige Hamada, laikytas vyriausiu šalies įkalintuoju. Apie tai rašo „The Japan Times“, remdamasis naujienų agentūra „Kyodo“.

„Normandijos ketverto“ derybos prasidės birželio pabaigoje (4)

Ukrainos, Prancūzijos, Vokietijos ir Rusijos lyderių susitikimas vyks šių metų birželio pabaigoje – liepos pradžioje, pirmadienį pranešė Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas.

Šiaurės Airija susitarimu su JK gaus papildomą 1 mlrd. svarų (5)

Šiaurės Airija iš Britanijos gaus papildomą milijardą svaro sterlingų (1.1 milijardą eurų, 1.3 milijardą dolerių) pagal susitarimą dėl šio regiono partijos palaikymo ministrės pirmininkės Theresos May konservatorių vyriausybę.