Vidiajevo kariniame miestelyje, kur prieš

Vidiajevo kariniame miestelyje, kur prieš išplaukdamas į jūra buvo dislokuotas atominis povandeninis laivas "Kursk", šiuo metu yra 213 įgulos narių artimųjų. Apie tai "Interfax" pranešė karinės įgulos atstovai.
Pirmadienį turėtų atskristi nauja jūreivių giminių grupė.

Sekmadienį Murmansko srities gubernatorius Jurijus Jevdokimovas kreipėsi į Peterburgo karo medicinos akademiją, prašydamas atsiųsti papildomai psichologų ir psichoterapeutų, nes daugelis jūreivių šeimų narių yra labai sunkios būklės.

Jau per šimtas žmonių kreipėsi pagalbos į medikus. Viena šeima nuo šeštadienio gydoma reanimacijos skyriuje. Tarp atvykusių artimųjų yra ir nėščių moterų, ir J. Jevdokimovas būgštauja, jog Murmansko srityje turimų medikų kadrų "gali elementariai pritrūkti pačiai paprasčiausiai, bet būtinai pagalbai".

Pirmadienį į Vidiajevo rajoną atplauks laivas ligoninė "Svir", kuriame yra reanimacijos skyrius ir barokameros.

Taip pat, atsižvelgus į gausius prašymus užsienio valstybių atstovų, kurie nuolatos skambina į "karštąją liniją" Murmansko srities administracijoje, čia bus atidaryta valiutinė aukų sąskaita.

BNS
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Vadovauti JAV gynybos departamentui D. Trumpas pakvietė „generolų generolą“ (38)

Vadovauti JAV gynybos departamentui Donaldas Trumpas pasiūlė generolą Jamesą Mattisą, vieną iš autoritetingiausių savo kartos karvedžių. Garsėjantis drąsa mūšyje, strateginiu mąstymu ir tiesmukiškais žodžiais jūrų pėstininkas yra kritikavęs ir išrinktąjį prezidentą kaip neišmanėlį dėl draugiškumo Rusijai. J. Mattiso požiūriai į svarbiausias grėsmes nesutampa su D. Trumpo komandos, be to, jis tik prieš trejus metus išėjo į atsargą, todėl turės gauti Kongreso išlygą, kad galėtų vadovauti karinei žinybai.

Drama Paryžiuje: ginkluotas vyras įkaitais paėmė septynis žmones (79)

Paryžiuje pistoletu ginkluotas plėšikas penktadienio vakarą paėmė įkaitais septynis žmones vienoje kelionių agentūroje.

B. Johnsonas neigia pasisakantis už laisvą judėjimą po „Brexit“

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius Borisas Johnsonas, vienas „Brexit“ kampanijos lyderių, penktadienį neigė prieštaravęs bendrai vyriausybės politikai imigracijos klausimais privačiuose pokalbiuose su ES ambasadoriais ir sakė jiems pareiškęs, kad „mums reikia turėti kontrolę“.

ES policijos ataskaitoje akcentuojama IS grėsmė Europai (12)

„Islamo valstybė“ (IS) artimoje ateityje tikriausiai vykdys naujas atakas Europos Sąjungoje ir tikriausiai taikysis į šalis, priklausančias JAV vadovaujamai koalicijai, kuri su šia ekstremistų organizacija kovoja Sirijoje ir Irake, sakoma penktadienį paskelbtoje ES policijos agentūros Europolo ataskaitoje.

JAV su Rusija suka galvas dėl Sirijos (39)

Jungtinės Amerikos Valstijos ir Rusija nagrinėja naujus būdus, kaip išeiti iš mėnesius trunkančios diplomatinės aklavietės, į kurią šalys pateko dėl to, kad neranda būdų, kaip sustabdyti kovas Sirijos Alepo mieste, penktadienį sakė JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry.