Venecijoje sulaikytas makedonas, įtariamas terorizmu

 (3)
Penktadienį Italijos pareigūnai Venecijoje, Mestrės rajone, sulaikė Makedonijos pilietį, įtariamą ryšiais su teroristine „Islamo valstybės“ (IS) organizacija, praneša naujienų agentūra ANSA.
Venecijoje sulaikytas makedonas, įtariamas terorizmu
© LaPresse/Scanpix

Pasak teisėsaugos institucijų darbuotojų, stebint įtariamąjį pavyko nustatyti, kad jis verbavo smogikus, kurie buvo rengiami kariauti IS gretose.

Atliekant tą patį tyrimą anksčiau Vidaus reikalų ministerijos potvarkiu iš Italijos buvo išsiųsti du makedonai.

ELTA
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Niujorke per repo koncertą nušautas mažiausiai vienas žmogus (1)

Vienas žmogus buvo nušautas, o dar trys buvo sužeisti per trečiadienį vakare Niujorke vykusį koncertą, kurio pagrindiniu įvykiu turėjo tapti reperio T.I. pasirodymas, pranešė policija.

Nuo atominių bombų nukentėję korėjiečiai piktinasi B. Obamos apsilankymu Hirošimoje

Per amerikiečių įvykdytą Japonijos atominį subombardavimą nukentėjusiems korėjiečiams atstovaujanti grupė ketvirtadienį protestavo dėl to, kad prieš JAV prezidento Baracko Obamos istorinį apsilankymą Hirošimoje nepaisoma jų kančių.

Lenkijoje negyvas rastas karinės kontržvalgybos karininkas (3)

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Lenkijos Minsko Mazoviecko mieste rastas negyvas aukšto rango šios šalies karinės kontržvalgybos karininkas – pranešė radijas „RMF FM“.

ES šalys surengė slaptą susitikimą dėl „Brexit" (5)

Europos Sąjungos (ES) ir jos narių atstovai, šaltinių duomenimis, surengė slaptą susitikimą dėl vieningos reakcijos į galimą Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš Bendrijos.

Nuteistas „Šaltojo karo laikų stiliaus“ sąmokslą įvykdęs šnipas (2)

Vienas rusų bankininkas trečiadienį buvo nuteistas Jungtinėse Valstijose kalėti pustrečių metų, padaręs kaltės pripažinimą dėl sąmokslo, kuris, anot prokurorų, yra susijęs su Šaltojo karo stiliaus šnipų tinklu, veikusiu Niujorke.