Venecijoje sulaikytas makedonas, įtariamas terorizmu

 (3)
Penktadienį Italijos pareigūnai Venecijoje, Mestrės rajone, sulaikė Makedonijos pilietį, įtariamą ryšiais su teroristine „Islamo valstybės“ (IS) organizacija, praneša naujienų agentūra ANSA.
Venecijoje sulaikytas makedonas, įtariamas terorizmu
© LaPresse/Scanpix

Pasak teisėsaugos institucijų darbuotojų, stebint įtariamąjį pavyko nustatyti, kad jis verbavo smogikus, kurie buvo rengiami kariauti IS gretose.

Atliekant tą patį tyrimą anksčiau Vidaus reikalų ministerijos potvarkiu iš Italijos buvo išsiųsti du makedonai.

ELTA
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Rusijos saugumas visai suįžūlėjo: darbuojasi jau ir atvirai (11)

JAV pareigūnai teigia, kad Rusijos saugumo ir žvalgybos agentūrų Amerikos diplomatams daromas spaudimas vis auga, skelbia BBC.

Londono imigrantai po rasistinių išpuolių: jaučiame pasišlykštėjimą ir baimę (48)

Londone įsikūrusio lenkų bendruomenės centro, ant kurio durų tebesimatė geltonų dažų likučiai, darbuotojai sakė bijantys rasistinių išpuolių, prasidėjusių po referendumo dėl Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos, nors premjeras Davidas Cameronas tokius incidentus pasmerkė, kalbėdamas parlamente.

Karalienė Elizabeth II Šiaurės Airijoje juokavo esanti „vis dar gyva“ (2)

„Aš vis dar gyva“, – pajuokavo britų karalienė Elizabeth II (Elzbieta II) pirmadienį, kai jos buvo paklausta apie sveikatą per pirmus viešus renginius po Didžiosios Britanijos referendumo, kuriame buvo nubalsuota už šalies išstojimą iš Europos Sąjungos (ES).

Britų sprendimas – džiaugsmas „Islamo valstybės“ teroristams (34)

Didžiosios Britanijos apsisprendimą palikti Europos Sąjungą IS džihadistai vertina kaip Europos byrėjimo pradžią ir ragina išnaudoti palankų Bendrijos silpnumo momentą: vykdyti teroro išpuolius Berlyne bei Briuselyje. Taip, esą, bus galima „paralyžuoti“ Europą.

ES lyderiai po „Brexit“ referendumo spaus D. Britaniją greičiau pradėti skyrybų procesą (1)

Europos Sąjungos lyderiai antradienį per įtemptą viršūnių susitikimą spaus Didžiąją Britaniją nedelsiant pradėti pasitraukimo iš Bendrijos procesą ir mėgins nubrėžti kryptį, kaip judėti pirmyn per šią krizę, sukrėtusią pasaulio rinkas.