Vašingtone prasideda mitingas prieš finansų institucijas

 (4)
Protestuotojams anksti rinkosi į miesto centrą dalyvauti mitinge prieš Tarptautinį valiutos fondą (TVF) ir Pasaulio banką (PB), ir 6 valandą ryto (10 val. Grinvičo laiku) daugiau kaip 500 džiaugsmingai nusiteikusių dalyvių pradėjo protesto mitingą gatvėse.

Netrukus aktyvistai pradėjo kabintis rankomis ir blokuoti gatves, susėsdami sankryžose. Jie planavo užblokuoti visas gatves, vedančias į TVF būstinę, kur 8 valandą ryto (12 val. Grinvičo laiku) turėtų prasidėti posėdžiai. Šie veiksmai greičiausiai paskatins naujus suėmimus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Smūgis H. Clinton – FTB tiria naujus elektroninius laiškus (1)

Likus vos 11 dienų iki JAV prezidento rinkimų demokratų kandidatė Hillary Clinton patyrė smūgį - išlindo nauji galai ir taip ją persekiojančioje elektroninių laiškų istorijoje.

Garsioji žaliaakė afganė iš „National Geographic“ neigia įsigijusi padirbtus asmens dokumentus

Pakistano prokuroras pranešė, kad žurnalo „National Geographic“ išgarsinta žaliaakė afganų mergaitė penktadienį pirmą kartą stojo prieš teismą neigdama, kad suklastojo savo Pakistano pilietybę.

Lenkija atmeta ES reikalavimus dėl KT krizės (1)

Lenkija atmeta Europos Sąjungos reikalavimus dėl konstitucinio teismo krizės. Interviu Lenkijos radijui šalies užsienio reikalų ministras pareiškė, kad Europos Komisijos reikalavimai yra nepagrįsti. Apie tai praneša LRT radijas.

Mosulas prieš puolimą: džihadistai vykdo egzekucijas, civilius verčia gyvaisiais skydais (4)

Džihadistų grupuotė „Islamo valstybė“ nužudė dešimtis žmonių ir tūkstančius jų ruošiasi paversti gyvaisiais skydais, Irako pajėgoms priartėjus prie Mosulo miesto, penktadienį pranešė Jungtinės Tautos.

V. Putinas nenori klausyti kariškių dėl Alepo bombardavimo (82)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nemano, kad dabar būtų laikas atnaujinti aviacijos smūgius Alepe, – to prašo Rusijos gynybos ministerija, pranešė Kremlius.