Varšuvos policininkai vietoj tigro nušovė veterinarą

 (1)
Antradienio rytą iš netoli Lenkijos sostinės esančio Tarchomino miestelio cirko pabėgo trys tigrai, kurių gaudynės baigėsi tragedija. Du tigrai buvo pagauti be didesnio vargo, o trečiasis buvo nušautas. Kartu su juo žuvo ir žvėrį bandęs sutramdyti veterinarijos gydytojas.
Tuo metu kai jis bandė žvėrį užmigdyti, tigras puolė gydytoją. Greta buvę policininkai šovė į žvėrį, tačiau viena kulka atsitiktinai pataikė gydytojui į galvą ir mirtinai jį sužeidė. Tigras taip pat buvo nukautas.

Varšuvos policijos vyriausioje komendantūroje BNS korespondentas sužinojo, kad kol kas neaišku, ar veterinarijos gydytojas žuvo nuo kulkos, ar nuo tigro nagų. Tai išaiškės per skrodimą.

Neatmetama galimybė, kad tigrus į laisvę apie 8 valandą ryto kažkas išleido tyčia.

Tigrų pabėgimas tapo Lenkijos žiniasklaidos pagrindine žinia. Ja antradienį prasidėjo visos radijo ir televizijos žinių laidos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Įtampa dėl MH17 tęsiasi: Nyderlandai ėmėsi veiksmų (2)

Nyderlandai iškvietė Rusijos ambasadorių pareikšti nepasitenkinimo, kad Rusija sukritikavo Olandijos prokuratūrą, vykdančią tyrimą dėl 2014 metais Rytų Ukrainoje numušto oro bendrovės „Malaysian Airlines“ lėktuvo.

Po susidūrimo su Pietų Korėjos pakrantės apsauga žuvo trys kinų žvejai

Rugsėjo 30 d. pranešta apie tris nelegaliai Pietų Korėjos teritoriniuose vandenyse žvejojusius ir per gaisrą, kilusį laive po to, kai pakrantės apsaugos tarnautojai mėgino sulaikyti šiuos asmenis paleisdami įspėjamųjų petardų į patalpą, kurioje jie slėpėsi, žuvusius kinus.

Čekijos premjeras prašo D. Britanijos sustabdyti neapykantos atakas prieš čekus (2)

Čekijos premjeras paprašė britų ministrės pirmininkės Theresos May sustabdyti smurtą prieš čekus, anot Prahos, prasiveržiantį po britų rinkėjų priimto sprendimo išstoti iš Europos Sąjungos, penktadienį paskelbė jo biuras.

Šalys, kuriose lankytis pavojingiau nei slaptojoje Šiaurės Korėjoje (22)

Didžiausia slaptumo aura gaubiama Šiaurės Korėja, pasirodo, nėra ta valstybė, į kurią vykstant reikėtų daugiausia baimintis, mat esama šalių, kuriose besilankantiems turistams kyla dar didesnė rizika, rašo „The Independent“.

Princesė Charlotte Kanadoje ištarė pirmąjį žodį viešumoje (1)

Didžiosios Britanijos princesė Charlotte, kuriai vieni metai, ketvirtadienį, rugsėjo 29 dieną pirmą kartą pasakė viešą kalbą – tiksliau, žodį. Karališkosios šeimos vizito Kanadoje metu ji su savo broliu žaidė su balionais ir mažoji Charlotte pasakė žodį „pop“ – „pokšt“.