Varšuvoje čečėnai pradėjo bado streiką

Lenkijos sostinės Kultūros ir mokslo rūmuose esančioje Čečėnijos atstovybėje bado streiką pradėjo du čečėnai - Saidas Baudinovas, Duba Jurto miestelio komendanto brolis ir Achmedas Edilsultanovas bei Laisvojo Kaukazo komiteto narys Marekas Kurzyniecas (Marekas Kurzinecas). Pagrindinis protesto tikslas - atkreipti Lenkijos visuomenės ir parlamentarų dėmesį į rusų kariuomenės žiaurumus Čečėnijoje. Badautojai taip pat tikisi, jog Lenkijos Vidaus reikalų ir administracijos ministerija pagerins Lenkijoje prieglobstį radusių čečėnų pabėgėlių padėtį.
BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Ekspertas: IS „kalifato“ žlugimas neišvengiamas, tačiau pati grupuotė nesunyks

Irako vadovaujama koalicija, į kurią įeina kurdų pajėgos ir JAV specialiosios pajėgos, pradėjo karinę kampaniją, kuria siekiama ekstremistinę grupuotę „Islamo valstybė“ išvaryti iš Mosulo – antro pagal dydį grupuotės valdomo miesto.

Politologas: V. Putinas per kvailumą parodė savo tikrąjį veidą (248)

Atrodo, kad Europos Sąjunga sankcijas Rusijai pratęs, nes Vladimiras Putinas per kvailumą pasauliui rodo savo tikrąjį veidą kaip tik tuo metu, kai Vakarai ima svarstyti, kad gal jis visai protaujantis žmogus, LRT RADIJUI sako politikos mokslų profesorius iš Rutgerso universiteto Alexanderis Motylas.

A. Carteris: rengiamasi izoliuoti IS tvirtovę Raką (13)

JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris antradienį teigė, kad JAV vadovaujama koalicija „ruošia dirvą“ Rakos miesto, vadinamo grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) tvirtove Sirijoje, izoliavimui, praneša naujienų agentūra AFP.

JAV ambasadoriaus rezidencija Maskvoje apmėtyta petardomis (31)

Antradienį prie JAV ambasadoriaus rezidencijos Maskvos centre buvo sulaikyti trys partijos „Kita Rusija“ aktyvistai, praneša naujienų agentūra „Interfax“.

Vengrai prašo Rusijos pasiaiškinti dėl žeminančių komentarų apie 1956 m. sukilimą (150)

Budapeštas antradienį iškvietė Maskvos ambasadorių įteikti notos dėl Rusijos televizijos laidoje išsakytų Vengriją žeminančių komentarų, aiškinant apie 1956 metų sukilimą Vengrijoje prieš sovietinę komunistų valdžią.