V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
© AP/Scanpix

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Švedijos vyriausioji prokurorė ruošia naują prašymą apklausti J. Assange'ą

Švedijos vyriausioji prokurorė Marianne Ny pateiks naują prašymą apklausti Julianą Assange'ą. Sprendimas apklausti „Wikileaks“ įkūrėją priimtas po to, kai Jungtinių Tautų (JT) teisės ekspertai priėjo išvadą, kad J. Assange'o laisvė apribota neteisėtai, praneša „Deutsche Welle“.

J. Stoltenbergas: NATO labai rimtai reaguos į pagalbos dėl pabėgėlių krizės prašymus (4)

NATO „labai rimtai“ reaguos į bet kokius prašymus suteikti pagalbą dėl pabėgėlių krizės, antradienį pareiškė Aljanso vadovas Jensas Stoltenbergas, Vokietijai ir Turkijai pareiškus, kad jos prašys NATO pagalbos kovai su migrantų vežėjais.

JT ragina Turkiją atverti sieną iš Alepo bėgantiems sirams (1)

Jungtinės Tautos (JT) antradienį paragino Turkiją atverti savo sieną dešimtims tūkstančių migrantų, kurie bėga Sirijos režimo pajėgoms atakuojant sukilėlių pozicijas šiauriniame Alepo mieste ir jo apylinkėse.

Po Rusijos bombardavimų Sirijoje Turkija laukia pusės milijono naujų pabėgėlių

Pabėgėliai iš Alepo ir toliau plūsta prie pasienio su Turkija. Pranešama, kad dešimtys tūkstančių asmenų gelbėjasi nuo Sirijos prezidento Basharo al Assado kariuomenės, remiamos Rusijos karinių oro pajėgų, puolimo.

14 lenkų planavo išpuolį pabėgėlių centre: rasta kirvių, peilių ir metalinių strypų papildyta (30)

Švedijos policija antradienį pranešė suėmusi 14 lenkų, įtariamų planavus ataką pabėgėlių centre; šių kraštutinių dešiniųjų aktyvistų automobiliuose rasta kirvių, peilių ir metalinių strypų.