V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
© AP/Scanpix

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

F. Hollande'as: Turkijos operacija Sirijoje gali įžiebti konflikto eskalaciją (3)

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as antradienį perspėjo, kad Turkijos ir Rusijos pajėgų „prieštaringos intervencijos“ Sirijoje gali labiau eskaluoti konfliktą.

Eurokomisaras G. Otingeris nemato galimybių Turkijai tapti ES nare prezidentaujant R. T. Erdoganui (4)

Eurokomisaras Guentheris Oettingeris mano, kad Turkija neturi galimybių tapti Europos Sąjungos (ES) nare prezidentaujant Recepui Tayyipui Erdoganui, praneša agentūra „Reuters".

Prie Libijos krantų per dieną išgelbėti apie 6,5 tūkst. migrantų (2)

Apie 6,5 tūkst. migrantų pirmadienį buvo išgelbėti prie Libijos krantų, pranešė Italijos pakrančių apsaugos tarnyba po vienos iš labiausiai įtemptų operacijų Viduržemio jūroje. Vienos operacijos vaizdo įraše matomi apie 700 migrantų sausakimšame žvejybos laivelyje. Kai kurie tų gelbėjimosi liemenes dėvinčių žmonių šoko iš laivo į jūrą ir plaukė gelbėtojų link.

Į kitą Estijos prezidento rinkimų etapą pateko S. Kallas ir M. Reps atnaujinta  (1)

Buvęs Europos Komisijos vicepirmininkas Siimas Kallas ir didžiausios opozicinės Centro partijos frakcijos parlamente vicepirmininkė Mailis Reps antradienį pateko į kitą Estijos prezidento rinkimų etapą.

Iš Libijos išgabentos paskutinės cheminių ginklų atsargos (1)

Libija, pagal Jungtinių Tautų (JT) remiamą planą likviduoti cheminių ginklų arsenalą, Danijos laivu išgabeno paskutines cheminių ginklų atsargas, antradienį pranešė pareigūnai, rašo AFP.