V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
Foto: AP/Scanpix

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (62)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

„Niklas“ nusiaubė Vokietiją

Vokietija seniai nematė tokio stichijos siautėjimo – uraganas „Niklas“ jau pasiglemžė bent tris gyvybes.

Valstybės perversmo rengimu kaltinti 236 turkai gali lengviau atsikvėpti

Turkijos Stambulo teismas išteisino daugiau kaip 200 žmonių, kaltintų mėginimu įvykdyti valstybės perversmą.

Rusai skelbia daugiabutyje nukovę „Islamo valstybės“ teroristą (50)

Kaukaze, pietinėje Rusijos federacinėje Dagestano respublikoje antradienį buvo įtempta situacija – vykdoma antiteroristinės operacija. Teisėsaugininkai viename iš pastatų blokavo ir galiausiai nukovė asmenį, kuris, remiantis išankstiniais duomenimis, „Islamo valstybės“ šalininkas, rašo newsru.com.

Katalonijos nacionalistai planuoja atsiskyrimą nuo Ispanijos 2017 m. (5)

Katalonų nacionalistinės partijos ir draugijos pasirašė atsiskyrimo nuo Ispanijos 2017 metais kelio gairių planą, jeigu nepriklausomybę palaikantys judėjimai laimėtų vietos valdžios rinkimus rugsėjį.

Iranas sako galintis bendradarbiauti su Saudo Arabija, sprendžiant Jemeno krizę (2)

Iranas nori, kad visos Jemeno šalys grįžtų prie derybų, antradienį pareiškė jo užsienio reikalų viceministras Hosseinas Amiras Abdollahianas, pridurdamas, kad Irano Islamo Respublika ir Saudo Arabija galėtų bendradarbiauti, sprendžiant šią krizę.