V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
© AP/Scanpix

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Nuskendusio vaiko nuotrauka - dar vienas smūgis Europai, neišsprendžiančiai pabėgėlių krizės

Nuotrauka, kurioje matomas iš Viduržemio jūros ištrauktas negyvas migrantų vaikas, turėtų paskatinti Europos lyderius suteikti leidimą migrantams laisvai atvykti į žemyną, pareiškė ją paskelbusi nevyriausybinė organizacija, kai per pastarąją savaitę šimtai žmonių žuvo per pavojingą kelionę.

B. Sanderso politinę kampaniją Oklande nutraukė gyvūnų teisių aktyvistai

Užtvaras peršokę ir ant pakylos užlipti bandę gyvūnų teisių aktyvistai trumpam nutraukė Bernie Sanders politinę kampaniją Šiaurės Kalifornijoje, rašo „The Big Story“.

Lietuvis apsilankė diktatūros rojuje: jei tavo močiutė kažkuo nusidėjo, tu taip pat čia kentėsi (8)

Per pastaruosius du su puse metų aplankiau daugiau nei 40 skirtingų šalių ir didžiąją laiko dalį praleidau Azijoje. Per tą laiką girdėjau daug istorijų apie slaptąją Šiaurės Korėją, todėl labai norėjau ją pamatyti savo akimis.

Izraelio kariškiai per reidus Vakarų Krante sulaikė 10 palestiniečių, įtariamų terorizmu (1)

Izraelio kariškiai per naktinius reidus Vakarų Krante sulaikė 10 ieškomų palestiniečių. Tai antradienį pranešė laikraštis "The Jerusalem Post".

Lenkija iš naujo pradėjo procedūrą dėl režisieriaus R. Polanskio ekstradicijos JAV

Lenkija antradienį iš naujo pradėjo procedūrą dėl „Oskaru“ apdovanoto kino režisieriaus Romano Polanski ekstradicijos į Jungtines Valstijas, siekiančias paskirti jam nuosprendį byloje dėl neleistinų lytinių santykių su nepilnamete prieš beveik keturis dešimtmečius.