V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
© AP/Scanpix

Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
 
62
Registruoti (0) Anonimiški (62)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Ukrainoje siautėjantis sadistas: kas jis toks? (448)

2015 sausio mėn. 30 d. 09:57
Per pastarąsias kelias savaites socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašai, kuriuose užfiksuota, kaip separatistai žiauriai tyčiojasi iš į nelaisvę paimtų Ukrainos kovotojų.

„Reuters“ šaltinis: taip, tai V. Putino dukra (48)

2015 sausio mėn. 30 d. 09:49
„Reuters“ šaltinis: taip, tai V. Putino dukra
youtube.com
Žinia apie Rusijos prezidento Vladimiro Putino dukterį tapo sensacija. Apie tai, kad 28 metų šokėja ir inovacijų ekspertė Jekaterina Tichonova yra V. Putino duktė jau rašo ne tik Rusijos, bet ir anglakalbė žiniasklaida.

Suimtas į Olandijos televizijos studiją įsiveržęs jaunuolis (2)

2015 sausio mėn. 30 d. 09:10
Vienas 19-metis olandas ketvirtadienį įsiveržė į nacionalinio transliuotojo NOS studiją grasindamas, kaip vėliau paaiškėjo, netikru pistoletu ir reikalaudamas, kad jam būtų leista tiesioginiame eteryje kreiptis į visuomenę, bet policija greitai jį sutramdė.

Rusijos ambasadorius: Maskva negąsdina savo kaimynų (131)

2015 sausio mėn. 30 d. 08:21
Rusijos ambasadorius Latvijoje Aleksandras Vešniakovas per susitikimą su Latvijos gynybos ministru Raimondu Vejoniu pareiškė, kad Rusija nekelia grėsmės Latvijos saugumui.

Draugiškiausios ir priešiškiausios šalys pagal rusus (98)

2015 sausio mėn. 30 d. 07:06
Barackas Obama, Xi Jinpingas, Vladimiras Putinas
AP/Scanpix
Dauguma rusų mano, kad draugiškiausios Rusijai šalys yra Kinija, Baltarusija ir Kazachstanas, o priešiškiausios – JAV. Tai parodė Rusijos visuomenės nuomonės tyrimų centro (VCIOM) atlikta apklausa, kurios rezultatus skelbia agentūra „Sputnik“.