V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
© AP/Scanpix

Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
 
62
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Rinkimai Lenkijoje: paskelbė, kuri partija laimėjo (1)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 10:16
Lenkijoje valdančioji Piliečių platformos partija laimėjo lapkričio 16 d. įvykusius savivaldos rinkimus aštuoniose iš 16 vaivadijų. Tai šeštadienį vėlai vakare pranešė Valstybinė rinkimų komisija (VRK).

JAV generolas: Rusija tampa „saugumo problema“ (531)

2014 lapkričio mėn. 22 d. 23:07
Rusija savo karinius raumenis rodo ne tik Baltijos šalims, Ukrainai ar kitoms Europos valstybėms.

Išgyveno skrydį iš 11 aukšto (15)

2014 lapkričio mėn. 22 d. 17:45
Iš 11 aukšto iškritęs amerikietis per stebuklą liko gyvas
AP/Scanpix
Langų plovėjui iš San Fransisko darbo diena buvo itin nesėkminga: jis iškrito iš 11 pastato aukšto, nukrito ant važiuojančios mašinos, suknežindamas jos stogą ir aplinkui pažerdamas stiklo šukes. Nepaisant tokio ekstremalaus nusileidimo, darbuotojas išgyveno, bet jo būklė tebėra kritiška, praneša AP.

Nutraukia tyrimą dėl A. Merkel šnipinėjimo (15)

2014 lapkričio mėn. 22 d. 17:25
Vokietija nutrauks tyrimą dėl Jungtinių Valstijų tikriausiai vykdyto kanclerės Angelos Merkel mobiliojo telefono šnipinėjimo, nes nebuvo surinkta pakankamų įrodymų, šeštadienį paskelbė savaitraštis „Focus“.

Bandė pagrobti Kim Jong Uno giminaitį (5)

2014 lapkričio mėn. 22 d. 17:18
Kim Jong Unas
AOP nuotr.
Vienas studentas iš Šiaurės Korėjos, kurio šeima yra susijusi su valdančiuoju režimu, išvengė mėginimo jį pagrobti Paryžiuje, kur tas jaunuolis studijuoja, o dabar jis slapstosi.