V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
© AP/Scanpix

Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
 
62
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Kurdų pajėgoms kaunantis su IS džihadistais dėl Sirijos pasienio miesto žuvo 10 žmonių (2)

2014 spalio mėn. 1 d. 14:22
Kurdų pajėgoms kaunantis su IS džihadistais dėl Sirijos pasienio miesto žuvo 10 žmonių
AP/Scanpix
Įnirtingi susirėmimai tarp kurdų kovotojų ir judėjimo „Islamo valstybė“ (IS) džihadistų dėl strategiškai svarbaus Sirijos pasienio miesto praeitą naktį nusinešė mažiausiai 10 žmonių gyvybių, trečiadienį pranešė padėtį šalyje stebinti organizacija.

Honkongo protestuotojai rengiasi didžiausiai iki šiol demonstracijai (4)

2014 spalio mėn. 1 d. 14:06
Demokratijos reikalaujantys Honkongo protestuotojai trečiadienį skandavo ir nepritariamai šaukė prie ceremonijos komunistinės Kinijos 65-osioms metinėms paminėti vietos. Tikimasi, kad susirinks iki šiol didžiausios minios, nes mieste prasideda dvi dienas truksiančios valstybinės šventės.

Liūdnai pagarsėjęs Rusijos nusikaltėlis apie V. Putino dovaną: argi nenusipelniau? (20)

2014 spalio mėn. 1 d. 13:47
Sergejus Michailovas, sergey-mihailov.ru nuotr.
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nuolat smerkia chaosą, nusikalstamumą ir klestėjusį nusikaltėlių kapitalizmą, kurie šalį alino vadinamuoju laukiniu XX amžiaus 10-uoju dešimtmečiu – iš karto po Sovietų Sąjungos griūties, skelbia rferl.org.

Nuotykių ieškotojas karšto oro balionu nusileido į 200 metrų gylio urvą (1)

2014 spalio mėn. 1 d. 13:01
Nuotykių ieškotojas karšto oro balionu nusileido į 200 metrų gylio urvą
70 metų nuotykių ieškotojas iš Austrijos sėkmingai karšto oro balionu nusileido į 200 metrų gylio urvą, esantį Velebito kalnuose, Kroatijos pietinėje dalyje, ir iš jo vėl pakilo į orą. Patyręs oreivis Ivanas Trifononas, kuriam priklauso keturi Guinnesso pasaulio rekordai, nusprendė leistis, pasiekti urvo dugną ir sėkmingai iš jo išskristi. To padaryti oro balionu dar niekas nebuvo bandęs.

Ukraina: smogta Donecko mokyklai (30)

2014 spalio mėn. 1 d. 12:47
Doneckas
AP/Scanpix
Prorusiškų separatistų kontroliuojamame Ukrainos rytiniame Donecko mieste šeši žmonės buvo sužeisti trečiadienį, kai artilerijos sviedinys ar kažkoks kitas sprogmuo pataikė į vieną mokyklą, moksleiviams susirinkus pirmąją mokslo metų dieną, pranešė vienas šaltinis Donecko merijoje.