V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
© AP/Scanpix

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Ekspertas ne tik suskaičiavo V. Putino dienas, bet ir pranašauja Rusijos žlugimą (193)

Per pastarąsias kelias savaites ne vienas komentatorius kalbėjo, kad Vladimiro Putino režimui iškils iššūkių arba jis netgi bus nuverstas. Galbūt kai kurie iš jų tiesiog pasidavė būtent tokios režimo baigties trokštančiam mąstymui.

Irane vyksta antrasis parlamento rinkimų ratas

Irane penktadienį vyksta antrasis parlamento rinkimų ratas. Kaip jau per pirmąjį balsavimą vasarį, savo pozicijas tikisi sustiprinti reformatoriai. Antrajame rinkimų rate paaiškės, kam atiteks 68 mandatai iš 290, praneša agentūra dpa.

Britų diplomatijos vadovas atvyko į Kubą su pirmuoju nuo 1959 metų vizitu (1)

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius ketvirtadienį susitiko su Kubos pareigūnais, tapdamas pirmuoju nuo 1959 metų savo šalies diplomatijos vadovu, atvykusiu į šią komunistinę salą.

Š. Korėjos rūstybės sulaukė dar vienas šnipas (16)

Kinijos naujienų agentūra „Xinhua“ praneša, kad Šiaurės Korėja nuteisė JAV pilietį 10 metų kalėjimo atliekant sunkiuosius darbus, rašo BBC.

Kolumbija po konstitucinio teismo verdikto įteisino vienalytes santuokas (24)

Kolumbija ketvirtadienį tapo ketvirta Lotynų Amerikos šalimi, kurioje yra įteisintos vienalytės santuokos, kai anksčiau dieną šios katalikiškos šalies konstitucinis teismas suteikė joms galutinį pritarimą.