V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
© AP/Scanpix

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (62)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Dėl Ukrainos susitarta už nugaros? (28)

Stovėdamas priešais nedidelę cerkvę Maskvoje praėjusių metų rugsėjo mėn. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasakojo žurnalistams, kad uždegė žvakes bažnyčioje už tuos, kurie buvo sužeisti ir paaukojo savo gyvybes gindami „Novorosiją“.

Šiaurės Korėja išplatino nerimą keliantį vaizdo įrašą Pietų Korėja: tai – klastotė (18)

Vaizdo įrašas, kuriame matyti balistinės raketos paleidimas iš Šiaurės Korėjos povandeninio laivo, paskelbtas KLDR propagandiniame tinklalapyje „Uriminzokkiri“, yra klastotė.

„Islamo valstybė“ surengė viešą kraupią egzekuciją: sušaudė 20 žmonių (5)

Grupuotė „Islamo valstybė“ (IS) trečiadienį Sirijos senoviniame Palmyros mieste sušaudė 20 žmonių, esą kovojusius vyriausybės pusėje, pranešė nevyriausybinė organizacija.

Prancūzija iškėlė sąlygas Iranui

Prancūzijos užsienio reikalų ministras Laurentas Fabiusas trečiadienį pareiškė, kad jo šalis nepritars sutarčiai dėl Irano branduolinės programos, jeigu Teheranas neužtikrins priėjimo inspektoriams prie visų savo objektų, taip pat ir karinių.

Karštis, kokį sunku įsivaizduoti: žmonės įkalinti namuose (3)

Artimuosiuose Rytuose tvyrantys karščiai, smėlio audros ir stiprūs vėjai laiko žmones įkalintus namuose, tik priversti iš jų išeiti pėstieji skinasi kelią prisidengę nuo saulės knygomis, laikraščiais ar bet kuo, ką randa po ranka.