V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
© AP/Scanpix

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Tai, kas vyko rusų aviacijos bendrovės bazėje, kelia šiurpą JT sutarties nenutraukė ir sumokėjo milijonus? (52)

Jungtinių Tautų Organizacija (JTO) išleido pusę milijardo dolerių sutartims su Rusijos oro linijų bendrove „UTair“, nors sužinojo, kad sraigtasparnių bazėje Kongo Demokratinėje Respublikoje (KDR) buvo apsvaiginta narkotikais ir išžaginta paauglė.

Indija pasirašė taikos susitarimą su stipriausia Nagalando separatistų grupe

Indijos vyriausybės vadovas Narendra Modi pirmadienį paskelbė, jog buvo pasiektas taikos susitarimas su Nagalando nacionalsocialistų tarybos (NSCN) sparnu - seniausiu ir stipriausiu iš maždaug 30 kovotojų grupuočių, veikiančių šalies šiaurės rytuose nuo pat Indijos nepriklausomybės paskelbimo 1947-aisiais.

Maskva nurodė išvykti iš šalies Švedijos diplomatui (34)

Maskva nurodė išvykti iš šalies vienam Švedijos diplomatui, žengdama tokį žingsnį po to, kai neseniai ši Skandinavijos šalis išvarė vieną Rusijos diplomatą, pirmadienį pranešė Švedijos užsienio reikalų ministerija.

Tragedija Nyderlanduose: ant namų nuvirto du kranai Nukentėjo žmonės  (62)

Nyderlandų centrinėje dalyje esančiame mieste pirmadienį ant pastatų eilės nuvirto du kranai, kurie buvo naudojami restauruojant tiltą.

Buvusiam britų premjerui metami kaltinimai dėl galimo vaikų išnaudojimo (9)

Buvęs Didžiosios Britanijos premjeras pakliuvo į painų senų įtarimų dėl vaikų seksualinio išnaudojimų voratinklį, kai policijos priežiūros institucija paskelbė vykdysianti tyrimą, kurio taikiklyje bus ir aštuntajame dešimtmetį vyriausybei vadovavęs Edwardas Heathas.