V. Putino meiluže vadinama A. Kabajeva: vaikų aš neturiu

 (62)
Rusijos prezidento Vladimiro Putino meiluže vadinama Alina Kabajeva interviu žurnalui „Didysis sportas“ pakomentavo savo asmeninį gyvenimą, apie kurį sklando nemažai gandų. „Pasakysiu – aš neturiu vaikų“, – pareiškė olimpinė čempionė, dabartinė Rusijos Dūmos Fizinės kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė.
Alina Kabajeva
Alina Kabajeva
© AP/Scanpix

Kaip rašo utro.ru, ji pridūrė, jog gyvenimiška patirtis išmokė ją nieko neįsileisti į asmeninį gyvenimą. „Apie darbą, festivalius, kitus profesinius reikalus – prašom“, – pabrėžė A. Kabajeva.

Visgi ji norėtų, kad jos būsimi vaikai taptų sportininkais: „Kur berniuką, nežinau, o mergaitę – į meninę gimnastiką. Sportas – komandos dvasia, atsakingumas, disciplina, pomėgis, kuris padaro tave suaugusiu. Kuo greičiau vaikas sužinos apie gyvenimo sunkumus, tuo geriau.“

Ji pati nenusišalino nuo sporto: „Treniruojuosi du kartus per dieną: ryte – Dūma, nuo 14 iki 16 val. treniruotė darbo kabinete, su svarmenimis ant kilimėlio. Paskui vėl posėdis Dūmoje. Jei žmogui reikia, jis visada ras laiko pasportuoti.“

A. Kabajeva papasakojo, kaip prieš penkerius metus atsisveikino su didžiuoju sportu: „2008 m. olimpiadoje turėjau atstovauti Tatarstano respublikai, bet nepavyko. Tais pačiais metais man pasiūlė tapti regiono deputate Dūmoje.“

Į klausimą, kam jai reikalinga politika, ji atsakė: „Buvo įdomu, norėjau pabandyti.“

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

A. Merkel, F. Hollande'as ir V. Putinas kalbėjosi telefonu: kyla naujų problemų (5)

Vokietijos kanclerė Angela Merkel, Prancūzijos prezidentas Francois Hollande ir Rusijos vadovas Vladimiras Putinas šeštadienį telefonu aptarė krizę Ukrainoje ir pasisakė už visiškas paliaubas nuo rugsėjo, praneša agentūra AFP.

Austrijoje rastas naujas sunkvežimis su migrantais

Austrijos policija šeštadienį pranešė, kad sustabdė dar vieną sunkvežimį su 26 migrantais: tris jame buvusius mažamečius vaikus reikėjo paguldyti į ligoninę.

Švedijos kraštutiniai dešinieji pareikalavo referendumo (7)

Didėjant pabėgėlių skaičiui Europoje, kraštutinė dešinioji Švedijos demokratų partija reikalauja referendumo dėl šalies imigracijos politikos, praneša agentūra AFP.

Europos traukiniuose – patruliai ir vardiniai bilietai (6)

Po praėjusią savaitę sužlugdytos džihadistinės atakos Prancūzijoje, Europos ministrai paragino skirti daugiau patrulių svarbiuose žemyno traukiniuose ir įvesti bilietus su juose įrašytais keleivių vardais.

Per susišaudymą su graikų policija žuvo paauglys migrantas (10)

Per jūroje įvykusį žmonių kontrabandininkų susišaudymą su graikų uosto policija žuvo 17-metis migrantas, šeštadienį vakare pranešė vyriausybė.