Ukrainoje Putinas surengė savo akciją

Rusijos išrinktasis prezidentas Vladimiras Putinas antradienį Ukrainoje, sutikęs protestuotojus dėl Maskvos veiksmų Čečėnijoje, ėmėsi nedidelės akcijos.
V. Putinas susidūrė su demonstrantais, kai kartu su Ukrainos prezidentu Leonidu Kučma vaikščiojo po Kijevą. Jis išsitraukė rašiklį, pagriebė vieno protestuotojo plakatą ir užbraukė žodžius "čečėnų žudikai", pranešė Rusijos naujienų agentūra.

Vietoje jų jis parašė: "Rusija ir Čečėnija kartu prieš terorizmą ir ekstremizmą!"

V. Putino elgesio priblokštas demonstrantas tepasakė tikįs, kad Ukraina ir Rusija palaikys draugiškus santykius.

Buvęs KGB agentas V. Putinas energingai gina karą Čečėnijoje, kurį Vakarai kritikuoja už perdėtą jėgos naudojimą ir žmogaus teisių pažeidimus.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

NATO vadovas susirūpinęs dėl Rusijos lėktuvnešio galimų veiksmų prie Sirijos vandenų (73)

NATO vadovas Jensas Stoltenbergas ketvirtadienį išsakė susirūpinimą, kad Rusijos lėktuvnešis ir jį lydinti kovinė grupė gali prisidėti prie atakų prieš apsiaustą Sirijos miestą Alepą.

Irako šiaurėje sprogus bombai žuvo JAV karys (24)

Vienas JAV ginkluotųjų pajėgų narys ketvirtadienį žuvo sprogus bombai Irako šiaurėje, paskelbė Pentagonas.

Vienintelis karas Europoje: vis dar laukiama stebuklo (371)

„Ukrainoje, kur vyksta vienintelis realus Europos karas, kasdien žūsta kariai, o Vokietijos kanclerė Angela Merkel spalio 19 d. surengė susitikimą, skirtą įvertinti, ar Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirengęs sudaryti sandorį, kuris pagaliau baigtų konfliktą. V. Putinas patiria spaudimą iš Vakarų ir dėl Maskvos veiksmų Sirijoje.“ - rašo „The New York Times“ žurnalistas Andrew Krameris.

V. Orbanas nepagailėjo pagyrų A. Merkel (7)

Agresyvia savo retorika pabėgėlių klausimu išgarsėjęs Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas nepagailėjo pagyrų Vokietijos kanclerės Angelos Merkel Europos politikai. „Jūsų kanclerės nuopelnai – neįkainojami“, – pareiškė jis interviu Vokietijos laikraščiui „Passauer Neue Presse“, kuriuo remiasi agentūra dpa.

Rusija nori uždrausti duoti vaikams įmantrius vardus (27)

Rusijos Valstybės Dūmos vaikų ir šeimos komitetas ketvirtadienį parėmė įstatymo projektą, kuris draustų Rusijos tėvams oficialiai duoti vaikams vardus iš skaičių, trumpinių ir nepadorių žodžių.