Ukrainoje pirmalaikių parlamento rinkimų nebus

Taip prezidentas faktiškai komentavo pastarojo meto spėliojimus, kad gali būti surengti pirmalaikiai parlamento rinkimai.

Kalbėdamas apie korupciją ir būtinybę legalizuoti šešėlinį kapitalą, L. Kučma pabrėžė, kad spręsti šias problemas reikia kaip tik dabar, nes "parlamento rinkimai" - negreitai, o prezidento - juo labiau". Atsakydamas audringai reaguojančiai salei, kurioje buvo ne tik pritariamų bei ir kritiškų šūksnių, L. Kučma su šypsena kreipėsi į kairiuosius: "Paplokite truputį".

"Artimiausiu metu rinkimų batalijų nenumatoma", dar kartą pasakė prezidentas.

Anksčiau prezidentas savo įsaku paskyrė balandžio 16 dieną referendumą, kurio vienu klausimu bus įtvirtinti prezidento konstitucinę teisę paleisti parlamentą. Tada stebėtojai ėmė kalbėti apie galimus pirmalaikius parlamento rinkimus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

H. Clinton brėžia raudoną liniją Maskvai: nereikia lepinti V. Putino (140)

„Prieš išeidama iš Valstybės departamento 2013 metų pradžioje, Hillary Clinton parašė prezidentui Barackui Obamai atsisveikinimo pastabą apie Rusiją. Pasak jos, santykių su Maskva „perkrovimas“, kurio tikėjosi Baltieji rūmai, galiausiai patyrė nesėkmę.

Sh. Peresas „kovoja už savo gyvybę“, pablogėjus sveikatai

Buvusio Izraelio prezidento ir Nobelio premijos laureato 93 metų Shimono Pereso sveikatos būklė antradienį ryškiai pablogėjo, jis „kovoja už savo gyvybę“ po anksčiau šį mėnesį patirto insultu, sakė vienas asmuo iš jo artimos aplinkos.

Karšti Gruzijos politikų debatai pasibaigė susistumdymu tiesioginiame eteryje

Ateinančią savaitę vyksiančių Gruzijos parlamento rinkimų kandidatai ne tik karštai diskutavo aktualiomis temomis, bet ir susistumdė tiesioginių debatų metu.

Trys Paryžiaus teroristai grįžo iš Sirijos į Europą per Vengriją (1)

Trys teroristai mirtininkai, surengę išpuolius Paryžiuje praėjusių metų lapkritį, grįžo į Europą po karo veiksmų Sirijoje vadinamuoju Balkanų maršrutu per Serbijos ir Vengrijos sieną. Tai antradienį pranešė laikraštis "Magyar Idok".

Turkijoje dėl nesėkmingo perversmo atleisti 87 žvalgybos agentūros darbuotojai (1)

Turkija dėl įtariamų ryšių su nesėkmingu liepos 15-osios bandymu įvykdyti perversmą atleido 87 žvalgybos agentūros darbuotojus, antradienį pranešė valstybinė žiniasklaida.