Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Kam naudojama humanitarinė pagalba Sirijoje? (4)

Ne tik Sirijos vyriausybė yra atsakinga už civilių kančias, žalos daro ir kai kurių Jungtinių Tautų (JT) agentūrų vykdomos humanitarinės operacijos, rašo foreignaffairs.com.

„Newsweek“: konfliktas, kurio V. Putinas negali sau leisti (240)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas dėl nežinomų priežasčių leidžia Čečėnijos lyderiui Ramzanui Kadyrovui elgtis labai agresyviai ir provokatyviai.

Irake kurdų regione per gaisrą viešbutyje žuvo 17 žmonių (1)

Irake Kurdistano autonominės srities sostinėje penktadienį viename viešbučių kilus gaisrui, žuvo mažiausiai 17 žmonių. sužeista dešimtys, pranešė pareigūnai.

Turkijos prezidentas: Rusijos kaltinimai, kad turkai veršis į Siriją, „juokingi“ (66)

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas penktadienį „juokingais“ pavadino Rusijos kaltinimus, esą Turkija rengiasi įsiveržti į Siriją.

Didžiosios Britanijos policija suėmė „džihadisto Džeko“ tėvus (5)

Suimti brito, kuris, kaip manoma, išvyko į Artimuosius Rytus prisijungti prie teroristinės organizacijos, tėvai.