Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (139)
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
 
139
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

B. Obama: JAV karinių veiksmų Ukrainoje nesiims atnaujinta 00.25 (66)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 00:17
Jungtinių Valstijų prezidentas Barackas Obama sako, kad per susitikimą su Baltijos šalių vadovais Estijoje kitą savaitę patvirtins tvirtą įsipareigojimą NATO sąjungininkų gynybai.

Rusija siunčia žinią Vašingtonui atnaujinta 00.10 (831)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 22:17
Lietuvos prašymu ketvirtadienį 21 val. prasidėjo skubus Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos posėdis situacijai Ukrainoje aptarti.

Maskva Ukrainoje ėmėsi įgyvendinti naują strategiją (362)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 21:42
Po jokių realių rezultatų neatnešusio susitikimo su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka Minske Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Maskva padarys „viską, ką gali“, skatindama taikos planą Rytų Ukrainai ir prisidės prie „pasitikėjimo vieni kitais“ atmosferos kūrimo.

Ukrainoje bus grąžinta privaloma karinė tarnyba (28)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 21:04
Ukrainos nacionalinės saugumo ir gynybos tarybos sprendimu nuo rudens šalyje vėl bus įvesta privaloma karinė tarnyba, skelbia Ukrainos „Interfax“.

Suomijos oro erdvėje - trečias Rusijos pažeidimas (52)

2014 rugpjūčio mėn. 28 d. 19:23
Suomija ketvirtadienį apkaltino Rusiją jau trečią karą per mažiau nei savaitę pažeidusią jos oro erdvę ir pareiškė reikalausianti pasiaiškinimo dėl, pasak gynybos ministro, nepriimtino įsibrovimo.