Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
 
140
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

V. Putinas pasakė, kur matosi su dukterimis (100)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 21:04
V. Putinas pasakė, kur matosi su dukterimis
Socialinio tinklo nuotr.
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paneigė gandus, kad jo dukterys Marija ir Katerina gyvena užsienyje. Per interviu Rusijos naujienų agentūrai ITAR-TASS Rusijos prezidentas paaiškino, kad jo dukros gyvena šalies sostinėje.

Koks bus V. Putino kerštas? (354)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 19:47
Koks bus V. Putino kerštas?
DELFI montažas
Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui išskubėjus iš Australijos ir netgi sutrumpinus dalyvavimą „Didžiojo dvidešimtuko“ (G20) viršūnių susitikime, rusų tinklaraštininkai susirūpino, kokie gi bus tolimesni jo veiksmai.

Mirtininkas išpuoliui pasirinko tinklinio rungtynes: žuvo 40 žmonių (2)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 17:37
Rytų Afganistane sekmadienį mirtininkui tinklinio rungtynes stebėjusioje minioje susprogdinus liemenę su sprogmenimis, žuvo daugiau kaip 40 žmonių, sakė provincijos pareigūnas.

Popiežius Pranciškus paskelbė naujus šventuosius (17)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 17:04
Popiežius Pranciškus
AP/Scanpix
Popiežius Pranciškus sekmadienį Šv. Petro aikštėje per pamaldas, skirtas Kristaus Karaliaus šventei, paskelbė šventaisiais šešis palaimintuosius iš Italijos ir Indijos.

Vokietija: retorika su Maskva pasiekė pavojingą lygį (207)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 16:44
Vokietija: retorika su Maskva pasiekė pavojingą lygį
AP/Scanpix
Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas-Walteris Steinmeieris pareiškė esąs prieš Ukrainos stojimą į NATO.