Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

B. Nemcovo dukrai Varšuvoje įteiktas apdovanojimas (25)

Nužudyto Rusijos politiko Boriso Nemcovo dukrai žurnalistei Žanai Nemcovai Varšuvoje įteiktas „Solidarumo“ apdovanojimas už demokratijos ir žmogaus teisių gynimo pastangas.

Regiono vadovas: rinkimai parodys, ar Katalonija nori nepriklausomybės

Rugsėjo 27 d. Katalonijos autonominėje srityje įvyksiantys parlamento rinkimai parodys, ar katalonai nori nepriklausomybės. Tai antradienį pareiškė šio Ispanijos regiono vyriausybės vadovas Artūras Masas.

Makedonijoje praūžė gyvybes pasiglemžusi audra

Makedonijos šiaurės vakarus užklupusi smarki audra nusinešė keturių asmenų, tarp jų trijų vaikų, gyvybes, o dar 16-a žmonių per stichijos šėlsmą buvo sužeisti, antradienį pranešė vyriausybė.

Rusija kartoja teritorines pretenzijas (49)

Rusija pateikė Jungtinėms Tautoms paraišką dėl papildomų 1,2 mln. kvadratinių kilometrų Arkties šelfo, tampančio tarptautinių santykių įtampos tašku.

Amerikiečių karybos ekspertas apie Rusijos pajėgų pergrupavimą: tai neįtikėtina (216)

Karybos eksperto iš JAV Phillipo Karberio teigimu, Rusija rengiasi naujam puolimui Ukrainoje. Taip jis mano, nes rusai keičia karinių pajėgų dislokavimą ir savo kariuomenės struktūrą.