Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (140)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Maskva išdalino ES valstybėms raštus, kuriuose naujas juodasis sąrašas Atnaujinta 20:55 (11)

Maskva paskelbė savo sudarytą juodąjį Europos Sąjungos politikų sąrašą; į jį patekusių asmenų Rusija nepageidauja matyti savo šalyje.

Iš A. Merkel – pažadas D. Cameronui (1)

Vokietijos kanclerė Angela Merkel penktadienį pažadėjo konstruktyviai dirbti su Didžiosios Britanijos ministru pirmininku Davidu Cameronu Europos Sąjungos reformavimo srityje ir dar kartą patvirtino, kad norėtų, jog Britanija liktų šio bloko narė.

JAV priėmė itin svarbų sprendimą: Kuba išbraukta iš juodojo sąrašo (23)

JAV valstybės departamentas penktadienį paskelbė, kad Kuba jau išbraukta iš JAV sudaryto sąrašo, kuriame įtrauktos “terorizmą remiančios valstybės“.

Žiauriai sumuštas „kiborgas“: išvesdavo tik į tualetą (408)

Vienas iš Donecko oro uosto gynėjų, vadinamųjų „kiborgų“, Olegas Kuzminychas, „Donecko Liaudies Respublikos“ separatistų nelaisvėje išbuvęs 124 dienas, sutiko papasakoti, kaip separatistai jį viliojo prisidėti prie jų.

IS prisiėmė atsakomybę už sprogimą prie mečetės Saudo Arabijoje

Teroristinė „Islamo valstybės“ (IS) grupuotė prisiėmė atsakomybę už sprogimą, nugriaudėjusį penktadienį prie šiitų mečetės Saudo Arabijoje.