Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (140)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Gyvenamajame rajone nukrito lėktuvas, žuvo mažiausiai 30 žmonių (1)

Mažiausiai 30 žmonių žuvo antradienį per Indonezijos karinio transporto lėktuvo katastrofą viename Sumatros salos mieste, pranešė pareigūnai.

Taivane po sprogimo vandens pramogų parke mirė smarkiai apdegusi mergina (1)

Taivane viena 20-metė mirė nuo sužalojimų po to, kai apdegė 90 proc. kūno per milžinišką liepsnos pliūpsnį viename vandens pramogų parke, sužeidusį beveik 500 žmonių per „spalvų vakarėlį“, kai užsiliepsnojo į orą purkšti spalvotų miltelių debesys.

Skaitytojas užfiksavo gaisrą Maskvoje

DELFI skaitytojas Aleksandras Šimelis naktį iš pirmadienio į antradienį užfiksavo gaisrą Maskvos konservatorijoje.

„Islamo valstybė“ Rusijoje: jų planas – radikalus (59)

Rusijos saugumo tarybos vadovas „Islamo valstybę“ (IS) pavadino didžiausia grėsme pasaulio taikai ir saugumui, ir, atrodo, kad ši grėsmė gali priartėti prie pačios Rusijos.

Išpuolis greitajame traukinyje: yra aukų (2)

Japonijoje du žmonės veikiausiai žuvo, o dar du buvo rimtai sužeisti per antradienį įvykusį incidentą, kai vienas keleivis pamėgino susideginti greitajame traukinyje (shinkansen), pranešė geležinkelio bendrovės operatorė.