Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Suomija: prisijungimas prie NATO pakenktų santykiams su Rusija (36)

Suomijos prisijungimas prie NATO gali rimtai pakenkti santykiams su kaimyne Rusija, rašoma Suomijos vyriausybės penktadienį parengtoje ataskaitoje, informuoja „Reuters“.

JAV generolas: ligoninės bombardavimas Afganistane buvo klaida, ne nusikaltimas (34)

JAV kariai pernai atakavo „Gydytojų be sienų“ prižiūrėtą ligoninę Afganistane, Kunduze, dėl virtinės klaidų ir jie bus už tai nubausti, bet jie nepadarė karo nusikaltimo, sakė penktadienį jų vadas.

N. Savčenko užpildė ekstradicijos dokumentus (57)

Rusijoje nuteista Ukrainos pilietė Nadija Savčenko kartu su savo gynėju užpildė ekstradicijos dokumentus. Tai penktadienį naujienų agentūrai "Interfax" pranešė ukrainietės advokatas Markas Feiginas.

Paradoksas: dauguma rusų neitų į prezidento palaikymo akcijas (151)

Dauguma rusų (71 proc.) nedalyvautų Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir vyriausybės palaikymo demonstracijose, jei jos vyktų gegužės 1 d. Taip pat dauguma Rusijos piliečių (79 proc.) neitų į demonstracijas prieš valdžios socialinę ir ekonominę politiką.

Vokietija: Alepo ligoninę atakavo B. al Assado pajėgos (23)

Dešimtis gyvybių nusinešusią ataką prieš Alepo ligoninę greičiausiai surengė Basharo al Assado vyriausybės pajėgos, penktadienį pareiškė Vokietijos vyriausybės atstovas, informuoja "Reuters".