Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Turkijos prezidentas apgailestauja dėl incidento su Rusijos bombonešiu (214)

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pareiškė, kad apgailestauja dėl incidento, kai Sirijos ir Turkijos pasienyje buvo numuštas Rusijos bombonešis „Su-24“, praneša AP.

Š. Korėja galimai nesėkmingai bandė iš povandeninio laivo paleisti raketą (24)

Šiaurės Korėja šeštadienį tikriausiai atliko iš povandeninio laivo paleidžiamos balistinės raketos bandymą Japonijos jūroje, tačiau tas eksperimentas buvo nesėkmingas, pranešė Seulo naujienų agentūra.

Ispanijoje suimti trys įtariami džihadistai (2)

Ispanijos vidaus reikalų ministerija šeštadienį pranešė suėmusi du vyrus, kurie mėgino verbuoti žmones islamo džihadui (šventajam karui), taip pat vieną moterį, pasiruošusią išvykti į konflikto zoną.

Po teroro aktų Paryžiuje Prancūzija neleido į šalį įvažiuoti tūkstančiui žmonių (2)

Beveik tūkstantis asmenų, laikomų keliančiais saugumo pavojų, nebuvo įleisti į Prancūziją nuo to laiko, kai, ruošiantis tarptautinei klimato konferencijai COP21, buvo sugriežtinta sienos kontrolė lapkričio 13 dieną, likus kelioms valandoms iki pražūtingų atakų Paryžiuje, šeštadienį pranešė vidaus reikalų ministras.

„Islamo valstybė“ mirtinai sumušė net jos „reklaminiu veidu“ tapusią paauglę (341)

Skelbiama, kad paauglė iš Austrijos, kuri kartu su savo drauge pabėgo į Siriją, buvo mirtinai sumušta, kai buvo sučiupta bandanti pabėgti iš „Islamo valstybės“ (ISIS) tvirtovės Rakos.