Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (140)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Australijoje paaugliai planavo teroro išpuolį per svarbios Pirmojo pasaulinio karo sukakties minėjimą

Australijos policija šeštadienį suėmė penkis paauglius, besižavinčius džihadistų judėjimu „Islamo valstybė“ (IS) ir esą planavusius Melburno mieste didelę teroro ataką balandžio 25 dieną, kai bus minimos Australijos ir Naujosios Zelandijos armijos korpuso (ANZAC) išsilaipinimo Galipolyje per Pirmąjį pasaulinį karą 100-osios metinės, pranešė pareigūnai.

Ukrainoje vėl atsinaujino kovos (150)

Ukrainiečių žiniasklaida praneša, kad tarp prorusiškų separatistų ir Ukrainos pajėgų vėl užvirė intensyvios kovos. Grupelė karių peržengė nubrėžtą demarkacijos liniją ir įžengė į Ukrainos pajėgų teritoriją.

Jemeno pietvakariuose per kautynes žuvo 27 žmonės

Mažiausia 27 žmonės žuvo Jemeno pietvakariniame Taizo mieste per susirėmimus tarp šalies prezidentui ištikimų pajėgų ir šiitų sukilėlių, taip pat per Saudo Arabijos vadovaujamos koalicijos antskrydžius, šeštadienį praneš medikai.

Irano prezidentas: Saudo Arabija skins Jemene sėjamos neapykantos vaisius (7)

Irano prezidentas Hassanas Rouhani šeštadienį griežtai sukritikavo Saudo Arabiją, perspėdamas, kad Rijado karališkajai šeimai teks skinti neapykantos, kurią pasėjo savo bombardavimais kaimyniniame Jemene, vaisius.

Afganistane per sprogimą prie banko žuvo 33 žmonės (3)

Afganistano rytiniame Džalalabado mieste vienam mirtininkui šeštadienį susisprogdinus prie banko pastato žuvo mažiausiai 33 žmonės, sužeista daugiau kaip 100, pranešė provincijos pareigūnai.