Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Pražūtingą išpuolį Kijeve surengė saviškis (479)

Ukrainos specialiojo bataliono „Sič“ vadas patvirtino, kad įtariamasis nacionalinio gvardiečio žmogžudyste yra jų karys.

Į Aliaską išvykstančio B.Obamos sprendimas vertinamas prieštaringai (6)

Tirpstantys ledynai, klimato atšilimas ir netvarkinga energetikos politika – tai klausimai, kurie laukia JAV prezidento Baracko Obamos vizito Aliaskoje metu.

P. Porošenka apie išpuolį Kijeve: tai buvo prieš Ukrainą nukreipta akcija (499)

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka pirmadienį tiesioginio eterio metu kreipėsi į šalies gyventojus dėl incidento prie Aukščiausiosios Rados. Ukrainos prezidentas teigė, kad išpuolis Ukrainoje: „tai prieš Ukrainą nukreipta akcija“.

Vokietija yra pasiruošusi keturių šalių viršūnių susitikimui dėl Ukrainos (25)

Vokietijos kanclerė Angela Merkel sako esanti pasiruošusi surengti viršūnių susitikimą su Rusijos, Ukrainos ir Prancūzijos lyderiais, tačiau jis būtų prasmingas tik tada, jeigu būtų vilties jame padaryti pažangą.

A. Merkel skelbia kovą ksenofobijai (43)

Vokietijos kanclerė Angela Merkel skelbia kovą ksenofobiškų riaušių dalyviams ir išpuoliams prieš pabėgėlius. Griežtai bus baudžiami visi, kurie puldinėja ir įžeidinėja kitus, pabrėžė ji pirmadienį Berlyne. Esą negali būti tolerancijos tiems, kurie negerbia kitų žmonių orumo.