Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Rizikingas V. Putino ėjimas: dėl intervencijos Sirijoje – pykčio banga (14)

Maskva gali prarasti svarbią įtaką Artimuosiuose Rytuose, kadangi čia gyvenančios tautos piktai reaguoja į jos veiklą bombarduojant Sirijos opozicijos taikinius, rašo rferl.org.

Šaltiniai: ES ketina po rinkimų atšaukti sankcijas Baltarusijai (15)

Europos Sąjunga keturiems mėnesiams atšauks sankcijas Baltarusijai, įskaitant autoritariniam prezidentui Aleksandrui Lukašenkai taikomus suvaržymus, jei prieš sekmadienio rinkimus valdžia paskutinę minutę nesiims jokių represinių priemonių.

Netoli Graikijos salos sugedus migrantų valčiai mirė kūdikis (1)

Vienas kūdikis mirė, kai guminė valtis, plukdžiusi jį ir dar 56 migrantus, sugedo ir pradėjo dreifuoti netoli Graikijai priklausančios Lesbo salos Viduržemio jūroje, penktadienį pranešė Graikijos pakrančių sargyba.

Paviešino skandalingas V. Jakunino pasitraukimo detales: už ką įsiuto Kremlius? (24)

Galutinis sprendimas dėl Vladimiro Jakunino pasitraukimo iš „Rusijos geležinkelių“ vadovo posto priimtas tada, kai jo sūnus Andrejus pateikė prašymą Jungtinės Karalystės (JK) pilietybei gauti. Apie tai pranešė šaltiniai iš artimosios V. Jakunino aplinkos.

Nufilmuota Teksaso pareigūno: vilkiko priekaboje įkalinti imigrantai (9)

Prie policijos pareigūno kūno pritvirtinta kamera užfiksavo momentą, kaip praėjusį mėnesį Teksase policija vienoje vilkiko priekaboje aptinka 39 imigrantus be dokumentų.