Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Lenkijos kalnuose turistus gąsdina žaibo dūriai: vienas vyriškis mirė, kitas – smarkiai apdegė

Vakarų Beskiduose Bobų kalne nuo žaibo šeštadienį žuvo 41 metų vyriškis. Aukų galėjo būti ir daugiau, nes prieš akimirką jis savo rankose laikė moters ranką ir tik ją paleidus Bžeško miesto gyventojas gavo žaibo kirtį – remdamasi kalnų gelbėtojais rašo TVN24. Tai trečias toks atvejis šiemet. Nepadėjo netgi reanimacija. Prieš tai du vyriškiai nuo žaibo kirčių atsidūrė ligoninėje, tačiau išgyveno.

Rytų Ukrainoje žuvo penki ir buvo sužeisti dar keturi ukrainiečių kariai (22)

Rytų Ukrainoje per naujus susirėmimus su prorusiškais separatistais žuvo penki ir buvo sužeisti dar keturi ukrainiečių kariai, sekmadienį paskelbė kariškiai, kurie nurodė, kad šiemet tai yra didžiausias vienos dienos aukų skaičius.

Nuosaikus konservatorius A. Larijani perrinktas Irano parlamento pirmininku

Irano parlamento pirmininkas Ali Larijani sekmadienį didele balsų persvara patvirtintas poste dar vienai kadencijai. 57-erių politikas dar prieš balsavimą buvo laikomas favoritu į šias svarbias pareigas. Balsavimas Irane buvo tiesiogiai transliuojamas per televiziją, praneša agentūra AFP.

Ukrainoje per gaisrą senelių namuose žuvo mažiausiai 16 žmonių (4)

Ukrainoje per anksti sekmadienį kilusį gaisrą savavališkai veikusiuose senelių namuose netoli Kijevo žuvo mažiausiai 16 žmonių, pranešė nepaprastųjų situacijų ministerija.

Per savaitę Viduržemio jūroje nuskendo 700 pabėgėlių (23)

Per praėjusias septynias dienas Viduržemio jūroje nuskendo mažiausiai 700 pabėgėlių. Tai sekmadienį paskelbė Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūra (UNHCR), kuria remiasi agentūra „dpa".