Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (139)
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
 
139
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

B. Obama susiskambino su V. Putinu (46)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 22:27
B. Obama susiskambino su V. Putinu
DELFI montažas
Telefonu su JAV prezidentu Baracku Obama bendravęs Rusijos vadovas Vladimiras Putinas Vašingtoną įspėjo, kad JAV įvestos sankcijos nenaudingos abiem valstybėms.

Ukrainos prezidentas: karas nėra priežastis atidėliojimui (65)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 20:57
Ukrainos prezidentas: karas nėra priežastis atidėliojimui
AP/Scanpix
Ukrainos prezidentas Petro Porošenka penktadienį pareiškė, kad rytinėje šalies dalyje vykstančios kovos su separatistais negali būti naudojamos kaip priežastis politinių ir ekonominių reformų atidėliojimui.

Kam skirta V. Putino kalba apie paraleles su Pirmuoju pasauliniu karu? (447)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 20:43
Pirmojo pasaulinio karo minėjimas Rusijoje. V. Putinas
AP/Scanpix
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas penktadienį, pagerbdamas per Pirmąjį pasaulinį karą žuvusius rusų karius, sukritikavo politines ambicijas, kurios, anot jo, kelia grėsmę taikai Europoje.

Estijos gynybos ministras: V. Putinas supranta tik vieną kalbą (46)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 19:30
Estijos gynybos ministras: V. Putinas supranta tik vieną kalbą
AP/Scanpix
Interviu BBC žurnalistams Estijos gynybos ministras Svenas Mikseris pareiškė, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino režimas supranta tik jėgos kalbą, informuoja Estijos nacionalinis transliuotojas.

V. Putinas paruošė šimtmečio dovaną stačiatikiams (31)

2014 rugpjūčio mėn. 1 d. 19:02
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas paragino atstatyti du Maskvos Kremliaus komplekso vienuolynus ir vieną cerkvę, sugriautus sovietiniais laikais, o toks projektas būtų didžiausias to architektūrinio ansamblio pertvarkymas per beveik šimtmečio laikotarpį.