Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
Foto: Stopkadras

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (140)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Per pasaulį žengia šviesas išjungianti „Žemės valandos“ akcija (35)

Įsimintinas Honkongo dangoraižių siluetas, Sidnėjaus operos rūmų burės ir kiti garsūs Azijos bei Australijos statiniai aptemo šeštadienį, prasidėjus pasaulinei „Žemės valandos“ akcijai, kuria siekiama atkreipti dėmesį į pasaulinio klimato pokyčių padarinius.

J. Stoltenbergas: NATO reaguoja į Rusijos agresiją (51)

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pareikalavo Maskvos vykdyti Minsko įsipareigojimus ir taip išspręsti problemas Rytų Ukrainoje, praneša „Ukrinform“.

V. Putinas: ekstremistai ir teroristai kelia grėsmę (40)

Viršūnių susitikime Egipte Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad daugeliui arabų šalių šiandien kyla didžiulė grėsmė, praneša TASS.

Ilgoje kelionėje kasdien save fotografavęs vyras pasikeitė neatpažįstamai (28)

Į įspūdingą kelionę per Ameriką išsirengęs fotografas nutarė originaliai įamžinti savo žygį: po kiekvienos nueitos mylios (1,609 kilometro) pasidaryti asmenukę. Apie šią idėją rašo independent.co.uk.

Jemene griaudėjo sprogimai, prezidentas grįžti į tėvynę nežada (9)

Jemeno prezidentas Abdrabuh Mansouras Hadi išvyko iš Arabų šalių viršūnių susitikimo Egipte į Saudo Arabiją, ir į savo šalį jis negrįš „kol kas“, sakė jo užsienio reikalų ministras Riyadh Yassinas naujienų agentūrai AFP.