Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (139)
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
 
139
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

„Kanados psichopatas“ prisipažino dėl žmogžudystės (3)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 14:13
Kanadietis buvęs pornografinių filmų aktorius pirmadienį, pradėjus nagrinėti jo bylą, prisipažino nužudęs vieną kinų studentą ir sukapojęs jo palaikus, tačiau advokatas teigė, jog jo kliento šiurpų nusikaltimą nulėmė sutrikusi psichika.

PIO: B. Netanyahu kalba JT buvo „akivaizdus manipuliavimas faktais“

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 13:29
Palestinos išvadavimo organizacija (PIO) pareiškė, kad Izraelio vyriausybės vadovas Benjaminas Netanyahu akivaizdžiai manipuliavo faktais, kai pirmadienį sakydamas kalbą Jungtinėse Tautose, palygino palestiniečių judėjimą „Hamas“ su džihadistų grupuote „Islamo valstybė“.

Po kraupių kaltinimų – Kijevo atsakas Maskvai paliaubos žlunga; papildyta 13.50 (116)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 12:32
Ukrainos prokurorai antradienį pranešė pradėję baudžiamąją bylą prieš Rusijos teisėsaugos tarnybą ir apkaltino ją separatistų ir teroristinių grupuočių rėmimu Ukrainos rytuose, skelbia „Reuters“.

Honkongo lyderis reikalauja „tuojau pat“ užbaigti protestus (3)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 12:13
Honkongo administracijos vadovas Leung Chun-yingas antradienį paragino protestų lyderius „tuojau pat“ išvesti savo sekėjus iš gatvių ir tai buvo pirmas jo viešas komentaras nuo to laiko, kai policija prieš demonstrantus panaudojo ašarines dujas.

Britanijoje atsiras vagonai vien moterims? (9)

2014 rugsėjo mėn. 30 d. 12:06
Didžioji Britanija gali svarstyti, ar būtų tikslingi traukinių vagonai vien moterims, siekiant kovoti su didėjančiu seksualinių užpuolimų priemiestiniuose traukiniuose skaičiumi, pirmadienį sakė transporto ministrė.