Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
 
140
Registruoti (0) Anonimiški (140)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

M. Gorbačiovas perspėja dėl karo: bijau, kad gali surizikuoti apkaltino JAV

2015 sausio mėn. 29 d. 16:18
Michailas Gorbačiovas
AP/Scanpix
Paskutinis Sovietų Sąjungos vadovas Michailas Gorbačiovas penktadienį apkaltino Jungtines Valstijas Rusijos stumimu į naują šaltąjį karą, perspėdamas, kad šis priešiškumas gali peraugti į ginkluotą konfliktą.

M. Scorseses filmavimo aikštelėje žuvo žmogus, du sužeisti

2015 sausio mėn. 29 d. 16:06
M. Scorseses filmavimo aikštelėje žuvo žmogus, du sužeisti
AP/Scanpix
Vienas žmogus žuvo ir dar du buvo sužeisti ketvirtadienį įgriuvus daliai namo filmavimo aikštelėje Taibėjuje, kur Holivudo režisierius Martinas Scorsese stato naujausią savo filmą „Tyla“ (Silence), patvirtino pareigūnai.

Apklausė aštuonmetį dėl teroristų palaikymo (2)

2015 sausio mėn. 29 d. 15:42
Prancūzijos policija trečiadienį apklausė aštuonmetį, kuris savo mokykloje esą reiškė solidarumą su teroristais, nurodė pareigūnai.

„Hizbollah“ sumokės „visą kainą“ už pražūtingą išpuolį, įspėja Izraelis (2)

2015 sausio mėn. 29 d. 15:39
Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu perspėjo, kad Libano šiitų sukarintam judėjimui „Hizbollah“ teks sumokėti „visą kainą“ už trečiadienį įvykdytą ataką, kuri nusinešė dviejų žydų karių gyvybes ir padidino susirūpinimą dėl galinčio kilti naujo karo.

Tyrėjai: viena įkaitų krizės Sidnėjuje auka žuvo nuo „rikošetavusios policijos kulkos“

2015 sausio mėn. 29 d. 15:38
Įkaitų drama Sidnėjuje
AP/Scanpix
Moteris, kuri buvo viena iš 17-os žmonių, gruodį paimtų įkaitais ginkluoto užpuoliko užgrobtoje Sidnėjaus kavinėje, žuvo, kai į ją pataikė mažiausiai viena policijos iššauta ir rikošetu atšokusi kulka, taip pat sužeidusi tris kitus įkaitus, ketvirtadienį nurodė ekspertai.