Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (139)
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
 
139
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Popiežius paskyrė Čikagos arkivyskupu nuosaikių pažiūrų dvasininką (12)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 17:26
Blase'as Cupichius
AP/Scanpix
Popiežius Pranciškus, pirmąkart ėmęsis didelių pertvarkymų JAV Katalikų Bažnyčios hierarchijoje, šeštadienį paskyrė vyskupą Blase'ą Cupichių naujuoju Čikagos arkivyskupu.

Vakarai jau atleido V. Putinui? (205)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 17:00
Vladimiro Putino atvaizdas
AOP nuotr.
Nepaisant Rusijos veiksmų Ukrainoje, Maskvos lyderis Vladimiras Putinas dalyvaus Didžiojo dvidešimtuko (G20) valstybių vadovų susitikime lapkritį, praneša „The Guardian“.

Nufilmavo didžiausią lėktuvo keleivių košmarą (29)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 16:40
Nufilmavo didžiausią lėktuvo keleivių košmarą
Stopkadras
Lėktuvo keleivio nufilmuotame vaizdo įraše užfiksuota dramatiška scena, kai dėl vieno iš variklių gedimo lėktuvo salonas paskendo dūmuose.

Virš Donecko – tiršti dūmų kamuoliai, aidi sprogimai (66)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 16:21
Virš Donecko – tiršti dūmų kamuoliai, aidi sprogimai
Stopkadras
Rugpjūčio 20 d. rytą Donecke, kai buvo pradėtas iš Rusijos atvykusio „humanitarinės pagalbos“ konvojaus iškrovimas, artilerija smogė į miesto Šiaurės vakarų dalyje esančią karinę gamyklą.

Vatikane sustiprintos saugumo priemonės (7)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 13:57
Vatikano Šv.Petro aikštėje sustiprintos saugumo priemonės, kai žvalgybos tarnybos perėmė numanomą planą atakuoti Vatikaną, šeštadienį pranešė Italijos žiniasklaida, didėjant nuogąstavimams, jog popiežiui Pranciškui galbūt gresia pavojus.