Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
 
140
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Įvertino B. Komorowskį ir A. Merkel

2014 gruodžio mėn. 22 d. 19:32
Lenkijos prezidentą Bronislawą Komorowskį ir Vokietijos kanclerę Angelą Merkel lenkų visuomenės nuomonių apklausos agentūra CBOS ketvirtą kartą iš eilės išrinko metų politikais.

Maskvos teismas paliko už grotų pagrobtą Ukrainos pilotę (7)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 19:18
Nadežda Savčenko
Stopkadras
Maskvos teismas paliko už grotų Ukrainos sraigtasparnio pilotę, vasarą pagrobtą ir pervežtą į Rusiją.

Perėmė daugiau nei 200 Norvegijos siaubūno A. Breiviko laiškų (1)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 19:05
Ilos kalėjimas, kuriame kali A. Breivikas
AP/Scanpix
Norvegijos kalėjimų vadovybė pirmadienį pranešė sulaikiusi daugiau nei 200 laiškų, kuriuos parašė garsiausias nuteistas žudikas šalyje Andersas Behringas Breivikas, užkirsdama jam kelią suformuoti grupuotę už kalėjimo ribų.

Teismas nepasigailėjo Maskvoje Ukrainą remiančius išpuolius surengusių parašiutininkų (9)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 18:38
Maskvos miesto teismas leido iki sausio pabaigos pratęsti namų areštą trims parašiutininkams, įtariamiesiems baudžiamojoje byloje dėl Ukrainos vėliavos iškėlimo virš Maskvos Kotelničeskos krantinės dangoraižio ir pusės bokšto viršuje esančios penkiakampės žvaigždės nudažymo mėlynais dažais.

Belgijos premjeras aplietas majonezu ir apibertas skrudintomis bulvytėmis

2014 gruodžio mėn. 22 d. 18:21
Feminisčių judėjimo „LilithS“, kuris anksčiau buvo „Femen“ dalis, aktyvistės mėgino sutrukdyti Belgijos premjerui Charlesui Micheliui pasakyti kalbą Namiure. Tai pirmadienį pranešė televizijos kanalas RTBF.