Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas

 (140)
Ukraina: tiesioginiame eteryje užpultas žurnalistas
© Stopkadras

Iš hromadske.tv žurnalisto Bogdano Kutepovo Regionų partijos mitinguotojai Marinskio parke tiesioginės transliacijos metu atėmė planšetinį kompiuterį.

Žurnalistas priėjo prie Antimaidano dalyvių, kurie buvo agresyviai nusiteikę. Jie nustūmė B. Kutepovą už teritorijos ribų. Vėliau vienas iš dalyvių nutraukė žurnalistui nuo kaklo Aukčiausiosios Rados akreditaciją. Į žurnalisto reikalavimus grąžinti kortelę mitinguotojai atsakė, kad nieko neėmė, rašo svetainė zn.ua.

B. Kutepovas toliau dirbo ir viską filmavo, todėl vienu momentu jam iš rankų buvo išplėštas planšetinis kompiuteris, skelbia „Ukrainska pravda“.

Žurnalistas iškvietė miliciją ir laukia atvykstant pareigūnų. Beje, palei Antimaidano perimetrą stovėjo milicijos pareigūnai su skydais, tačiau jie į konfliktą nesikišo.

Live streaming video by Ustream

Video streaming by Ustream

www.DELFI.lt
 
140
Registruoti (0) Anonimiški (140)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Buvęs CŽV direktorius prisipažino perdavęs meilužei slaptos informacijos (6)

2015 kovo mėn. 3 d. 21:56
Buvęs CŽV direktorius Deividas Petreusas prisipažino esąs kaltas slaptos informacijos atskleidimo byloje. Kaip rašo „The Guardian“, JAV teisingumo departamentas paskelbė apie D. Petreuso sprendimą antradienį.

Versija: B. Nemcovas nužudytas ne ant tilto (631)

2015 kovo mėn. 3 d. 20:20
Versija: B. Nemcovas nužudytas ne ant tilto
AP/Scanpix
Kovo 2 d. daugiatūkstantinė žmonių kolona nešė gėles į Boriso Nemcovo nužudymo vietą, tačiau ar tikrai jis buvo nužudytas būtent ten?

JAV Kongrese Izraelio premjeras B. Netanyahu perspėjo dėl Irano (17)

2015 kovo mėn. 3 d. 20:14
Benjaminas Netanyahu kreipiasi į JAV Kongresą
AP/Scanpix
Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu kreipdamasis į JAV Kongresą antradienį perspėjo, kad planuojama sutartis su Iranu leis Teheranui laisvai kurti branduolinius ginklus.

E. Snowdenas pasirengęs grįžti į JAV (55)

2015 kovo mėn. 3 d. 19:53
Buvęs JAV žvalgybininkas Edwardas Snowdenas yra pasirengęs grįžti į Jungtines Valstijas tuo atveju, jei šalyje bus užtikrinta jo teisė į teisingą bylos nagrinėjimą. Antradienį žurnalistams apie tai pranešė E. Snowdeno advokatas Anatolijus Kučerenia.

Teroro išpuoliai sukrėtė Afganistaną ir Jemeną (1)

2015 kovo mėn. 3 d. 19:38
Pietų Afganistane antradienį sprogus furgonui su sprogmenimis, žuvo devyni žmonės. Jemene šią dieną per sprogimą žuvo mažiausiai aštuoni žmonės.