Ugandos policija aptiko naują sektos kapavietę

Policija, kasinėdama už įžymaus sektos vadovo, tariamo tėvo Dominico Kataribabo (Dominiko Kataribabo) namo, aptiko lavono ranką. Pasak policininkų, jie nutraukė kasinėjimus kol atvažiuos medicinos ir tardymo darbuotojai.

"Manome, kad šioje duobėje yra daugiau palaikų, taip pat manome, kad yra daugiau kapaviečių", sakė vienas vietos policininkas. Pareigūnai taip pat sakė, kad kūnai greičiausiai buvo palaidoti visai neseniai.

Penktadienį policija pietvakarių Ugandoje, Buhunde, po sektos pastatu aptiko 153 žuvusiųjų kūnus. Išaiškėjo, kad dauguma aukų per pastarąsias savaites buvo mirtinai sumušti, pasmaugti arba sukapoti. Kai kurie jų galėjo būti nunuodyti.

Visi palaikai aptikti už 80 kilometrų nuo Kanungu, kur prieš savaitę, padegus sektos bažnyčią, žuvo maždaug 500 judėjimo dėl dešimt Dievo Įsakymų sugrąžinimo narių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Iškapstė įdomių detalių: slaptose schemose dalyvauja net V. Putino meilužės močiutė (242)

Buvęs naftos bendrovės „Gunvor“ bendrasavininkis Piotras Kolbinas, pasirodo, yra Vladimiro Putino vaikystės draugas. Tai išsiaiškino televizijos kanalas „Dožd“.

Lenkijoje atleistas finansų ministras (1)

Konservatorė Lenkijos ministrė pirmininkė trečiadienį atleido šalies finansų ministrą, o jo pareigas pavedė eiti ministro pirmininko pavaduotojui. Tai – jos inicijuotos vyriausybės pertvarkos dalis, praneša AP.

JAV papildomai siųs 600 karių į Iraką (17)

JAV prezidentas Barackas Obama ir Irako ministras pirmininkas Haideras al-Abadi sutarė, kad į Iraką papildomai bus atsiųsta 600 JAV karių, kurie padės rengti Mosulo puolimą, sakė trečiadienį gynybos sekretorius Ashtonas Carteris.

E. Snowdenui vėl nepavyko gauti garantijų (15)

Norvegijos teismas trečiadienį atmetė Rusijoje prieglobstį radusio žvalgybos paslapčių viešintojo Edwardo Snowdeno prašymą suteikti garantijų, kad jis nebus perduotas Jungtinėms Valstijoms, jeigu atvyks į Norvegiją atsiimti apdovanojimo.

Vokietijoje agresyvus keleivis sutrikdė traukinių eismą (7)

Trečiadienį Vokietijos policija sulaikė agresyvų vyrą, grasinusį greitojo traukinio keleiviams. Dėl šio incidento Leipcigo rajone laikinai buvo sustabdytas traukinių eismas.