Ugandoje rasta dar 12 sektos aukų

Ugandos policija ketvirtadienį pranešė apie naują kapavietę, kurioje rasta dar 12 pasaulio pabaigą skelbusios sektos aukų.
Įtariama, kad judėjimo už Dešimies Dievo įsakymų atkūrimą lyderiai, nepasitvirtinus pranašystei apie pasaulio pabaigą, kelis mėnesius sistemingai žudė sektos narius. Aukų yra mažiausiai 800.

Nauja kapavietė rasta Rušodžvoje, mažame kiemelyje prie namo, į kurį rinkdavosi sektos nariai. Policija mano, kad prie šio namo gali būti užkasta ir daugiau palaikų.

Kovo 17 dieną Kanungaus mieste pietvakarių Ugandoje bažnyčioje sudegė apie 500 sektos narių. Dar 153 lavonai rasti laukuose netoli Buhungos kaimo, o 155 - Rugazyje, po sektos vadovo namo grindimis.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Londone iki Naujųjų metų remontui uždaromas Tauerio tiltas (4)

Londono žymusis Tauerio tiltas šeštadienį, pirmąkart per pastarąją pusę šimtmečio, uždaromas dideliam remontui, truksiančiam tris mėnesius.

Moteris stojo į nuožmią kovą su ISIS: jie bandė nužudyti mane šešis kartus (49)

„Nutilti ir stovėti ramiai“, – ginkluotiems vyrams sukomandavo juoda uniforma dėvinti ir juoda skara ryšinti moteris, sėsdamasi duoti interviu, rašo CNN.

Vokietija ketina pasiūlyti 50 tūkst. darbo vietų pabėgėliams sirams (47)

Vokietijos valdžia iki šių metų pabaigos išleis 200 milijonų eurų, kad sudarytų 50 tūkstančių darbo vietų pabėgėliams sirams Turkijoje, Irake, Libane ir Jordanijoje. Tai šeštadienį pranešė žurnalas „Spiegel“.

Per sprogimą Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių (3)

Šeštadienį sprogus bombai Hilmendo provincijoje Afganistano pietuose žuvo mažiausiai 11 žmonių. Tai pranešė naujienų agentūra „Xinhua“.

Buvęs Slovakijos prezidentas M. Kovačas paguldytas į ligoninę, jo būklė sunki

Buvęs Slovakijos prezidentas Michalas Kovačas paguldytas į vieną iš Bratislavos ligoninių, jo būklė sunki. Tai šeštadienį pranešė laikraščio „Novy Čas“ tinklalapis.