TVF ir Ukrainos santykiai komplikavosi

Ukraina 1997-ųjų pabaigoje - 1998 metų pradžioje, pateikusi TVF neteisingą informaciją apie savo oficialiąsias tarptautines atsargas, gavo iš jo tris paskolas. Be to, audito bendrovės "PricewaterhouseCoopers" atlikto Ukrainos nacionalinio banko audito preliminarios išvados patvirtino, jog Ukraina minėtu laikotarpiu vykdė neleistinas finansines operacijas su oficialiosiomis atsargomis ir ne pagal paskirtį naudojo TVF paskolas.

S. Fisheris spaudos konferencijoje trečiadienį pareiškė, jog tai gerokai sumažino Kijevo galimybes tikėtis teigiamo TVF direktorių tarybos sprendinimo dėl Ukrainos ilgalaikės kreditavimo programos atnaujinimo artimiausiais mėnesiais.

TVF, nepatenkintas ekonominių reformų Ukrainoje eiga, pernai rugsėjį sustabdė trejų metų trukmės 2,6 mlrd. JAV dolerių vertės Ukrainos kreditavimo programą, per pirmuosius jos įgyvendinimo metus išmokėjęs kiek daugiau nei trečdalį šios sumos.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Italai renkasi gyventi su tėvais (19)

Du trečdaliai 18-34 metų amžiaus italų vis dar gyvena su tėvais. Tai yra 7 mln. žmonių, rodo naujas statistikos departamento ISTAT tyrimas.

Savižudžio išpuolis Bagdade nusinešė mažiausiai 7 žmonių gyvybes (3)

Savižudžio išpuolis Irako sostinėje Bagdade nusinešė mažiausiai septynių žmonių gyvybes. Dar 19 asmenų buvo sužeisti, pranešė policija, kuria remiasi agentūra AP.

Šarlotės policija išplatino vaizdo medžiagą, kaip nušaunamas juodaodis (11)

JAV Šarlotės miesto policija paskelbė vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuota, kaip policininkai nušauna juodaodį vyrą. Medžiaga buvo paskelbta po to, kai politikai ir vietos protestuotojai spaudė pareigūnus tai padaryti.

Dėl „Islamo valstybės“ pasaulis stovi ant 10 karų slenksčio (568)

„Islamo valstybės“ (IS) kalifato sienos sparčiai siaurėja, teroristinės organizacijos tvirtovės Irake ir Sirijoje viena po kitos žlunga. JAV vadovaujamas karas pasiekė tokią stadiją, kai kyla klausimų, kas bus toliau. Kaip rašo washingtonpost.com, regis, atsakymas akivaizdus – kils daugiau karų.

Paryžiuje šis sekmadienis – diena be automobilio

Didelė dalis Paryžiaus sekmadienį buvo uždaryta automobiliams ir motociklams - miesto centre, įskaitant ir Eliziejaus laukus, karaliavo pėstieji ir dviratininkai, informuoja agentūra dpa.