Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Ukrainos separatistai keliasi į Siriją? (364)

Kai Ukrainos rytuose liovėsi mūšiai, prorusiški kovotojai svarsto, ką jiems dabar daryti: laukti, kol konfliktas atsinaujins, grįžti į pilietinį gyvenimą ar vykti kariauti į Siriją.

Irane – Rusijos raketų sprogimai atnaujinta 07.46 (806)

Pranešama, kad ne visos iš Rusijos karo laivų paleistos raketos, turėjusios pasiekti Siriją, pasiekė savo tikslą - keturios iš jų sprogo Irane.

ES sutarta paspartinti prieglobsčio negavusių asmenų deportavimą (3)

Europos Sąjungos šalys ketvirtadienį sutarė sparčiau deportuoti asmenis, kuriems nepavyko gauti prieglobstį, – pasirinktas griežtesnis būdas didžiausiai po Antrojo pasaulinio karo migrantų krizei spręsti.

Libijoje suimta beveik 300 į Europą keliavusių migrantų (11)

Libijos pareigūnai pranešė ketvirtadienį suėmę beveik 300 migrantų, iš kurių trečdalis yra senegaliečiai ir kurie ruošėsi sėsti į valtis ir keltis per Viduržemio jūrą į Europą.

Rusas dėl šnipinėjimo Ukrainai nuteistas 12 metų kalėti (5)

Rusijos Briansko srityje dėl šnipinėjimo Ukrainai rusas nuteistas 12 metų laisvės atėmimo bausme. Remiantis teismo dokumentais, 58 metų Viktoras Šuras pripažintas kaltu rinkęs slaptą informaciją, priklausančią Rusijos gynybos ministerijos kompetencijai. Jei ši informacija būtų perduota Ukrainos žinyboms, esą galėjo būti pakenkta Rusijos saugumui. Nuosprendis dar gali būti apskųstas, praneša agentūra AFP.