Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
Foto: Reuters/Scanpix

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Egiptas vėl sulauks JAV karinės paramos

Egiptas vėl sulauks JAV karinės paramos. Prezidentas Barackas Obama per pokalbį telefonus su kolega Abdelu Fattah el-Sisi paskelbė atšaukiantis nuo 2013 metų galiojusius ribojimus, praneša agentūra „Reuters“.

Išklausė įrašą, kuriame - sekundės iki lėktuvo katastrofos: scena sukrečianti atnaujinta 07.45 (28)

Skelbiama, kad antradienį, kovo 31 dieną, Prancūzijos Alpėse, kur sudužo bendrovės „Germanwings“ keleivinis lėktuvas ir žuvo 150 žmonių, buvo aptiktas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotos paskutinės sekundės iki tragedijos, skelbia CNN.

JAV pareigūnas neigia S. Lavrovo žodžius

Aukšto rango JAV pareigūnas anksti trečiadienį pareiškė, kad dar nepavyko pasiekti visiško sutarimo dėl esminių sutarties, kuria siekiama užkirsti Iranui kelią susikurti branduolinį arsenalą, punktų.

Tragiška įkaitų dramos Turkijoje baigtis: prokuroras neišgyveno užpuolikai nušauti  (40)

Vėlų antradienio vakarą baigėsi įkaitų drama Stambulo teismo rūmuose. Užpuolikai nušauti, tačiau mirė ir sunkiai sužeistas prokuroras.

„Business Insider“: Rusija nori įtikinti, kad stato milžiniško dydžio superlėktuvą (307)

Rusų konstruojama naujoji transporto priemonė – iš tiesų milžiniško dydžio lėktuvas. Kyla klausimų, ar šis lėktuvas galės pakilti į orą ir ar Rusija iš tikrųjų ketina jį konstruoti.