Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Žydų organizacijų vadovus užrūstino lenkų menas (17)

Žydų organizacijų vadovus papiktino viename Lenkijos muziejuje demonstruojama vaizdo instaliacija, kurioje pavaizduoti nuogi vyrai ir moterys dujų kameroje žaidžia gaudynes.

„Hamas“ lyderis: nenorime naujo karo su Izraeliu (3)

Gazos ruožą valdantis islamistų judėjimas „Hamas“, pasak vieno jo lyderių, nenori naujo karu su Izraeliu. „Mes suinteresuoti ramybe“, - Izraelio radijui pareiškė Ghasi Hamad. Jis interviu davė hebrajų kalba, kurios išmoko kalėdamas Izraelyje.

Internetą sudrebinęs M. Saakašvilio puolimas gintis privertė Ukrainos pareigūną (208)

Ukrainos Odesos gubernatorius, buvęs Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis garsėja savo ūmiu būdu. Internete netruko pasklisti vaizdo įrašai, kaip jis auklėja pareigūnus ir priekaištaudamas jiems nevynioja žodžių į vatą. Tačiau Ukrainos valstybinės aviacijos tarnybos vadovas Denisas Antoniukas nusprendė gintis ir reikalauti kompensacijos.

Naujausias interneto hitas: ančiukų gelbėjimo operacija iš kanalizacijos šulinio (13)

Daugiau nei 20 mln. peržiūrų internete vos per porą dienų – tokiu populiarumu negalėtų pasigirti nė vienas politikas.

Maskvos benamio vaizdo dienoraštis sulaukė milžiniško populiarumo internete (2)

Vienas benamis, kuriantis internetinį žurnalą apie kasdienes savo kovas už būvį Maskvos gatvėse, Rusijoje tapo tikra interneto sensacija.