Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Garsus rusų rašytojas: pas mus – 90 proc. idiotų

2014 spalio mėn. 2 d. 09:20
Garsus vaikų rašytojas Eduardas Uspenskis palaiko muzikantą Andrejų Makarevičių, kuris pastaruoju metu yra tiesiog persekiojamas dėl savo pozicijos Ukrainos ir Krymo atžvilgiu.

V. Putino gerbėjas Vokietijoje: didžiuojuosi

2014 spalio mėn. 2 d. 09:12
Buvęs Vokietijos kancleris Gerhardas Schroederis, artimas Rusijos prezidento Vladimiro Putino draugas, trečiadienį paragino nutraukti vis griežtėjančias sankcijas tarp Europos Sąjungos (ES) ir Rusijos dėl Ukrainos krizės.

E. Kopacz pralaužė ledus papildyta (1)

2014 spalio mėn. 2 d. 08:35
Ewa Kopacz
AP/Scanpix
Lenkijos naujoji premjerė Ewa Kopacz trečiadienį paskatino netikėtą susitaikymo žingsnį šalies politinėje scenoje - jos pirmtakas, būsimasis Europos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas, ir ekspremjero pagrindinis priešininkas opozicijoje pirmąkart per daugelį metų paspaudė vienas kitam ranką.

Afganistane – teroro išpuolis prieš karius, yra aukų (1)

2014 spalio mėn. 2 d. 08:28
Mažiausiai trys Afganistano kariškiai žuvo, o dar septyni buvo sužeisti, kai ketvirtadienio rytą Kabule Talibano judėjimo kovotojai užpuolė kariuomenės autobusą.

Prancūzija kovai su „Islamo valstybe“ pasiųs tris naikintuvus ir karinį laivą

2014 spalio mėn. 2 d. 07:53
Prancūzijos naikintuvas "Rafale"
AP/Scanpix
Prancūzija į savo bazę Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) pasiųs dar tris naikintuvus „Rafale“ ir karinį laivą - į regioną. Toks sprendimas priimtas dėl koalicijos pastangų paremti Irako pajėgas, kovojančias su „Islamo valstybės“ kovotojais, pranešė Gynybos ministerija, kuria remiasi „Reuters“.