Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Ukraina skelbia prisikapsčiusi iki Rusijos valdžios viršūnių (5)

2014 liepos mėn. 23 d. 14:25
Ukrainos Vidaus reikalų ministerija skelbia gavusi neginčijamų įrodymų, kad Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu prisidėjo prie ginklų perdavimo separatistams Ukrainoje, taip pat – kad jis koordinuoja įvairių separatistų būrių veiksmus.

Eiliniai rusai: nejaugi dabar amerikiečiai mus užpuls? (146)

2014 liepos mėn. 23 d. 13:04
Rusijos gyventojai aktyviai aptarinėja įvairias sąmokslo teorijas, su panieka žiūri į separatistus ir neskuba kaltini Vladimiro Putino.

Ukrainos prorusiški sukilėliai traukiasi iš pozicijų (24)

2014 liepos mėn. 23 d. 12:55
Prorusiški sukilėliai palieka savo pozicijas Ukrainos rytinio Donecko miesto prieigose ir traukiasi jo centro link, trečiadienį pranešė Ukrainos kariškiai.

„Costa Concordia“ pradės savo paskutinę kelionę (1)

2014 liepos mėn. 23 d. 12:43
Italijos kruizinis laivas „Costa Concordia“ trečiadienį pradės savo paskutinę kelionę, praėjus pustrečių metų po to, kai jis užplaukė ant uolų ir pusiau nuskendo per naktį įvykusią katastrofą, pareikalavusią 32 žmonių gyvybių.

Rusija į Krymą siunčia papildomas pajėgas (16)

2014 liepos mėn. 23 d. 12:31
Rusija trečiadienį paskelbė pradedanti plėsti ir modernizuoti savo Juodosios jūros laivyną, kurio pagrindinė bazė yra Kryme, pasiųsdama ten naujų antvandeninių ir povandeninių laivų, praėjus vos keliems mėnesiams nuo Maskvos įvykdytos to Ukrainai priklausančio Ukrainos pusiasalio aneksijos.