Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Paskelbta gąsdinanti prognozė: tai gali turėti pražūtingų pasekmių

Dabartinis El Ninjo reiškinys virš Ramiojo vandenyno atogrąžų dalies gali tapti pačiu stipriausiu per daugiau kaip 60 metų, tvirtina ekspertai.

Paryžiuje kilo gyvybes pasiglemžęs gaisras

Paryžiaus šiaurėje per gaisrą daugiabutyje žuvo aštuoni žmonės.

Parlamentas panaikino Gvatemalos prezidento neliečiamybę

Gvatemalos parlamentas panaikino korupcija kaltinamo šalies prezidento Otto Perezo neliečiamybę, tai leis pradėti tyrimą prieš prezidentą. Už atitinkamą rezoliuciją vieningai balsavo 132 posėdyje dalyvavę deputatai, praneša agentūra AFP.

Lvovo akademikas kuria pirtį ministrui A. Avakovui už rusų kalbą (44)

Lvovo Nacionalinio universiteto dėstytojas Sviatoslavas Litynskis padavė į teismą Ukrainos vidaus reikalų ministrą Arseną Avakovą už tai, kad jis kalba rusiškai. Apie tai skelbia leidinys „Vesti“, rašo lenta.ru.

Chaosas Lamanšo tunelyje: eismas užblokuotas, keleiviai įstrigo tamsoje papildyta (131)

Geležinkelių bendrovės „Eurostar“ keleiviai antradienį įstrigo tamsoje, kai „įsibrovėliai“ blokavo bėgius, dar kartą sutrikdydami eismą Lamanšo tuneliu, kuriuo daug migrantų mėgina pasiekti Didžiąją Britaniją.