Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

JAV prabilo apie atkirtį V. Putinui (13)

JAV viceprezidentas Joe Bidenas trečiadienį pasmerkė Kremliaus vadovo Vladimiro Putino „gryną agresiją“ Ukrainoje, perspėdamas, kad Vakarų šalys turi būti pasiryžusios atsakyti į Rusijos veiksmus tolesnėmis sankcijomis, jeigu prireiktų.

Dėl Ukrainos susitarta už nugaros? (112)

Stovėdamas priešais nedidelę cerkvę Maskvoje praėjusių metų rugsėjo mėn. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasakojo žurnalistams, kad uždegė žvakes bažnyčioje už tuos, kurie buvo sužeisti ir paaukojo savo gyvybes gindami „Novorosiją“.

Šiaurės Korėja išplatino nerimą keliantį vaizdo įrašą Pietų Korėja: tai – klastotė (24)

Vaizdo įrašas, kuriame matyti balistinės raketos paleidimas iš Šiaurės Korėjos povandeninio laivo, paskelbtas KLDR propagandiniame tinklalapyje „Uriminzokkiri“, yra klastotė.

„Islamo valstybė“ surengė viešą kraupią egzekuciją: sušaudė 20 žmonių (7)

Grupuotė „Islamo valstybė“ (IS) trečiadienį Sirijos senoviniame Palmyros mieste sušaudė 20 žmonių, esą kovojusius vyriausybės pusėje, pranešė nevyriausybinė organizacija.

Prancūzija iškėlė sąlygas Iranui (3)

Prancūzijos užsienio reikalų ministras Laurentas Fabiusas trečiadienį pareiškė, kad jo šalis nepritars sutarčiai dėl Irano branduolinės programos, jeigu Teheranas neužtikrins priėjimo inspektoriams prie visų savo objektų, taip pat ir karinių.