Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Pragariška kelionė vienu didžiausių pasaulyje laivų (1)

Vienas naujausių ir didžiausių pasaulio kruizinių laivų pirmadienį pasuko atgal į savo pagrindinį uostą, kai galinga audra apgadino lainerį ir sukrėtė keleivius.

Turkija prie Sirijos pasienio sulaikė 34 sprogmenimis nešinus žmones (3)

Turkijos kariuomenė sulaikė 34 žmones ir iš jų konfiskavo 15 kilogramų sprogmenų bei keturias savižudžių liemenes.

Rytų Ukrainoje – sprogimas, žuvo keturi žmonės (2)

Ukrainos separatistiniame rytiniame regione keturi civiliai žuvo trečiadienį, kai keleivinis mikroautobusas užvažiavo ant minos, pranešė Kijevo pareigūnai.

Pranešė apie R. T. Erdogano grasinimus: Europos laukia didelės bėdos (229)

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pagrasino Europos Komisijos vadovui Jeanui-Claude'ui Junckeriui ir Europos Vadovų Tarybos pirmininkui Donaldui Tuskui, kad užtvindys Europą pabėgėliais, jeigu Europos Sąjunga nepakeis susitarimo su Ankara sąlygų.

Nufilmuota: Indijos kaime įsiutęs dramblys apgadino 100 pastatų

Rytinėje Indijos Vakarų Bengalijos valstijoje esančioje gyvenvietėje siautėjo laukinis dramblys. Anot vietos gyventojų, jis kaip reikiant apgadino daugiau nei 100 pastatų.