Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

D. Britanijos šaltinis: Ukrainos teritorijoje - tūkstančiai Rusijos karių atnaujinta 23.02 (291)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 22:42
Didžiosios Britanijos Vyriausybės šaltinių teigimu, Rusija į rytinę Ukrainą pasiuntė 4-5 tūkst. karių, turinčių padėti prorusiškiems separatistams kovoti Luhansko ir Donecko srityse, penktadienį pranešė CNN.

Žurnalistas tikina sužinojęs, apie ką V. Putinas kalbėjosi su P. Porošenka (53)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 21:57
Ukrainos ir Rusijos prezidentų derybos Minske labiau įsiminė dėl antraeilių dalykų, pavyzdžiui dėl rankos paspaudimo, o ne dėl apčiuopiamų susitikimo rezultatų, savo tinklaraštyje teigia žurnalistas Sergejus Leščenka, skelbia gazeta.ua.

Šveicarijoje mirė automobilyje užmirštas kūdikis (21)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 21:51
Šveicarijoje mirė automobilyje užmirštas kūdikis
DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
Šveicarijoje mirė 16 mėnesių kūdikis, užmirštas vieno iš tėvų prie bendrovės esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, pranešė penktadienį prokuroras.

Lenkija neįsileido Rusijos gynybos ministro lėktuvo papildyta 20.36 (105)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 20:19
Sergejus Šoigu, Vladimiras Putinas
AP/Scanpix
Lėktuvas Tu-154, kuriuo iš Slovakijos į Maskvą grįžo Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu nebuvo įleistas į Lenkijos oro erdvę. Tokią žinią paskelbė agentūros RIA Novosti korespondentas, tuo metu buvęs lėktuve, informuoja svetainė Wirtualna Polska.pl.

Vokietija apie Ukrainą: visos viltys žlunga (244)

2014 rugpjūčio mėn. 29 d. 19:52
Vokietija perspėjo penktadienį, kad krizė Ukrainoje slysta „iš kontrolės“, kai Europos Sąjungos šalių užsienio reikalų ministrai grumiasi ieškodami, kaip atsakyti į tai, ką kai kurie vadina Rusijos invazija.