Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

B. Nemcovo dukrai Varšuvoje įteiktas apdovanojimas (24)

Nužudyto Rusijos politiko Boriso Nemcovo dukrai žurnalistei Žanai Nemcovai Varšuvoje įteiktas „Solidarumo“ apdovanojimas už demokratijos ir žmogaus teisių gynimo pastangas.

Regiono vadovas: rinkimai parodys, ar Katalonija nori nepriklausomybės

Rugsėjo 27 d. Katalonijos autonominėje srityje įvyksiantys parlamento rinkimai parodys, ar katalonai nori nepriklausomybės. Tai antradienį pareiškė šio Ispanijos regiono vyriausybės vadovas Artūras Masas.

Makedonijoje praūžė gyvybes pasiglemžusi audra

Makedonijos šiaurės vakarus užklupusi smarki audra nusinešė keturių asmenų, tarp jų trijų vaikų, gyvybes, o dar 16-a žmonių per stichijos šėlsmą buvo sužeisti, antradienį pranešė vyriausybė.

Rusija kartoja teritorines pretenzijas (47)

Rusija pateikė Jungtinėms Tautoms paraišką dėl papildomų 1,2 mln. kvadratinių kilometrų Arkties šelfo, tampančio tarptautinių santykių įtampos tašku.

Amerikiečių karybos ekspertas apie Rusijos pajėgų pergrupavimą: tai neįtikėtina (204)

Karybos eksperto iš JAV Phillipo Karberio teigimu, Rusija rengiasi naujam puolimui Ukrainoje. Taip jis mano, nes rusai keičia karinių pajėgų dislokavimą ir savo kariuomenės struktūrą.