Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Ukrainoje nepavydėtinoje padėtyje beveik 2 mln. vaikų (102)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 19:28
Ukrainoje nepavydėtinoje padėtyje beveik 2 mln. vaikų
A.Morozovo nuotr.
Daugiau nei 1,7 milijono vaikų karinio konflikto draskomoje Rytų Ukrainoje susiduria su ypatingai rimta situacija, perspėja Jungtinių Tautų vaikų fondas (UNICEF). Jų padėtį dar labiau apsunkina žvarbus žiemos oras, praneša CNN.

V. Putino konferencijos užkulisiai: dauguma nesuprato (328)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 19:16
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį surengė dešimtą spaudos konferenciją. Ji truko tik 3 val. ir 10 min. – kur kas trumpiau nei ankstesnės spaudos konferencijos.

„Islamo valstybė“ įvykdė egzekuciją 100 dezertyruoti mėginusių užsieniečių kovotojų (33)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 18:20
Džihadistų judėjimas „Islamo valstybė“ (IS) įvykdė egzekuciją 100 savo užsieniečių kovotojų, kurie mėgino pasitraukti iš ekstremistų „sostinės“ – Rakos miesto Sirijoje, šeštadienį pranešė dienraštis „Financial Times“.

Austrijos oro uoste sulaikyta pora, kurios bagaže rastas kulkosvaidis (7)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 17:50
Vokiškas kulkosvaidis Maxim MG 08. Šovinys – 7,92×57mm. Kulkosvaidis aušinamas vandeniu, užtaisomas šovinių juostomis, šaudymo tempas – 450 šūvių/min., svoris (su vandeniu) – apie 69 kg, efektyvaus šaudymo nuotolis – 2000 m.
Organizatorių archyvo nuotr.
Vienas Austrijos pilietis ir Turkijos pilietė buvo suimti lėktuve, turėjusiame išskristi iš Vienos į Stambulą, kai jų registruotame bagaže buvo rastas kulkosvaidis, šeštadienį pranešė pareigūnai.

Pranciškonų ordinas atsidūrė ant bankroto slenksčio (22)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 17:35
Pranciškonų ordinas atsidūrė ant bankroto slenksčio
AOP nuotr.
Pranciškonų ordinas, įkurtas turto išsižadėti raginusio Šv. Pranciškaus Asyžiečio, pakliuvo į sunkią finansinę padėtį, kai buvo atskleista didžiulio masto sukčiavimo schema, ir dabar prašo pagalbos.