Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Užsienyje

Prestižinė Europos Parlamento premija skirta ginekologui (2)

2014 spalio mėn. 21 d. 20:40
Antradienio vakarą Europos Parlamento Pirmininkų sueiga (EP ir jo frakcijų pirmininkai) nutarė skirti šių metų Sacharovo premiją už minties laisvę Kongo Demokratinės Respublikos ginekologui Denisui Mukwege.

Sirijos kurdams skirtas JAV krovinys su ginklais pateko į islamistų rankas (38)

2014 spalio mėn. 21 d. 19:54
JAV karinėms oro pajėgoms nepavyko išvengti klaidos. Vienas iš 28 kurdams skirtų paketų su ginklais, amunicija ir medikamentais, kurie sekmadienį buvo išmesti virš Sirijos Kobanės miesto, pateko į džihadistų rankas. Tai pripažino JAV gynybos departamentas, rašo „spiegel.de“.

NATO naikintuvai buvo pasiųsti perimti rusų karo lėktuvo virš Baltijos jūros (45)

2014 spalio mėn. 21 d. 19:50
NATO naikintuvai buvo pasiųsti perimti rusų karo lėktuvo virš Baltijos jūros
luftwaffe.de nuotr.
Latvijos kariškiai pranešė, kad per pastarąsias dvi dienas NATO naikintuvai du kartus buvo pakelti perimti Rusijos karinio lėktuvo virš Baltijos jūros.

Įvykdyta išpuolių serija Bagdade ir Kabule

2014 spalio mėn. 21 d. 19:05
Išpuolių serija Bagdade
AP/Scanpix
Per išpuolių seriją Irako sostinėje Bagdade antradienį žuvo mažiausiai 21 žmogus, praneša agentūra „Reuters“. Tuo tarpu AFP skelbia, kad per išpuolį Afganistano sostinėje Kabule žuvo mažiausiai keturi afganų kariai.

Islamistai paskelbė vaizdo įrašą, kuriame tėvas negyvai užmėto dukterį akmenimis (155)

2014 spalio mėn. 21 d. 18:29
Grupuotė „Islamo valstybė“ antradienį internete paskelbė vaizdo įrašą, kuriame pagyvenęs siras dalyvauja savo dukters, kuri buvo įtariama svetimavimu, egzekucijoje.