Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Briuselyje vėl veiks mokyklos ir metro (3)

Briuselyje nuspręsta vėl atidaryti dėl saugumo prieš keturias dienas uždarytus metro ir mokyklas, skelbia BBC.

Numuštas Rusijos lėktuvas: Sirijoje veikianti grupuotė atsiuntė vaizdo įrašą Rusija: antrasis pilotas buvo paimtas Sirijos armijos (304)

Turkija Rusijos karo lėktuvą numušė netoli Sirijos sienos, tvirtindama, kad naikintuvas pažeidė jos oro erdvę. Tai vienas rimčiausių viešai pripažintų susidūrimų tarp NATO narės ir Rusijos per pastaruosius penkis dešimtmečius.

Peru ir Brazilijos pasienį supurtė galingas žemės drebėjimas

Peru ir Brazilijos pasienio regioną antradienį supurtė galingas 7,5 balo žemės drebėjimas, pranešė JAV Geologijos tarnyba (USGS).

Prancūzijoje – įkaitų drama Policijos operacija baigta, įkaitai - saugūs  (208)

Rubė, mieste šiaurės Prancūzijoje, netoli sienos su Belgija, – įkaitų drama. Keli žmonės sužeisti per šaudynes, praneša BBC. Patvirtinta, kad įkaitų drama susijusi su apiplėšimu, o ne teroristiniais išpuoliais. Kelių valandų policijos operacija baigta, pranešta, kad įkaitai jau išlaisvinti ir yra saugūs.

Suomija sukrėsta migrantų išpuolio, Švedija griežtina įstatymus (99)

Suomijos premjeras Juha Sipila pareiškė esąs sukrėstas 14-metės suomės išžaginimo ir antradienio vakarą iškvietė šalies teisingumo ir vidaus reikalų ministrus į skubų pasitarimą, praneša „Interfax“. Tuo tarpu Švedija griežtina prieglobsčio įstatymus.