Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Žmogus, už kurio galvą siūlomas 6,5 mln. dolerių atlygis: jie žino, kur mus surasti (1)

2015 sausio mėn. 30 d. 00:09
Niekas nekaltintų dvasininko Terry Joneso, jeigu jis dabar pasislėptų. Tačiau „al Qaeda“ tarptautinių taikinių sąraše antruoju numeriu įvardytas žmogus – skandalingas Floridos pastorius, pagarsėjęs tuo, kad sudegino Koraną – nesislapsto, rašo „The Washington Post“.

Ukrainos rytuose gyvena be vandens ir elektros: padėtis tik blogėja (5)

2015 sausio mėn. 29 d. 23:16
Mariupolis
AP/Scanpix
Kijevo pareigūnai pranešė, kad per pastarąsias 24 valandas Ukrainos rytiniuose separatistų regionuose žuvo penki Kijevo kariai ir trys civiliai, informuoja „Reuters“.

Organizuoja skubias derybas dėl krizės Ukrainoje (13)

2015 sausio mėn. 29 d. 22:32
Organizuoja skubias derybas dėl krizės Ukrainoje
AP/Scanpix
Kitas Ukrainos, Rusijos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) derybų dėl krizės rytinėje Ukrainoje ratas įvyks Minske sausio 30 dieną, pranešė ketvirtadienį Baltarusijos užsienio reikalų ministerija.

A. Lukašenka teigia pagal Rusijos dūdelę nešoksiantis (50)

2015 sausio mėn. 29 d. 21:55
Baltarusija išsaugos partnerystę su Rusija, bet taip pat plėtos savo santykius su Vakarais, ketvirtadienį pareiškė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka.

Džihadistų pagrobto japono įkaito žmona maldauja išgelbėti jos vyrą (5)

2015 sausio mėn. 29 d. 21:40
Džihadistų pagrobto japono įkaito žmona maldauja išgelbėti jos vyrą
AP/Scanpix
Japonų žurnalisto Kenji Goto žmona, kurios vyrui „Islamo valstybės“ džihadistai grasina įvykdyti egzekuciją, ketvirtadienį nutraukė tylą, likus kelioms valandoms iki jo gyvybę išgelbėti galinčio įkaitės paleidimo termino pabaigos.