Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Užsienio naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Izraelio prokuroras reikalauja griežtos bausmės palestinietį gyvą sudeginusios gaujos vadeivai (4)

Izraelio prokuratūra antradienį pareikalavo įkalinimo iki gyvos galvos vienam žydui, kuris, kaip nustatyta, vadovavo grupei asmenų, sudeginusių gyvą palestiniečių paauglį 2014 metais.

Rusų „Naktiniai vilkai“ įvažiavo į ES teritoriją (145)

Į Berlyną paminėti Rusijos pergalės Antrajame pasauliniame kare vykstantys rusų „Naktiniai vilkai“, anot žiniasklaidos, per Slovakiją įvažiavo į Europos Sąjungą (ES). Grupės nariai nusifotografavo prie Bratislavos oro uosto ir nuotraukas paskelbė feisbuke

JAV ragina NATO stoti į karą prieš IS (21)

JAV spaudžia NATO įsitraukti į karą su „Islamo valstybe" (IS). Vokiečių portalo „spiegelonline“ informacija, amerikiečių diplomatai praėjusiomis dienomis Briuselyje reikalavo, kad Aljanso „Awacs“ lėktuvai kiek įmanoma greičiau kiltų į orą paremti oro antskrydžių prieš IS pozicijas Sirijoje ir Irake. Tai būtų pirmas kartas, kai NATO tiesiogiai dalyvauja oro kare Sirijoje.

JT Saugumo Taryba reikalauja saugoti karo zonose esančias ligonines (3)

Jungtinių Tautų Saugumo Taryba antradienį pareikalavo, kad visos kovojančios šalys saugotų ligonines ir klinikas; tai ji nurodė rezoliucijoje, kurioje atkreipiamas dėmesys į nerimą keliantį išpuolių, per kuriuos nukenčia medicinos darbuotojai, skaičiaus padidėjimą viso pasaulio karo zonose.

Kenijoje iš griuvėsių ištraukta mergaitė, ten prabuvusi keturias dienas

Kenijos sostinėje Nairobyje gelbėtojai antradienį iš septynių aukštų pastato griuvėsių ištraukė septynių mėnesių kūdikį, praėjus keturioms dienoms nuo šio daugiabučio griūties, nusinešusios mažiausiai 23 gyvybes.