Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai

 (8)
Tuvoje gesindami gaisrą miške žuvo devyni parašiutininkų-desantininkų priešgaisrinės tarnybos desantininkai, skelbia lenta.ru.
Tuvoje gesindami gaisrą žuvo devyni ugniagesiai
© Reuters/Scanpix

Gaisras buvo išplitęs Tuvos Baytaginsko regione buvo išplitęs į 500 ha. Gaisro likvidavime dalyvavo 13 parašiutininkų ugniagesių grupė. Preliminariais duomenimis, iš gaisro gesinimo vietos grįžo 4 žmonės, likusieji laikomi žuvusiais.

Informacijos apie desantininkų mirties aplinkybes nepateikiama.

Dėl gaisro miškuose Tuvoje nuo birželio 5 d. galioja nepaprastoji padėtis. Pagalbai yra skirta 100 ugniagesių desantininkų iš Federalinio rezervo.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (8)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Užsienyje

Iš bepiločio lėktuvo nufilmuotas žemės drebėjimo nusiaubtas Katmandu (1)

Mėgėjo nufilmuotame reportaže iš radijo bangomis valdomo lėktuvėlio praėjus dienai po žemės drebėjimo Katmandu, matyti nusiaubtas miestas iš paukščio skrydžio. Per balandžio 25-os žemės drebėjimą buvo sugriautas Dharaharos bokštas ir kelios šventyklos Nepalo sostinėje, žuvo daugiau nei 3700 žmonių.

V. Janukovyčiaus sąskaitų užsienyje nerado (3)

Ukrainos generalinė prokuratūra nerado buvusio šalies prezidento Viktoro Janukovyčiaus sąskaitų užsienyje.

Sniego lavinos smūgį išgyvenęs vyras pasakoja apie patirtą siaubą

Dokumentinių filmų kūrėjas iš Niujorko Michaelas Churtonas teigia esąs labai lamingas žmogus, nes jam pavyko išgyventi smarkų žemės drebėjimą ir sniego laviną Everesto stovykloje, kur jis filmavo dokumentinę juostą.

JAV degalus vežęs sunkvežimis virto milžinišku fakelu

Kalifornijoje užsidegė benziną vežęs sunkvežimis, todėl teko uždaryti dalį greitkelio. Filmuotame reportaže matyti, kaip į orą kyla tamsūs dūmai ir didelė liepsna.

Rusų baikeriai išgirdo „ne“ papildyta 16.35 (477)

Lenkijos pasieniečiai Terespolio pasienio patikros poste į šalį nepraleido baikerių iš klubo „Naktiniai vilkai“, kurie vykdo žygį iš Maskvos į Berlyną.