Turkijos policija nukovė susisprogdinti ketinusį „Islamo valstybės“ kovotoją

 (1)
Turkijos policija nukovė „Islamo valstybės“ (IS) kovotoją, kuris, kaip įtariama, rengėsi susisprogdinti. Trečiadienį apie tai pranešė valstybinė Turkijos naujienų agentūra, skelbia „Reuters“.
© AP/Scanpix

Vyras buvo nukautas per susišaudymą, kuris įvyko policijai atliekant operaciją viename Turkijos sostinės Ankaros priemiestyje esančiame pastate.

Kovotojas nepakluso pareigūnų nurodymams pasiduoti ir ėmė šaudyti, todėl policija atsakė tuo pačiu, skelbė naujienų agentūra.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Vokietijai truko kantrybė: žada persvarstyti savo santykius su Turkija (1)

Vokietija ketvirtadienį pažadėjo imtis skaudžių priemonių, turinčių paveikti turizmą ir investicijas Turkijoje, taip pat atlikti komplikuotų santykių su šia šalimi visapusišką „reviziją“.

Kijeve draugai ir kolegos pareiškė pagarbą nužudytam žurnalistui Šeremetui

Žurnalisto Pavelo Šeremeto, kuris prieš metus buvo nužudytas Ukrainos sostinėje Kijeve, draugai ir kolegos ketvirtadienį surengė demonstraciją ir reikalauja valdžios atsakymų dėl to, kodėl jo brutalus nužudymas nėra išaiškintas.

Rytų Ukrainoje kovos intensyvėja: per parą žuvo devyni vyriausybės pajėgų kariai (19)

Ukrainoje devyni vyriausybės pajėgų kariai žuvo, o dar penki buvo sužeisti per pastarąją parą šalies rytinėje dalyje įvykusius susirėmimus su prorusiškais separatistais ir kitokius incidentus, ketvirtadienį pranešė Gynybos ministerijos atstovas Andrijus Lysenka.

„Rzeczpospolita“: Rusija stengiasi įtraukti Izraelį į ginčą su Lenkija dėl sovietinių paminklų (14)

Maskva stengiasi įtraukti Izraelį į savo ginčą su Lenkija dėl Varšuvos sprendimo išplėsti komunizmo ir kitų totalitarinių režimo propagandą draudžiantį įstatymą ir pašalinti tokią ideologiją šlovinančius paminklus, trečiadienį rašo dienraštis „Rzeczpospolita“.

„Obamacare“ atšaukimo pasekmės – 32 mln. amerikiečių be sveikatos draudimo (8)

Jei būtų atšaukta buvusio JAV prezidento Baracko Obamos sveikatos apsaugos reforma, iki 2026 metų sveikatos draudimo grėstų netekti 32 mln. amerikiečių, teigia ekspertai, kuriais remiasi agentūra „Reuters“.