Turkijoje per aviacijos šou sudužus lėktuvui žuvo garsus pilotas

 (12)
Turkijos valstybinė naujienų agentūra paskelbė, kad per aviacijos šou šalies pietuose sudužo lėktuvas ir žuvo jo pilotas.
© Stopkadras

„Anadolu Ajansi“ pranešime sakoma, kad daugiau niekas per tą sekmadienio incidentą Adanos mieste nenukentėjo. Koks lėktuvas sudužo, kol kas nepranešama.

Aviacijos šou buvo surengtas per valstybinę šventę 94-osioms šalies nepriklausomybės karo metinėms.

Privati naujienų agentūra „Dogan“ pranešė, kad žuvęs pilotas buvo vienas labiausiai prityrusių Turkijos akrobatinio skraidymo meistrų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Vyras užpuolė „Lidl“ darbuotoją, neleidusį į parduotuvę įsivesti avies (25)

Šiaurės Airijoje, Portraše, vyrui uždrausta lankytis „Lidl“ prekybos centre po to, kai jis, tariamai, užpuolė parduotuvės darbuotoją, neleidusi į vidų įsivesti avies, rašo metro.co.uk.

P. Porošenka kritikuoja Rusiją dėl ginklų tiekimo sukilėliams (20)

Ukrainos prezidentas Petro Poroshenko pirmadienį pareikalavo, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas stabdytų ginklų tiekimą sukilėliams, Prancūzijos ir Vokietijos vadovams stengiantis atgaivinti taikos susitarimą.

Dėl sausros Romoje galimai bus ribojamas vandens vartojimas (3)

Dėl užsitęsusios sausros Italijos sostinėje Romoje gali būti ribojamas vandens vartojimas. Užsitęsusi sausra paveikė beveik du trečdalius Italijos dirbamosios žemės, o tai šalies žemės ūkiui kainuos apie 2 mlrd. eurų, informuoja transliuotojas BBC.

Nuo rugsėjo 1 dienos įsteigiama Kolumbijos FARC sukilėlių politinė partija

Vykdydami istorinį taikos susitarimą, kairieji Kolumbijos revoliucinių ginkluotųjų pajėgų (FARC) sukilėliai, grupuotei tampant civiliais, nuo rugsėjo 1 dienos įsteigs politinę partiją.

Rusija pranešė dislokuojanti savo pajėgas saugumo zonoms Sirijoje stebėti (18)

Rusija pradėjo dislokuoti savo karo policijos pajėgas dviejų Sirijoje steigiamų saugumo zonų stebėjimui,pranešė pirmadienį Gynybos ministerija.