Tokiją sukrėtė stiprus žemės drebėjimas

Japonijos sostinę Tokiją ir jo rytinius priemiesčius šeštadienį sukrėtė gana stiprus žemės drebėjimas, pranešė Meteorologijos agentūra.
Žemės drebėjimas, kurio stiprumas siekė 5,8 balo pagal Richterio skalę, labiausiai buvo jaučiamas į rytus nuo Tokijo esančios Tibos prefektūros priemiesčiuose, kur galėjo būti padaryta žala pastatams, pranešė agentūra.

Žemės drebėjimas buvo pakankamai stiprus, kad nuo lentynų numestų daiktus ir priverstų siūbuoti sostinės pastatus. Tačiau kol kas nėra jokių pranešimų apie padarytą žalą ar nukentėjusiuosius.

Naritos oro uostas, pagrindinis tarptautinio susisiekimo su Tokijumi kelias, esantis Tibos prefektūroje į rytus nuo sostinės, po požeminių smūgių trumpam uždarė savo pagrindinį taką.

Tokiją ir rytinius jo priemiesčius jungiančios geležinkelio linijos taip pat buvo trumpam uždarytos, pranešė transporto vadovai.

17 val. 54 min. (8 val. 54 min. Grinvičo laiku) prasidėjusio žemės drebėjimo epicentras buvo šiaurinėje Tibos prefektūroje, maždaug už 100 kilometrų į rytus nuo Tokijo. Meteorologijos agentūros pranešimu, cunamio grėsmės nėra.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

„Islamo valstybės“ kovotojai atakavo policijos kompleksą Irako šiauriniame Kirkuko mieste

Automatais ir sprogmenimis ginkluoti kovotojai penktadienį paryčiais atakavo policijos kompleksą Irako šiauriniame Kirkuko mieste.

Filipinų lyderio pasisakymai kelia sumaištį dėl šalies užsienio politikos

Filipinų lyderio Rodrigo Duterte sukrečiantis pareiškimas apie „atsisveikinimą“ su JAV sukėlė sąmyšį dėl šalies užsienio politikos.

Arktyje rusai aptiko nacių meteorologijos stoties pėdsakus (1)

Rusų mokslininkai aptiko objektų, kaip manoma, ten užsilikusių nuo 1943 m., kai vienoje iš Arkties salų Barenco jūroje veikė nacių meteorologinė stotis, žinoma kodiniu pavadinimu „Schatzgraber“. Rusijos Arkties nacionalinio parko atstovai paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota vasaros ekspedicija į Prano Juozapo salyne esančią Aleksandros žemę, kur nuo 1943 m. rugsėjo mėn. iki 1944 m. liepos mėn. dirbo 10 asmenų.

Europa po A. Merkel viešpatavimo: visi pasikeitimai bus į bloga (12)

Ateinančiais metais Vokietijos laukia federaliniai rinkimai, o naujai suformuotas Bundestagas rinks naują šalies kanclerį. Kol kas dar nėra aišku, ar dabartinei Vokietijos kanclerei Angelai Merkel pavyks išsilaikyti šiame poste (šiuo metu jos pačios ir jos atstovaujamos Krikščionių demokratų sąjungos (CDU) reikalai neatrodo itin geri).

Čekija įkūrė tarnybą kovai su Rusijos propaganda (22)

Čekijos VRM vadovas Milanas Chovanecas įkūrė tarnybą kovai su informacija, kurią šalies valdžia apibūdina kaip Rusijos propagandą, praneša „Reuters“.