Teroristų užgrobtas lėktuvas praskrido ir virš Lietuvos

 (1)
Teroristų užgrobtas Afganistano lėktuvas pakeliui iš Maskvos į Londoną skrido ir virš Lietuvos, pranešė dienraštis "Lietuvos rytas".
Laikraščio žiniomis, aviakompanijos "Ariana" laineris "Boeing 727" įskrido iš Baltarusijos į Lietuvos oro erdvę sekmadienį pusę antros nakties ir maždaug 10-ties kilometrų aukštyje skrido apie 20 minučių iki Lenkijos.

Pasak "Lietuvos ryto", lėktuvo įgula buvo įjungusi specialų radijo atsakiklio signalą, pagal kurį Vilniaus skrydžių vadovai nustatė, jog lėktuvas užgrobtas.

Skrydžių valdymo tarnybos ir Regiono skrydžių valdymo centro bei Užsienio reikalų ministerijos pareigūnai pirmadienį BNS korespondentui teigė neturį informacijos apie teroristų užgrobto lėktuvo skrydį per Lietuvos oro erdvę.

Pasak neoficialių šaltinių, toks "nežinojimas" kai kuriais atvejais yra parankus, kai šalis neturi galimybių nutraukti nesankcionuotą skrydį bei patirties, kaip spręsti krizes, susijusias su tarptautinių teroristų užgrobtais užsienio lėktuvais.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

H. Clinton šeimos drama: gražuolių antplūdis ir politiniai maitvanagiai (29)

„Beveik visą santuokinį gyvenimą, o ji santuokoje gyvena jau 40 metų Hillary Clinton kovojo su kaltinimais, susijusiais su jos sutuoktinio neištikimybe, - rašo „The Washington Post“. – Buvo net ir ieškinys dėl seksualinio priekabiavimo, didelio masto tyrimas ir netgi balsavimas dėl jo pašalinimo iš pareigų, o pagrindinė jam reikšta pretenzija buvo susijusi su atsisakymu pasakyti tiesą dėl santykių su Baltųjų rūmų stažuotoja.“

Daugiau nei šimtui šeimų Libijoje gresia mirti iš bado (25)

Daugiau nei šimtas šeimų, gyvenančių apsuptyje viename Libijos rajone, gali mirti iš bado, įspėjo tarptautinė nevyriausybinė žmogaus teisių gynimo organizacija „Amnesty International“.

Pakistanas: ginkluoti užpuolikai pražudė šešis civilius ir vieną policijos pareigūną

Pakistano pareigūnai praneša, kad nežinomi ginkluoti užpuolikai šalies pietvakariuose nužudė šešis civilius. Taip pat jie skelbia, kad pietinėje šalies dalyje šauliai nukovė du nužudymu įtariamus asmenis lydėjusį policijos pareigūną. Užpuolikų tikslas buvo išlaisvinti įtariamuosius, praneša AP.

Pietų Sudano kariuomenė užblokavo 100 tūkst. žmonių (4)

Jungtinių Tautų Pabėgėlių agentūra, kuria remiasi „Interfax“, penktadienį pranešė, kad Pietų Sudano pietryčiuose esančiame Jėjaus mieste užblokuota apie 100 tūkstančių žmonių, jiems visiems labai trūksta maisto produktų ir medikamentų.

„USA Today“ perspėja nebalsuoti už pavojingą demagogą D. Trumpą (53)

JAV dienraštis „USA Today“ nukrypo nuo įprastos praktikos ir penktadienį išreiškė palaikymą vienam iš prezidento rinkimų kampanijos dalyvių.