Teksase įvykdyta mirties bausmė

Už 1989 metais įvykdytą žmogžudystę nuteistam 31 metų O. Barnesui suleista mirtina injekcija. Jis mirė po 6 min., 18 val. 34 min. vietos laiku (2 val. 34 min. Lietuvos laiku ketvirtadienį).

Paskutiniame savo pareiškime, jau sėdėdamas mirtininko kėdėje, O. Barnesas dar kartą pakartojo esąs nekaltas. Jis paragino savo šalininkus tęsti "kovą" prieš mirties bausmę.

"Ačiū, kad įrodinėjote mano nekaltumą, nors teismai to ir nepripažino", sakė jis.

"Gyvenimas man nebuvo teisingas, bet tikiu, kad dabar, susitikus tiek daug mane parėmusių žmonių, viskas baigsis, o ateityje tai galbūt paskatins priimti geresnius nuosprendžius", prieš prarasdamas sąmonę sakė nuteistasis.

O. Barnesas nuteistas už 1989 metų lapkričio 29 dieną įvykdytą savo kaimynės Helen Bass (Helen Beis) apiplėšimą ir nužudymą. Moteris savo namuose buvo išžaginta, sumušta, subadyta ir nušauta į galvą.

Trečiadienį JAV aukščiausiasis teismas atmetė nuteistojo apeliaciją.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Irakas prašo, o JAV rengiasi atsiųsti daugiau karių Mosulo puolimui

Irakas parašė Vašingtono atsiųsti daugiau instruktorių ir patarėjų, rengiantis mūšiui dėl Mosulo, kurį siekiama išvaduoti iš džihadistų grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) rankų, pranešė trečiadienį premjero tarnyba.

Egipto teismas nuteisė 40 įtariamų IS narių (1)

Egipto teismas kalėti iki gyvo galvos nuteisė 40 asmenų, įtariamų ryšiais su grupuote „Islamo valstybė“ (IS) bei pagalba verbuojant jaunimą prisijungti prie Sirijoje ir Irake veikiančių ekstremistų, praneša naujienų agentūra AP.

Danijoje dalijamas purškalas savigynai nuo migrantų (2)

Artėjant Danijos parlamento rinkimams šalies nacionalistai eksploatuoja pabėgėlių įvykdytų moterų užpuolimų temą, kad atkreiptų į save dėmesį ir pelnytų politinių taškų, praneša "News.ru".

Lenkijos prokurorai pateikė kaltinimus dėl Rusijos piliečio bepiločio (8)

Lenkijos prokurorai trečiadienį pranešė pareiškusi kaltinimus Rusijos piliečiui dėl oro erdvės naudojimo įstatymų pažeidimų už bepiločio aparato skraidinimą virš ministro pirmininko kanceliarijos Varšuvoje, neturint tam leidimo.

Šveicarijoje sudužo kariuomenės sraigtasparnis (1)

Šveicarijoje vienoje aukštoje kalnų perėjoje trečiadienį sudužo karinis sraigtasparnis, sakoma Gynybos ministerijos „Twitter“ pranešime.