Tbilisis nepatvirtina, kad Radujevas prisidėjo prie teroro akto prieš Ševardnadzę

Tai interviu agentūrai "Interfax" antradienį pareiškė Gruzijos valstybės saugumo ministerijos Ryšių su visuomene valdybos viršininkas Gela Siladzė.

Pasak G. Siladzės, tada Gruzijos tardytojai neturėjo galimybės apklausti S. Radujevą dėl jo pareiškimo, kad teroro aktą prieš S. Ševardnadzę įvykdė su jo žinia organizacija "Vilkai be sienų".

Kaip pažymėjo G. Siladzė, S. Radujevas galėjo prisidėti prie teroro akto Tbilisyje, nes pasikėsinime į E. Ševardnadzę 1998 metais rasta čečėnų pėdsakų ir tiesiogiai jo vykdytojai drauge su gruzinais buvo čečėnai, parengti vienoje Khattabo (Chatabo) stovyklų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Šveicarai referendume pritarė nacionalinės žvalgybos galių išplėtimui (2)

Sekmadienį vykusiame referendume Šveicarijos gyventojai pritarė nacionalinės žvalgybos galių išplėtimui. Tai rodo autoritetingo tyrimų instituto „gfs.bern" paskelbtos prognozės, kuriomis remiasi agentūra dpa.

Įtakingas JAV laikraštis „New York Times" paskelbė prezidento rinkimuose remiantis H. Clinton (2)

Likus šešioms savaitėms iki JAV prezidento rinkimų įtakingas amerikiečių laikraštis „New York Times" oficialiai paskelbė remiantis demokratų kandidatę Hillary Clinton. Ji turi ilgametę patirtį ir daugybę pragmatiškų idėjų, teigiama redaktorių kolegijos straipsnyje, informuoja agentūra dpa.

Bagdade susisprogdindamas mirtininkas nužudė šešis žmones

Bagdado vakarinėje sekmadienį savižudis sprogdintojas žuvo pats ir pražudė dar šešis žmones, sužeidė 18, pranešė saugumo tarnybų atstovas Saadas Maanas po sprogimų ir šūvių, aidėjusių Tikrite šiauriau sostinės.

Ispanijoje vyksta svarbūs vietos valdžios rinkimai (1)

Ispanijos autonominėse srityse Galisijoje ir Baskijoje sekmadienį vyksta svarbūs vietos valdžios rinkimai. Balsavimo teisę juose turi 4 mln. žmonių. Rinkimų rezultatai gali turėti įtakos devynis mėnesius besitęsiančiai politinei blokadai Madride, informuoja agentūra dpa.

Turkija: Sirija vykdo karo nusikaltimus prieš savo tautą (25)

Turkija griežtai pasmerkė įnirtingus oro antskrydžius Alepe ir apkaltino Sirijos režimą vykdant karo nusikaltimus prieš savo tautą, informuoja agentūra dpa.