Tarp čečėnų, nukautų prie Šatojaus, kovotojų lyderių nėra

Kaip trečiadienį pareiškė Rusijos VRM Vyriausiosios kovos su organizuotu nusikalstamumu valdybos viršininko pavaduotojas Nikolajus Morozovas, pranešimai, kad "Maschadovas yra Charsenojės gyvenvietėje. Khattabas (Chatabas) - Vedeno tarpukalnėje, tėra spaudos versijos".

Oro desanto kariuomenės vado pavaduotojas Nikolajus Staskovas taip pat nepatvirtino žiniasklaidos pranešimų apie tai, kur dabar yra čečėnų kovotojų vadai.

"Jeigu būtų tiksliai žinoma, kur jie slapstosi, būtų surengtos operacijos ir jie būtų suimti", pažymėjo jis. Mat, kaip paaiškino jis, kovotojų lyderiai nuolat keičia buvimo vietą, o pastaruoju metu jie nebūna vienoje vietoje ilgiau nei parą". "Be to, jie labai apribojo naudojimąsi radijo ryšiu ir beveik nebesinaudoja palydoviniais telefonais", pranešė vado pavaduotojas.

N. Staskovas neatmetė galimybės, jog kai kurie ginkluotų formuočių vadai, tarp jų A. Maschadovas ir Š. Basajevas "gali būti jau už Čečėnijos ribų". "Kol kas aišku viena, kad tarp atpažintų prie Šatojaus žuvusių kovotojų jų nėra", pareiškė generolas.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Turistams Turkijoje – perspėjimas iš JAV (4)

JAV konsulatas Turkijos Adanos mieste perspėja dėl galimų išpuolių prieš amerikiečių tinklų viešbučius populiariame kurorte, informuoja agentūra AFP.

Ekspertai įvertino pirmuosius JAV prezidento rinkimų debatus: kai kas valstybinio egzamino neišlaikė (300)

Lietuvoje debatai buvo stebimi ir viešai: nors jie prasidėjo 4 valandą ryto Lietuvos laiku ir truko devyniasdešimt minučių, viename iš sostinės barų susirinko gerokai per 100 žmonių, kurie sekė kiekvieną Donaldo Trumpo bei Hillary Clinton sakinį. Pasauliniu mastu šis įvykis sutraukė šimtus milijonų žiūrovų.

Kolumbijos vyriausybė pasirašė istorinę taikos sutartį su FARC sukilėliais (1)

Kolumbijos marksistų sukilėlių grupuotė FARC pirmadienį pasirašė istorinę taikos sutartį su vyriausybe ir atsiprašė dėl nesuskaičiuojamos daugybės gyvybių, kurias nusinešė pusę šimtmečio šalį krėtęs pilietinis karas.

Mirė Lietuvoje gimęs ir Holokaustą išgyvenęs žydų „keršytojas" (38)

Holokaustą išgyvenęs Josephas Harmatzas, vadovavęs ryžtingiausiam žydų mėginimui atkeršyti savo buvusiems kankintojams naciams, mirė būdamas 91 metų.

Baigėsi pirmoji karšta H. Clinton ir D. Trumpo akistata: kandidatai svaidėsi žaibais atnaujinta 08:05 (110)

JAV demokratė Hillary Clinton ir respublikonas Donaldas Trumpas pirmadienį kalbėjo pakeltu tonu ir svaidėsi įžeidimais per ugningus prezidento rinkimų kampanijos debatus, agresyviai stumdami savo liniją dešimčių milijonų amerikiečių rinkėjų akivaizdoje.