Talibano vadovas dėl pagrobimo kaltina opoziciją

Jo pareiškimą žurnalistams perskaitė Talibano ambasadorius Pakistane Saeedas Mohamadas Haqqani (Saidas Mohamadas Hakanis).

Tai pirmas M. Omaro pareiškimas po to, kai sekmadienį vidaus reisu skridęs nacionalinės Afganistano transporto bendrovės "Ariana" lėktuvas "Boeing 727" buvo nuskraidintas į Londoną.

"Pagrobėjai yra artimai susiję su Ahmadu Shahu Masoodu (Ahmadu Šahu Masudu). Jie detaliai suplanavo šį sąmokslą. Jie yra teroristai ir mes su jais nesiderėsime. Mes nesutiksime su jų reikalavimais", sakoma M. Omaro pareiškime.

A. Sh. Masoodas yra senas karo vadas, kuris kontroliuoja 10 proc. Afganistano teritorijos, nepavaldžios talibams. A. Sh. Masoodo atstovai spaudai paneigė bet kokias jo sąsajas su šiuo pagrobimu.

Talibano ambasadorius nesakė, kokie yra lėktuvo pagrobėjų reikalavimai.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Rusijos povandeninis atomlaivis paleido dvi strategines balistines raketas (125)

Baltojoje jūroje plaukiojantis Rusijos atominis povandeninis laivas „Jurij Dolgorukij“ antradienį sėkmingai paleido iškart dvi tarpžemynines balistines raketas „Bulava“, kurių viena sprogo, o kitos mokomoji kovinė galvutė sėkmingai pataikė į salyginį taikinį Kamčiatkoje šalies rytiniame pakraštyje, pranešė Gynybos ministerija.

JAV pirmą kartą per penkis dešimtmečius paskyrė ambasadorių Kubai

Jungtinės Valstijos paskyrė Jeffrey DeLaurentis, aukšto rango pareigūną Kubos sostinėje Havanoje, pirmuoju per penkis dešimtmečius oficialiu ambasadoriumi Kubai, rašo AFP.

Paskelbs išvadas dėl MH17 tragedijos (187)

Trečiadienį Nyderlanduose bus paskelbtos Malaizijos oro linijų lainerio katastrofos Rytų Ukrainoje kriminalinio tyrimo išvados.

D. Trumpas rado priežastį, kodėl nesužibėjo kovoje su H. Clinton papildyta  (95)

Donaldas Trumpas apkaltino pirmuosius JAV prezidento rinkimus moderavusį Lesterį Holtą, kad šis jam buvo griežtesnis nei Hillary Clinton, praneša BBC.

Mirė buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas atnaujinta 07:16  (28)

Buvęs Izraelio prezidentas Shimonas Peresas mirė trečiadienį, praėjus apie dviem savaitėms po patirto smarkaus insulto, pranešė jo asmeninis gydytojas.