Taivano policija protestuotojus tramdo vandeniu

Protestuotojai nukreipė savo įtūžį į partijos lyderį Lee Teng-hui (Li Tenhui), kai šeštadienį vykusius rinkimus laimėjo Demokratinės progreso partijos lyderis Chen Shui-bianas (Čen Šuibianas) ir taip užbaigė daugiau kaip penkis dešimtmečius trukusį Nacionalistinės partijos valdymą.

Riaušių policijos skydai bei šalmai gelbėjo nuo protestuotojų, kurie apmėtė policininkus akmenimis ir tuščiomis skardinėmis.

Aplink apšviestą daugiaaukštį pastatą, kuris anksčiau buvo visagalės partijos simbolis, buvo pastatytos spygliuotos vielos užtvaros.

Kiek anksčiau sekmadienį protestuotojai sudaužė iš partijos būstinės išvažiuojančio limuzino langus, taip pat užpuolę vieną partijos narį, pargriovė jį ant žemės ir mušė medine lazda.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Paryžiuje šis sekmadienis – diena be automobilio

Didelė dalis Paryžiaus sekmadienį buvo uždaryta automobiliams ir motociklams - miesto centre, įskaitant ir Eliziejaus laukus, karaliavo pėstieji ir dviratininkai, informuoja agentūra dpa.

Bostone peiliu sužaloti 6 žmonės (3)

JAV Bostono Teatro rajone per muštynes peiliu sužaloti šeši žmonės. Policija ieško įtariamojo, kuris, kaip manoma, buvo sužeistas.

Šveicarai referendume pritarė nacionalinės žvalgybos galių išplėtimui (5)

Sekmadienį vykusiame referendume Šveicarijos gyventojai pritarė nacionalinės žvalgybos galių išplėtimui. Tai rodo autoritetingo tyrimų instituto „gfs.bern" paskelbtos prognozės, kuriomis remiasi agentūra dpa.

Įtakingas JAV laikraštis „New York Times" paskelbė prezidento rinkimuose remiantis H. Clinton (17)

Likus šešioms savaitėms iki JAV prezidento rinkimų įtakingas amerikiečių laikraštis „New York Times" oficialiai paskelbė remiantis demokratų kandidatę Hillary Clinton. Ji turi ilgametę patirtį ir daugybę pragmatiškų idėjų, teigiama redaktorių kolegijos straipsnyje, informuoja agentūra dpa.

Bagdade susisprogdindamas mirtininkas nužudė šešis žmones

Bagdado vakarinėje sekmadienį savižudis sprogdintojas žuvo pats ir pražudė dar šešis žmones, sužeidė 18, pranešė saugumo tarnybų atstovas Saadas Maanas po sprogimų ir šūvių, aidėjusių Tikrite šiauriau sostinės.