Šveicarijos Generalinė prokuratūra prašo kolegas

Šveicarijos Generalinė prokuratūra prašo kolegas Rusijoje, neseniai nutraukusius "Mabetex" bylą, grąžinti visus dokumentus, kuriuos Šveicarija atsiuntė vykdydama teisinės savitarpio pagalbos sutartį.
Tai trečiadienį pranešė Ženevos laikraštis "Tan", remdamasis Šveicarijos generaliniu prokuroru Valentinu Roschacheru (Valentinu Rošacheru).

Tačiau prokuroras atsisakė komentuoti kolegų Rusijoje veiksmus. Rusijos Generalinė prokuratūra nepaaiškino Šveicarijos atstovams savo sprendimo ir apsiribojo, pasak jo, "trumpu laišku".

Pareigūnas pažymėjo, kad Šveicarijos atstovai norėtų dabar perduoti dokumentus, anksčiau nusiųstus į Maskvą, Ženevos teisingumo institucijoms, tęsiančioms savo tyrimą šioje byloje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Ukrainos sprogimų šaudmenų sandėlyje auka tapo moteris (3)

Per sprogimus Ukrainos šaudmenų sandėlyje prie Charkovo srities Balaklijos miesto žuvo moteris. Tai pranešė Ukrainos valstybinės nepaprastųjų situacijų tarnybos vadovas Mykola Čečetkinas, kuriuo remiasi „Interfax“.

Iš jūros gelmių keliamas nuskendęs Pietų Korėjos keltas „Sewol“

Kovo 24 dieną iš paukščio skrydžio nufilmuota, kaip Pietų Korėjoje vykdoma prieš trejus metus nuskendusio ir kelių šimtų žmonių gyvybes nusinešusio kelto iškėlimo operacija.

Ukrainos žiniasklaida įvardijo D. Voronenkovo žudiką (73)

Ukrainos leidinys „Obozrevatel“ paskelbė spėjamo buvusio Rusijos Valstybės Dūmos deputato Deniso Voronenkovo žudiko nuotrauką ir vardą.

Po teroro atakos Londone areštuoti dar du žmonės

Londonas, kovo 24 d. (AP-BNS). Po teroro atakos Vestminsteryje įvykdyti dar du „reikšmingi areštai“, centrinėje ir Šiaurės Anglijoje, penktadienį pranešė Londono kovos su terorizmu padalinio vadovas.

Čečėnijoje užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo kovotojų ir karių (25)

Čečėnijoje buvo užpultas Rusijos nacionalinės gvardijos objektas, žuvo šeši užpuolikai, bet nuostolių patyrė ir Gvardija, pranešė Nacionalinis kovos su terorizmu komitetas.