Šveicarijos Generalinė prokuratūra prašo kolegas

Šveicarijos Generalinė prokuratūra prašo kolegas Rusijoje, neseniai nutraukusius "Mabetex" bylą, grąžinti visus dokumentus, kuriuos Šveicarija atsiuntė vykdydama teisinės savitarpio pagalbos sutartį.
Tai trečiadienį pranešė Ženevos laikraštis "Tan", remdamasis Šveicarijos generaliniu prokuroru Valentinu Roschacheru (Valentinu Rošacheru).

Tačiau prokuroras atsisakė komentuoti kolegų Rusijoje veiksmus. Rusijos Generalinė prokuratūra nepaaiškino Šveicarijos atstovams savo sprendimo ir apsiribojo, pasak jo, "trumpu laišku".

Pareigūnas pažymėjo, kad Šveicarijos atstovai norėtų dabar perduoti dokumentus, anksčiau nusiųstus į Maskvą, Ženevos teisingumo institucijoms, tęsiančioms savo tyrimą šioje byloje.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Užsienyje

Britų premjerės pasirinkta partnerė DUP vertinama prieštaringai (1)

Šiaurės Airijos Demokratinė junionistų partija (DUP), kuri pirmadienį pasirašė susitarimą su konservatoriais, leidžiantį britų premjerei Theresai May išlikti valdžioje, kai kam kelia nerimą dėl savo pažiūrų ir bauginančios praeities.

„Al Qaeda“ po šešerių metų paleido įkaitą švedą (1)

Į laisvę paleistas nuo 2011 metų Malyje įkaitu „Al Qaedos“ laikytas Johanas Gustafssonas, remiantis Švedijos užsienio reikalų ministerijos pranešimu skelbia Didžiosios Britanijos transliuotojas BBC.

90-metis japonas mirė laukdamas mirties bausmės

Japonijos Fukuokos prefektūros kalėjime mirė Takešige Hamada, laikytas vyriausiu šalies įkalintuoju. Apie tai rašo „The Japan Times“, remdamasis naujienų agentūra „Kyodo“.

„Normandijos ketverto“ derybos prasidės birželio pabaigoje (4)

Ukrainos, Prancūzijos, Vokietijos ir Rusijos lyderių susitikimas vyks šių metų birželio pabaigoje – liepos pradžioje, pirmadienį pranešė Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas.

Šiaurės Airija susitarimu su JK gaus papildomą 1 mlrd. svarų (5)

Šiaurės Airija iš Britanijos gaus papildomą milijardą svaro sterlingų (1.1 milijardą eurų, 1.3 milijardą dolerių) pagal susitarimą dėl šio regiono partijos palaikymo ministrės pirmininkės Theresos May konservatorių vyriausybę.