Sutriuškinus "Šatojaus grupuotę", federalinės pajėgos bus išvedamos iš Čečėnijos

Kaip pranešė antradienį jungtinės kariuomenės grupuotės pareigūnai, tai paaiškinama tuo, kad baigiasi kovos su terorizmu operacijos karinis etapas. Jų duomenimis, kariuomenės išvedimas iš Čečėnijos jau prasidėjo, bet dideli armijos daliniai į nuolatinio dislokavimo vietas dar neišvyko.

"Šiandien Rusijos kariuomenei priešinasi apie 2,5 tūkst. kovotojų, kurie patikimai apsupti Argūno tarpukalnėje, ir laikyti respublikoje didelę grupuotę nėra prasmės", pažymėjo pareigūnai. Galutinai sutriuškinus kovotojų "Šatojaus grupuotę", prasidės masinis kariuomenės išvedimas iš Čečėnijos, pareiškė jie.

Rusijos kariškiai pažymėjo, kad respublikoje, be teisėtvarkos pajėgų, nuolat bus apie 25 tūkst. karių. Tai motorizuotųjų šaulių divizija, VRM vidaus kariuomenės brigada, taip pat sustiprintas pasieniečių būrys. Iš viso federalinę kariuomenės grupuotę, kuri atlieka kovos su terorizmu operaciją, sudaro 93 tūkst. karių.

Baigiamajame antiteroristinės operacijos etape, kuris vyksta respublikos kalnuose, dalyvauja armijos specialiosios paskirties pajėgos, oro desanto kariuomenės ir jūrų pėstininkų daliniai. Jų veiksmus remia aviacija ir artilerija.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Po pučo Turkijoje suimta 32 000 įtariamųjų

Reaguodama į mėginimą įvykdyti perversmą, Turkijos vyriausybė, jos pačios duomenimis, iki šiol suėmė 32 000 įtariamųjų. Prieš iš viso 70 000 asmenų pradėtas tyrimas, trečiadienį televizijos stočiai NTV pareiškė teisingumo ministras Bekiras Bozdagas, informuoja agentūra AFP.

Ekvadoro prokuratūra iš Švedijos kolegų sulaukė klausimų J. Assange'o apklausai (2)

Ekvadoro generalinė prokuratūra iš savo kolegų Švedijoje sulaukė klausimų „Wikileaks" įkūrėjo Juliano Assange'o apklausai. „Tai jokiu būdu netrukdo Ekvadoro prokuratūrai užduoti savo klausimus", - pareiškė Ekvadoro generalinis prokuroras Galo Chiriboga, kuriuo remiasi agentūra dpa.

Bepilotis užfiksavo bombardavimo rytinėje Alepo dalyje padarinius (3)

Paleidus bepilotį orlaivį pavyko nufilmuoti karinių veiksmų padarytą žalą rytinėje Alepo teritorijoje, kai praeitą savaitę buvo nutrauktos paliaubos dėl ugnies nutraukimo Sirijoje.

D. Trumpas skelbia po debatų sulaukęs 13 mln. dolerių aukų (4)

Respublikonų kandidatas į JAV prezidento postą Donaldas Trumpas po TV dvikovos su savo konkurente rinkimuose demokrate Hillary Clinton paskelbė apie tikrą aukų pliūpsnį. Jo teigimu, per 24 valandas jo rinkimų kampanijai pervesta per 13 mln. dolerių, informuoja agentūra AFP.

Ukrainoje nuo nekokybiško alkoholio mirusių žmonių padaugėjo iki 23 (6)

Mažiausiai 23 žmonės mirė apsinuodiję nekokybišku alkoholiu skurdžiose kaimo vietovėse Ukrainos rytuose, antradienį pranešė pareigūnai.