Suomiai pirmauja pagal interneto naudojimą

 (1)
Interneto vartotojų skaičius Suomijoje dabar yra 2,2 mln., o prieš metus buvo 1,7 mln. Iš viso ši šalis turi 5,1 mln. gyventojų.

1995 metais, kai "Taloustutkimus" pradėjo stebėti interneto naudojimą Suomijoje, šalyje buvo tik šiek tiek daugiau, negu 370 000 vartotojų.

Interneto naudojimas šalyje greitai augo. Remiantis 1999 metų viduryje gautais duomenimis, dabar Suomija pirmauja pasaulyje pagal kompiuterių, prijungtų prie interneto, skaičių vienam gyventojui. Ši šalis aplenkė JAV, Islandiją, Norvegiją ir Švediją.

Suomija, kurioje įsikūrusi telekomunikacijų įrangos tiekėja "Nokia", taip pat pirmauja pasaulyje pagal mobiliųjų telefonų naudojimą. Juos turi daugiau kaip 65 proc. gyventojų.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

Turistams Turkijoje – perspėjimas iš JAV (4)

JAV konsulatas Turkijos Adanos mieste perspėja dėl galimų išpuolių prieš amerikiečių tinklų viešbučius populiariame kurorte, informuoja agentūra AFP.

Ekspertai įvertino pirmuosius JAV prezidento rinkimų debatus: kai kas valstybinio egzamino neišlaikė (300)

Lietuvoje debatai buvo stebimi ir viešai: nors jie prasidėjo 4 valandą ryto Lietuvos laiku ir truko devyniasdešimt minučių, viename iš sostinės barų susirinko gerokai per 100 žmonių, kurie sekė kiekvieną Donaldo Trumpo bei Hillary Clinton sakinį. Pasauliniu mastu šis įvykis sutraukė šimtus milijonų žiūrovų.

Kolumbijos vyriausybė pasirašė istorinę taikos sutartį su FARC sukilėliais (1)

Kolumbijos marksistų sukilėlių grupuotė FARC pirmadienį pasirašė istorinę taikos sutartį su vyriausybe ir atsiprašė dėl nesuskaičiuojamos daugybės gyvybių, kurias nusinešė pusę šimtmečio šalį krėtęs pilietinis karas.

Mirė Lietuvoje gimęs ir Holokaustą išgyvenęs žydų „keršytojas" (38)

Holokaustą išgyvenęs Josephas Harmatzas, vadovavęs ryžtingiausiam žydų mėginimui atkeršyti savo buvusiems kankintojams naciams, mirė būdamas 91 metų.

Baigėsi pirmoji karšta H. Clinton ir D. Trumpo akistata: kandidatai svaidėsi žaibais atnaujinta 08:05 (110)

JAV demokratė Hillary Clinton ir respublikonas Donaldas Trumpas pirmadienį kalbėjo pakeltu tonu ir svaidėsi įžeidimais per ugningus prezidento rinkimų kampanijos debatus, agresyviai stumdami savo liniją dešimčių milijonų amerikiečių rinkėjų akivaizdoje.