SSRS karių palaikai bus perlaidojami į vieną vietą

Latvijos sostinės dūma kartu su Latvijos paieškų sąjunga nutarė perlaidoti sovietų karių palaikus vienoje vietoje.
Rygos dūmos gyvenamųjų namų ir komunalinių reikalų komiteto pirmininkė Maja Rubina trečiadienį spaudos konferencijoje pranešė, kad sovietų karių palaidojimo vietą būtų galima įrengti už miesto ribų, viename iš miestui priklausančių miškų.

Panašiai jau buvo ketinama perlaidoti vokiečių karių palaikus Berberbekio kapinėse.

Pasak M. Rubinos, Latvijos paieškų sąjunga rado sovietų karių kapus Baldonėje ir Bauskoje ir norėtų perlaidoti jų palaikus Rygos Ziepniekalnio kapinėse. Tačiau, jos žodžiais, Rygos kapinių plėtros koncepcijoje tokia laidojimo vieta nenumatyta, todėl ieškoma kitų kapinių.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Užsienio naujienų prenumerata

Užsienyje

A. Carteris: rengiamasi izoliuoti IS tvirtovę Raką (6)

JAV gynybos sekretorius Ashtonas Carteris antradienį teigė, kad JAV vadovaujama koalicija „ruošia dirvą“ Rakos miesto, vadinamo grupuotės „Islamo valstybė“ (IS) tvirtove Sirijoje, izoliavimui, praneša naujienų agentūra AFP.

JAV ambasadoriaus rezidencija Maskvoje apmėtyta petardomis (19)

Antradienį prie JAV ambasadoriaus rezidencijos Maskvos centre buvo sulaikyti trys partijos „Kita Rusija“ aktyvistai, praneša naujienų agentūra „Interfax“.

Vengrai prašo Rusijos pasiaiškinti dėl žeminančių komentarų apie 1956 m. sukilimą (67)

Budapeštas antradienį iškvietė Maskvos ambasadorių įteikti notos dėl Rusijos televizijos laidoje išsakytų Vengriją žeminančių komentarų, aiškinant apie 1956 metų sukilimą Vengrijoje prieš sovietinę komunistų valdžią.

Irake islamistai sudegino gyvus devynis dezertyrus (6)

Teroristinė „Islamo valstybės“ (IS) grupuotė nubaudė mirties bausme devynis savo narius, mėginusius bėgti iš karo veiksmų zonos Mosule. Tai antradienį pranešė „Iraqi News“.

Rusija tvirtina pratęsianti moratoriumą Alepo bombardavimui (23)

Maskva antradienį pranešė, kad Rusijos ir Sirijos karo lėktuvai nerengė antskrydžių virš Alepo miesto pastarąsias septynias paras ir kad laikomasi moratoriumo bombardavimui.